18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
yadam 2010-07-28, 22:45 1
eeej! pod tymi pikselami jest jakis obraz!
Zgłoś
Avatar
sadistbelt 2010-07-28, 22:48
@xtraludek
wkurwiło, JKMa. ale ciemny naród polski woli bulić złodziejom, w większości wiedząc, że emerytury będą żadne.
Zgłoś
Avatar
D................r 2010-07-28, 23:29
Nikt wam nie każe żyć w tym kraju, dlatego róbcie studia i wyjeżdżajcie bo nic dobrego tu nie widać niestety
Zgłoś
Avatar
Ross Pierre Dolevas 2010-07-29, 1:49
Tylko dajcie mi zawodnika, który przez 40 lat będzie dzień w dzień łupał kolejne browary.
Zgłoś
Avatar
teken 2010-07-29, 2:37
Melchiar napisał/a:

Tylko dajcie mi zawodnika, który przez 40 lat będzie dzień w dzień łupał kolejne browary.

1 browar dziennie ? Co to za problem ? Wieczorem po robocie przed snem jak znalazł.
Zgłoś
Avatar
szysza 2010-07-29, 2:47
Było na dżołmonster, czy nie. Nie wiem... Dostałem to wczoraj linkiem, więc raczyłem się pochwalić. Aex, kurwa, nie tłucz mnie toporem za laizm, na bogów. Złoże Ci dziewicę w ofierze, rudą. Ale nie bij!

A co do merytoryki. Przeciętny polski robol napierdala i przed i w trakcie i po pracy. Więc, gdyby te flaszki zebrał, nawet jeśli będa to ambrosiusy, czy landauery, czy chuj wie co, z przyosiedlowych sklepów: zawsze sobie dorobi. Takietam.

No i odnośnie do jakości. Nie wiem, czemu się tak spsuło. Poza tym, po domowych eee wiktuałach, mam podobny sposób widzenia. Viva la gałka muszkatałowa i inne mikstruy mejd in hołm ^^
Zgłoś
Avatar
jacko 2010-07-29, 9:01
hahaha analitycy jakich malo 4 lata na emeryturze powodzenia ... a wszyscy wiemy ze piwo wydłuża życie wiec spore niedopatrzenie , trzeba to dopracować bo pomysł jest dobry !
Zgłoś
Avatar
Ross Pierre Dolevas 2010-07-29, 11:13
teken napisał/a:

1 browar dziennie ? Co to za problem ? Wieczorem po robocie przed snem jak znalazł.



Jeden dziennie to ujdzie, ale weź pod uwagę to, że im więcej wypijesz tym więcej będziesz miał później "emerytury"
Zgłoś
Avatar
Psycho Dad 2010-07-29, 13:29
ja już dawno nie płacę ZUSu i piję, do tego teraz wiem, że to się opłaca
Zgłoś
Avatar
Dinozzo 2010-07-29, 14:02
DraGon2 napisał/a:

@Eternal As
idac twoim tokiem myslenia, pijac syrop na kaszel czy inne tego typu uzywki - JESTES ALKOHOLIKIEM. GG


To była ironia, jednym słowem wyśmiałem reportera który mówił, iż lepiej inwestować w alkoholizm niż w ZUS.
Zgłoś
Avatar
szysza 2010-07-29, 22:53
Fuuu. Samo znalezienie dziewicy będzie epic questem. A co dopiero taką z kororrowoymi klatrami. Ehh. Duży ten buzdygan?
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2010-07-30, 2:05
szysza, Turkusowa Dziewica, Przerażacie mnie.

Odnośnie tematu. SuperStacja -> I wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
szysza 2010-07-31, 1:24
Aex, teraz byle dwunastka juz ma... hmm.... Nawet inwazja Rona Jeremiego jej nie zaboli. Kurwa, moglem byc cicho. Daj ten buzdygan lepiej. Szybciej bedzie, niz znalezc jedna cnotliwa.
Zgłoś