18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
D................D 2013-03-18, 22:57
piss on bitches
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-03-18, 22:58
Aro1, teken, arkadoss, SzymToJa, pozdro misiaki

Wiele nie trzeba robić, nie trzeba się burzyć o "zasady w odżywianiu", a jeśli jakiś grubas ich nie przestrzega to tylko o nim świadczy.

Dobry wygląd w dzisiejszych czasach wyróżnienie dla charakteru i determinacji. Jeśli ktoś nie wierzy to niech sam spróbuje.
Zgłoś
Avatar
biesczad 2013-03-18, 23:04
już miałem się przejąc i zastanawiać nad moim wyglądem ale zapomniałem że nie znam angielskiego, idę po kanapkę
Zgłoś
Avatar
typo 2013-03-18, 23:15
Już nawet nie chodzi o to czy ktoś jest gruby czy nie. Ważne żeby kurwa nie robić z siebie inwalidy.Te wszystkie sapiące czołgi są żałosne, a teraz się lato zacznie i w tramwaju znowu będzie wypas. Śmierdzące, tłuste, sapiące dupska będą człapać się całe spocone i narzekać jedne z drugim, że "baśka tak tu gorąco, że się normalnie topie", chyba wytapiam.

Wkurwiają mnie własnie takie niepełnosprawne jednostki na własne życzenie. Jak tak można? Chcesz żreć co chcesz, ile chcesz - ok. Bądź gruby jak np. nasi szczypiorniści. Tam są panowie z brzuszkami co na rozgrzewkę z 10 klocków dają, porządny wycisk na siłowni - można? Można. Trochę siłowni, mniej węglowodanów, więcej białka i pobiegać.

Nosz kurwa we większości firm są jakieś benefity czy coś za grosze, buty do biegania w decatlonie za 100zł , do tego dres z allegro za 80 i można śmigać. Nie kumam. Czuć się źle z własnego lenistwa. Naprawdę nie trzeba wiele.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-03-18, 23:18
Wkurza mnie jedno - mówienie ludziom, że żeby ćwiczyć trzeba iść na siłownię. Albo taka ruchoma bieżnia - przecież to jest szczyt głupoty! Jakby nie można było wyjść na dwór i pobiegać na świeżym powietrzu...
Ćwiczyć można zawsze i wszędzie. Można nawet ćwiczyć nie mając żadnych przyrządów - i to każdy mięsień ciała! Wystarczy pomyśleć.
Zgłoś
Avatar
meier 2013-03-19, 0:10
A ja nie moge przytyc. Jak wiecej jem to wiecej sram, zamiast dwa razy na dzien to cztery i w ten sposob moja waga od kilku lat stoi w miejscu a chcialbym tryche wazyc wiecej
Zgłoś
Avatar
eb 2013-03-19, 1:38
AAAAAAAA Ale koleś niby chorował na anoreksje i teraz troche dopakował i poucza wszystkich niech sie pierdoli na ryj
Zgłoś
Avatar
massq 2013-03-19, 1:39
arkadoss napisał/a:

niech sie pierdoli , wole isc sie najebać i dobrze pobawić , żreć to co lubie a nie jakieś pierdolone gówniane sałatki. robić co mi się podoba a nie kurwa trzymać się jakichś zasad . i może umre na jakiś pierdolony zawał albo bede miał problemy z cholesterolem ale będę miał udane kurwa życie a nie spierdolone żyjąc według pojebanych zasad



eb napisał/a:

AAAAAAAA Ale koleś niby chorował na anoreksje i teraz troche dopakował i poucza wszystkich niech sie pierdoli na ryj





BTW. On ma polskie korzenie (na karku wytatuowane Polskie Godło), więc jakby go zaprosić to chętnie by do nas przyjechał. Wtedy mógłbyś mu powiedzieć, żeby się "pierdolił na ryj"
Aha, tylko nie zapomnij zabrać ze sobą piwa i kolegów.


Ant1984 napisał/a:

Wkurza mnie jedno - mówienie ludziom, że żeby ćwiczyć trzeba iść na siłownię. Albo taka ruchoma bieżnia - przecież to jest szczyt głupoty! Jakby nie można było wyjść na dwór i pobiegać na świeżym powietrzu...
Ćwiczyć można zawsze i wszędzie. Można nawet ćwiczyć nie mając żadnych przyrządów - i to każdy mięsień ciała! Wystarczy pomyśleć.


I tak i nie
Nie chce mi się teraz wszystkiego tłumaczyć. "Szukajcie a znajdziecie"
Zgłoś
Avatar
hujos 2013-03-19, 12:27
You fap because you dont fuck enough ...
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-03-19, 18:54
mosagne napisał/a:

@arkadoss
na sałatkach pan z filmu by tak nie wyglądał. osobiście chleje co dwa dni, pale, żre w chuj mięsa, mięsa i jeszcze raz mięsa, pizzy i innych rzeczy ale zazwyczaj przyrządzonych w domu, ze zdrowych składników, biegam 6 razy w tygodniu oraz w 3 dni ćwicze w domu na siłowni, która zrobiłem za 300zł i wyglądam świetnie, a miałem kiedyś cycki i sam tłuszcz. i mowie to również do wszystkich spasionych świń, które tylko narzekają na wygląd i wstydzą się innych ludzi przez własne pierdolone nieróbstwo i zaawansowane wygodnictwo.



Nie zesraj się, i tak zdechniesz tyle, że trochę zdrowszy.
Zgłoś