18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
GrenAcid 2014-01-06, 2:12
Fajny filmik i zajebisty sprzecik ale mam jedno ale widac bylo na poczatku ze drewno pekalo przy scinaniu co z lekka psuje efekt bo pewnie te bale ida na deski i utrudniaja sobie robote, harvester robi to lepiej.

Takie zabawki to marzenie kazdego duzego i malego chlopca, piwo!
Zgłoś
Avatar
matuch1990 2014-01-06, 11:29
takich maszyn w Polsce jest od zajebania też, ale w domu z przed komputera tego się nie zobaczy
Zgłoś
Avatar
Cahir091 2014-01-06, 12:07
Te z początku mogły pękać bo szły na tak zwaną papierówkę. Jak by ktoś chciał z tego deski to musiał by to zrobić tradycyjną pilarką. Takich maszyn nie ma w Polsce ale jest za to duża ilość harvesterów :p
Zgłoś
Avatar
wisnia1990 2014-01-06, 13:38 1
harvesterów jest około 250
to jest jak narazie najfajniejsze cudo kolejki na zakup tego są już do końca października.
youtube.com/watch?v=PE1f1GydafQ
Zgłoś
Avatar
Rakol 2014-01-06, 16:11
@bziktheblue
W Polszy też mamy takie maszyny.
Zgłoś
Avatar
Lumpy 2014-01-06, 18:20
@Basco. Oj pamietam ta maszynke, kiedys poszedlem z kumplami na grzyby do lasu (mialem wtedy jakies 11 lat), weszlismy w jakies krzaki i kurwa uslyszalem chyba najstraszniejszy glos jaki pamietam za malolata, ten skurwisyn wyrwal drzewo, ktore roslo ode mnie jakies 10 m i wyrwal, obrocil jak jakis dinozaur, kurwa poobrywal galezienie pocial jak nozem i wyjebal za siebie, na prawde sie przestraszylem. A no i takie maszyny takze dzialaja w Polsce, bo kurwa prawie mnie jedna zjadla w lesie...
Zgłoś