18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Rosja: Mężczyzna wypadł/skoczył z 16 piętra i spadł na maskę zaparkowanego Volvo. Został zabrany do szpitala - jego stan lekarze określają jako dobry. Ma połamane żebra, nogę, stłuczenia organów wewnętrznych i po tygodniu hospitalizacji powinien zostać wypisany ze szpitala.



Generalnie akcja do 0:10
Zgłoś
Avatar
SamoZlo 2020-03-24, 16:18
LuzaQ napisał/a:

Jednak Volvo to bezpieczne samochody.



Nie tylko. W fabrykach też bezpieczeństwo ma pierwszeństwo

Zgłoś
Avatar
Zordonek 2020-03-24, 17:35
miałem Volvo v40 po uderzeniu lekko psa musiałem wzywać lawetę gdyż otworzyła mi się poduszka powietrzna dla pieszych, auto spoko ale te zabezpieczenia są wkurwiające

youtube.com/watch?v=P-2TqWZ0Oew

coś takiego
Zgłoś
Avatar
witoldo16 2020-03-24, 20:52 1
Siedzę tu tyle lat ,jestem kurwa takim sadolem że śmiem stwierdzić iż on kurwa z 16stego piętra napewno nie spadł rozjebał by się jak konserwa wg mojej fachowej opini 3-4 piętro
Zgłoś
Avatar
blacov 2020-03-24, 20:59
witoldo16 napisał/a:

Siedzę tu tyle lat ,jestem kurwa takim sadolem że śmiem stwierdzić iż on kurwa z 16stego piętra napewno nie spadł rozjebał by się jak konserwa wg mojej fachowej opini 3-4 piętro



Dokladnie 10 pietro to nawet nie bylo. Faktycznie samochod zamortyzowal sporo ale jednak z 16pietra to narzady wewnetrzne by mu rozerwalo i trup na miejscu.
Zgłoś
Avatar
yatoya 2020-03-25, 1:34
Ciekawe czym go sąsiad wkurwił, że mu jeszcze auto na koniec rozjebał?
Zgłoś