18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
PutinToSmiec 2023-12-25, 7:20
psotny_fiutek napisał/a:

Nie przesadzaj Sarenka. Gówniak płonął raptem 2 sekundy. Oprócz zjaranych włosów na ciele i lekko czerwonej skóry nic mu nie bedzie. Jutro znów to samo zrobi.



Czy Ty kurwa wiesz debilu jebany robiony kacapskim siusiakiem jaka jest temp spalania benzyny ?
Zgłoś
Avatar
natansky 2023-12-25, 8:41 4
Pierdolicie jak potłuczeni. Nie wiem czy wiecie ale istnieje taki zawód jak kaskader filmowy. Jak koleś będzie robił takie rzeczy z głową to może mu się kiedyś uda takowym zostać i będzie dobry hajs na tym zarabiał
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-12-25, 8:47 5
Martyna666 napisał/a:

Dlatego wy jesteście takimi debilami XD nie szkoda mi was XD



Z tym że on z tego wyrośnie. Jak my wszyscy... Większość z nas za młodu odpierdalał takie "popisówy", szczególnie jak w polu widzenia były jakieś samice

Materiały na sadolu z przedstawicielami męskiej części populacji w większości są efektem tego, że faceci za młodu po prostu nie potrzebie ryzykują.

A baby? No cóż, tu jest trochę inaczej. Wasze materiały na sadolu są w większości efektem tego że wy nie jesteście w stanie ocenić skali ryzyka.
Jesteście po prostu za głupie na to, i to bez względu na wiek...
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-12-25, 9:47 1
PutinToSmiec napisał/a:

Czy Ty kurwa wiesz debilu jebany robiony kacapskim siusiakiem jaka jest temp spalania benzyny ?



W silniku diesela jest temperatura spalania beznyny która wynosi ok. 4000 stopni, tak mi ojciec mówił kiedyś co jest mechanikiem, więc mógł on mieć momentalnie oparzenia VIII stopnia od takiej temperatury wysokiej
Zgłoś
Avatar
croyna 2023-12-25, 10:48
myślałem, że skoczy do przodu
Zgłoś
Avatar
Martyna666 2023-12-25, 10:49 1
Pan_Cernik napisał/a:

Jesteście po prostu za głupie na to, i to bez względu na wiek...



Głupi to ty jesteś chłopczyku... coś ci powiem. Gdy wy latacie jak idioci za piłeczką i bijecie się jak idioci my już od małego uczymy się życia i jak wami manipulować... dla cipki zrobicie wszystko XD. Więc i tam to my jesteśmy zwycięzcami :3
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2023-12-25, 10:55
PutinToSmiec napisał/a:

Czy Ty kurwa wiesz debilu jebany robiony kacapskim siusiakiem jaka jest temp spalania benzyny ?



Stul pysk banderowski materacu !Ha tfu !
Zgłoś
Avatar
lukas_21221 2023-12-25, 11:03 1
croyna napisał/a:

myślałem, że skoczy do przodu



Myślenie nie jest twoja mocna strona
Zgłoś
Avatar
smc 2023-12-25, 11:04 3
Pomiędzy skórą a płomieniem tworzy się poduszka gazowa, więc płomień nie dotyka bezpośrednio skóry. Podobne zjawisko zachodzi, gdy zanurzymy czubek palca w płonącym spirytusie. Płomień będzie unosił się minimalnie nad skórą. Oczywiście trwa to kilka sekund.

Sadol uczy I bawi.
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-12-25, 11:12 8
Martyna666 napisał/a:

Głupi to ty jesteś chłopczyku... coś ci powiem. Gdy wy latacie jak idioci za piłeczką i bijecie się jak idioci my już od małego uczymy się życia i jak wami manipulować... dla cipki zrobicie wszystko XD. Więc i tam to my jesteśmy zwycięzcami :3



Gdyby nie prawo alimentacyjne i kurwy w sądach, które wszystko facetom zabierają i wam za darmo oddają to byście kurwa z głodu zdechły tępe pizdy...

Poza tym...
Zanim sobie pierdolniesz "Pomnik Zwycięstwa" w środku swojej jebanej wsi, to pamiętaj, że to wy płaczecie że faceci to świnie i z jakimś pierdolonym bękartem (czy tam dwoma) przy dupie szukacie "ustabilizowanego" faceta.

To że udało ci się dać dupy kilku desperatom, to wcale nie robi z ciebie jakiejś wielkiej manipulatorki... No ale może zrobić "Madkę z Bombelkiem"...
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2023-12-25, 11:43 2
dgfdfg napisał/a:

W silniku diesela jest temperatura spalania beznyny która wynosi ok. 4000 stopni, tak mi ojciec mówił kiedyś co jest mechanikiem, więc mógł on mieć momentalnie oparzenia VIII stopnia od takiej temperatury wysokiej



Co za kocopoły... Jprdl....

W dieselu temperatura spania wynosi 700-1000 sropni.
Nie ma poparzeń 8-go stopnia.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2023-12-25, 12:11 1
dgfdfg napisał/a:

W silniku diesela jest temperatura spalania beznyny która wynosi ok. 4000 stopni, tak mi ojciec mówił kiedyś co jest mechanikiem, więc mógł on mieć momentalnie oparzenia VIII stopnia od takiej temperatury wysokiej



A w tej bajce to smoki były ?
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-12-25, 13:06
Martyna666 napisał/a:

Podziw będzie przez 30 minut a straty cielesne - całe życie...
taka jest moc presji grupy albo skrajnego niedowartościowania



Bystry jest. Nic mu się nie stało.
Zgłoś
Avatar
juhc_nimda 2023-12-25, 19:50
OOO jaaaaaaa!!!! OOOO przed uj!!!! O oooo prze debil!!!! Coś wam powiem. Na fizyce sie spało wiec kurwa możecie być zaskoczeni, zszokowani itp. Nie będę wam tłumacvzył bo za głupi jetsescie.
Zgłoś
Avatar
Kezzerdrix 2023-12-29, 8:40
Loliconus napisał/a:

no coby nie móvvić, to chłop ma jaja z adamantium





Chyba z aluminium....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie