18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TB303 2019-07-31, 14:43 2
hfbnmiuytp napisał/a:

Naćpałeś się, czy jesteś po prostu pijany?


Jak zmądrzejesz to zrozumiesz
Zgłoś
Avatar
jan.rzut 2019-07-31, 14:59 1
FralTral napisał/a:

Co znaczy " probowalam ci skopac dupe bo jestm 'Coutry girls' "? Wtf ? Bo jestem Panstwowa dziwczyna ? xd



country side to wieś.

"próbowałam Cię kopnąć, bo jestem dziewczyną ze wsi"

nie ma za co.
Zgłoś
Avatar
EksplozjaSmaku 2019-07-31, 15:05 1
FralTral napisał/a:

Co znaczy " probowalam ci skopac dupe bo jestm 'Coutry girls' "? Wtf ? Bo jestem Panstwowa dziwczyna ? xd



Powiedz, ze to troll.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-07-31, 16:32 1
Właśnie takie "country girls" (i boys, żeby nie było) są jednym z powodów, dla których amerykański policjant zamiast "dzień dobry" wyciąga klamkę i celuje ci w głowę.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-07-31, 17:00 1
Liczyłem na przyjebanie pałą ale taser też może być.
Zgłoś
Avatar
P................a 2019-07-31, 20:01
Jakby to nie była stara baba to już by nie żyła.
Zgłoś
Avatar
DudenTyler 2019-07-31, 20:24
Od czego zależy kiedy do kogoś strzelają a kiedy nie?bo gdyby to był czarny 25 latek to pewnie inaczej by się to skończyło xd
Zgłoś
Avatar
WIEWIORa 2019-07-31, 21:21 1
Wiewór napisał/a:

O kurwa już to widzę jakby sraki w Polsce dostali.
"Policjant psychol napadł na niewinną emerytkę pod kościołem".
"GDZIE JEST RPO. Brutalność polskiej policji".
"Najpierw Igor teraz babcia. Kiedy skończy się ta fala przemocy?!".
W TVN reportaż: "rośnie liczba napaści policjantów na niewinnych obywateli. To wina PIS".
W TVPis: "Wydział postępowań wewnętrznych ustalił, że policjant był za PO i był z LGBT. Komendant też był z PO więc został zwolniony. Jego funkcję obejmie ochroniarz z Tesco. Nie ma wykształcenia i doświadczenia ale za to dużo woli do walki z UKŁADEM".



BRACIE! To ty?!?

Zgłoś
Avatar
magicrodek123 2019-08-01, 0:20
Boże jak mi się podoba to, że nagrywają takie akcje, z pierwszej ręki, dobrze starej kurwie, sto lat za murzynami jesteśmy.

Jak byłem za granicą to wszyscy mówili, że policjant to twój przyjaciel. No a jak jest u nas to każdy wie.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2019-08-01, 10:53 1
Wiewór napisał/a:

O kurwa już to widzę jakby sraki w Polsce dostali.
"Policjant psychol napadł na niewinną emerytkę pod kościołem".
"GDZIE JEST RPO. Brutalność polskiej policji".
"Najpierw Igor teraz babcia. Kiedy skończy się ta fala przemocy?!".
W TVN reportaż: "rośnie liczba napaści policjantów na niewinnych obywateli. To wina PIS".
W TVPis: "Wydział postępowań wewnętrznych ustalił, że policjant był za PO i był z LGBT. Komendant też był z PO więc został zwolniony. Jego funkcję obejmie ochroniarz z Tesco. Nie ma wykształcenia i doświadczenia ale za to dużo woli do walki z UKŁADEM".



Mieliśmy podobną akcję. Z patusem Stachowiakiem.
Przy zatrzymaniu do bitki stawał, na komisariacie agresywny, kopał, pluł krzycza, dostał teaserem. Niestety, że był pod wpływem różnych substancji doszło do niewydolności krążeniowo oddechowej, z policjantów zrobiono największych przestępców.

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-08-01, 12:16 1
Nikczemny_Płód napisał/a:

Mieliśmy podobną akcję. Z patusem Stachowiakiem.
Przy zatrzymaniu do bitki stawał, na komisariacie agresywny, kopał, pluł krzycza, dostał teaserem. Niestety, że był pod wpływem różnych substancji doszło do niewydolności krążeniowo oddechowej, z policjantów zrobiono największych przestępców.



Właśnie o nim pisałem. Do tej pory mam z tego bekę. Obszczymur dostał wpierdol bo się stawiał. Kozaczył na dołku to go spacyfikowali tazerem i wielka afera bo biednego ćpunka zbili. Za niewinność kurwa go zatrzymali i mu najebali. Tak za żywota.
Zgłoś
Avatar
Navigatorek_PL 2019-08-01, 13:48
Wiewór napisał/a:

O kurwa już to widzę jakby sraki w Polsce dostali.
"Policjant psychol napadł na niewinną emerytkę pod kościołem".
"GDZIE JEST RPO. Brutalność polskiej policji".
"Najpierw Igor teraz babcia. Kiedy skończy się ta fala przemocy?!".
W TVN reportaż: "rośnie liczba napaści policjantów na niewinnych obywateli. To wina PIS".
W TVPis: "Wydział postępowań wewnętrznych ustalił, że policjant był za PO i był z LGBT. Komendant też był z PO więc został zwolniony. Jego funkcję obejmie ochroniarz z Tesco. Nie ma wykształcenia i doświadczenia ale za to dużo woli do walki z UKŁADEM".



Człowieku, za to się cała KRATA piwa należy, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2019-08-02, 17:01
pięknie ! idealnie ! książkowo ! tu jest + dla hamburgerów za takei podejście
Zgłoś