18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
leonfun 2020-10-21, 12:31
lewanmich1 napisał/a:

Aktualnie w całym regionie występują dramatyczne braki w zaopatrzeniu w synthol.



W Egipcie można kupić bez recepty każdy rodzaj sterydów.
Znajomy kupował hurtem
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-10-21, 12:36
Napięci jak struna. Ciekawe czemu potem jak zaczną robotę śpią w wartościach oparci o stare AKM
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-10-21, 13:55
jebane islamskie zacofane pojeby, to ma być policja ????? bo mi to wygląda na dobrze zorganizowaną bandę kiboli
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-10-21, 15:10 1
przecież u arabów jest powszechnie pedalstwo, o ironio tam gdzie jest to karane śmiercią tam jest tego najwięcej, taki zakazany owoc? ogólnie to ich prorok mahometh był pedofilem a od pedofilii do pedalstwa niedaleka droga (lub odwrotnie) i tam nie pamiętam czy w iranie, egipcie czy turcji policjanci jako tortur na przesłuchaniach używają gwałtów na aresztowanych, normalnie jak u nas rażą paralizatorem czy wkładają głowę w szuflade to tam wyciągają sterczącego chuja i walą w dupe, moja teoria jest taka że najciemniej pod latarnią i tam gdzie za pedalstwo grozi kara śmierci to najlepiej iść do służby która te pedalstwo łapie a wtedy można gwałcić prawilnych chłopaczków złapanych na handlu trawką i sobie na nich używać na legalu, powyższy filmik potwierdza moją teorię
Zgłoś
Avatar
35i 2020-10-21, 15:15

Pewnie już pakuje walizki, żeby dać się zaaresztować. No homo.
Zgłoś
Avatar
PS6 2020-10-21, 15:42
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Gdzieś Ty wywnioskował, że mam takie doświadczenia???



Po tym:

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To jest film instruktażowy, jak zorganizować paradę gejowską w kraju muzułmańskim...



Skoro twierdzisz to musialeś tego doświadczyć
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-10-21, 15:47
PS6 napisał/a:

Po tym:
Skoro twierdzisz to musialeś tego doświadczyć



A może ja potrafię wyciągać wnioski?
Jeden musi coś przeżyć by coś stwierdzić, inny potrafi wnioskować bez tego. Więc wątpliwości masz błędne. A może z Tobą coś nie rychtyk?
Zgłoś
Avatar
PS6 2020-10-21, 15:57
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

A może ja potrafię wyciągać wnioski?
Jeden musi coś przeżyć by coś stwierdzić, inny potrafi wnioskować bez tego. Więc wątpliwości masz błędne. A może z Tobą coś nie rychtyk?



Wnioski powiadasz? Hmmmm...... Ciekawe skąd wzięły Ci się te wnioski bo mi jakoś sieo e nie nasunęły
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-10-21, 16:17
PS6 napisał/a:

Wnioski powiadasz? Hmmmm...... Ciekawe skąd wzięły Ci się te wnioski bo mi jakoś sieo e nie nasunęły



Chciałem być grzeczny...
Jeżeli jeżdżący na jakiś kurwa platformach faceci "topless" nie nasuwają takiego wniosku, to jesteś debilem. I nie ma to nic wspólnego z orientacją.
Nie tylko mnie z gejostwem to się skojarzyło. Widocznie jesteś ograniczony umysłowo. EOT.
Zgłoś
Avatar
PS6 2020-10-21, 16:53
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Chciałem być grzeczny...
Jeżeli jeżdżący na jakiś kurwa platformach faceci "topless" nie nasuwają takiego wniosku, to jesteś debilem.



Masz rację w tym wypadku jestem (wolę być) debilem

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie tylko mnie z gejostwem to się skojarzyło. Widocznie jesteś ograniczony umysłowo.



Widocznie macie więcej wspólnego niż myślałem....

P. S. Wolę być "ograniczony umysłowo" w twoim przekonaniu niż wyciągać te same wnioski....
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-10-21, 17:10
Pokaz kukiełek
Zgłoś
Avatar
torturant 2020-10-21, 18:53
!8:52 liczba pedałów podziwiających 18.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-10-21, 20:18
J a zapierdalam na siłkę, salę, a tu wystarczy baby napierdalac po godzinach po mordzie każdego dnia no zobacz
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-10-21, 21:12
lewanmich1 napisał/a:

Aktualnie w całym regionie występują dramatyczne braki w zaopatrzeniu w synthol.



Raczej w lubrykant
Zgłoś
Avatar
AntyMuslim 2020-10-21, 21:33
patrzcie jak kurwy się prężą hahaha
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie