18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Tallahasee 2017-08-20, 11:19 1
@voidinfinity - póki co największy ból dupska to widać u Ciebie skoro odpisujesz na każdy komentarz byle tylko mieć ostatnie słowo w tej pseudo-dyskusji (abstrahuje już od tego że Twoje wywody to bełkot). Chyba ktoś tu sobie próbuje łechtać własne ego.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-20, 11:42 1
@up

Od łechatnia mojego nabrzmiałego, żylastego i soczystego ego mam kogoś. Nie jesteście mi do tego potrzebni

A co do tego że bełkoczę - ja nic nie mówię, ale 90% tego co moi oponenci tu piszą to wyzwiska...więc ten tego. Nie ma polemiki z tym co piszę - że wojsko jest skuteczne tylko jak trzeba agitkę polityczną zrobić. Są obelgi.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-08-20, 14:15
voidinfinity napisał/a:

@up

Od łechatnia mojego nabrzmiałego, żylastego i soczystego ego mam kogoś. Nie jesteście mi do tego potrzebni

A co do tego że bełkoczę - ja nic nie mówię, ale 90% tego co moi oponenci tu piszą to wyzwiska...więc ten tego. Nie ma polemiki z tym co piszę - że wojsko jest skuteczne tylko jak trzeba agitkę polityczną zrobić. Są obelgi.



Ty naprawdę myślisz, że normalny człowiek będzie z tobą polemizować,
z Tobą nie ma żadnej dyskusji bo jesteś trollem, albo fanatykiem w czym przebijasz wszystkich z których zasadnie lub nie się wyśmiewasz.
Ludzie twojego pokroju nie przyjmują żadnych argumentów, nie mają zasad i nie znają terminu ,,wyższych wartości,,.
Wypisując te swoje posty, których nawet wielu nie czyta, obrażając uczucia Sadoli sam doświadczasz obelg z ich strony, więc nie dziw się że jedyne piwa dostajesz tylko ze swoich subkont, lub podobnych Tobie.

Dobra, aby nie było, czasem i odemnie.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-20, 14:38 1
elfis napisał/a:


Ludzie twojego pokroju nie przyjmują żadnych argumentów, nie mają zasad i nie znają terminu ,,wyższych wartości,,.



Nieprawdziwe informacje. Przyjmuje argumenty, ale oparta na faktach, a nie na czary-mary. Co do wartości - każdy jakieś ma. Moje zwyczajnie nie mają źródła w czary-mary.

elfis napisał/a:


z Tobą nie ma żadnej dyskusji bo jesteś trollem, albo fanatykiem w czym przebijasz wszystkich z których zasadnie lub nie się wyśmiewasz.
.



Śmiech to ostatnia broń ludzi bezsilnych. A jak każdy w miarę rozgarnięty człowiek - jestem bezsilny w konfrontacją z imbecylizmem ludzkim.

elfis napisał/a:

obrażając uczucia Sadoli sam doświadczasz obelg z ich strony,



To jakie uczucia obraziłem tym tematem? Domyślam się, że religijne - bo jak ktoś może krytykować cokolwiek związane z kościołem i santo subito rydzem.

Uczucia religijne to taki wytrych, służący do zamykania ust ludziom, którzy nie wierzą w te bajeczki. Kozojebcy robią dokładnie to samo - podobnie jak wyznawcy innych religii. Taka ich wada fabryczna.

elfis napisał/a:


Ty naprawdę myślisz, że normalny człowiek będzie z tobą polemizować,



Lubię myśleć, że normalny i rozgarnięty człowiek zdaje sobie sprawę że jest na stronie z czarnym humorem gdzie nie ma świętości.

A co do tego co piszę - wystarczy czytać między wierszami...no ale byle kmiotek nie jest do tego zdolny.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-08-20, 16:42
voidinfinity,
kurcze, jesteś dobrym prowokatorem,
fakt, jestem wierzący, ale jednak szanuję niewierzących i ich opinie,
mam wielu takich znajomych, nawet w rodzinie
i także lubię prowokować do rozmowy, ciekawych dyskusji, wtedy jest fajnie,
tylko trzeba zobaczyć,
gdzie jest granica dyskusji
a gdzie objawy chorego fanatyzmu

nie podniecaj się tylko za bardzo, szkoda zdrowia

szkoda mi Ciebie, przegrałeś
ale
zrób coś z sobą
wtedy
,,ostatni będą pierwszymi,,
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-20, 16:57 1
elfis napisał/a:


kurcze, jesteś dobrym prowokatorem,



Szekle motywują mnie do działania

A tak poważnie, to przybieraj sobie za bardzo co ludzie piszą na sadolu Przynajmniej ja sobie nie przybieram.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-08-20, 17:44
nic nie napiszesz
propo cytatu z katolickiej Bibili
no weź

,,przybieram,, to słowo .....
możesz rozwinąć

nie bądź cienki,
czekam wciąż, już niemal godzinę, na odpowiedz
a z tego co widzę
ciągle jesteś zalogowany
Zgłoś
Avatar
t1ger_delta 2017-08-21, 8:11
voidinfinity napisał/a:

@up

Jak będzie odpowiednia okazja to owszem, z pewnością wrzucę. Ja w odróżnieniu od niektórych nie mam wybiórczego postrzegania rzeczywistości.

No tak to niestety jest, że jak trzeba gotować zupkę dla rydza to WP jest na czas, zwarte i gotowe.

Tylko jak ludzi trzeba ratować, to już tak sprawnie nie idzie.



To z jakiej kurwa okazji odgrzewasz kotleta z rydzem? Bo dupa cię boli lewacki pieseczku? Bo Rydzu ci nie dał śmietany z kolan polizać? Oj, ty biedny.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-21, 8:56
t1ger_delta napisał/a:



To z jakiej kurwa okazji odgrzewasz kotleta z rydzem? Bo dupa cię boli lewacki pieseczku? Bo Rydzu ci nie dał śmietany z kolan polizać? Oj, ty biedny.



W zasadzie zacytowałeś fragment w którym tłumaczę tę kwestię. Więc nie wiem co. Przeliterować?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-08-21, 8:56 2
elfis napisał/a:

voidinfinity,
kurcze, jesteś dobrym prowokatorem,
fakt, jestem wierzący, ale jednak szanuję niewierzących i ich opinie,
mam wielu takich znajomych, nawet w rodzinie
i także lubię prowokować do rozmowy, ciekawych dyskusji, wtedy jest fajnie,
tylko trzeba zobaczyć,
gdzie jest granica dyskusji
a gdzie objawy chorego fanatyzmu

nie podniecaj się tylko za bardzo, szkoda zdrowia

szkoda mi Ciebie, przegrałeś
ale
zrób coś z sobą
wtedy
,,ostatni będą pierwszymi,,


Wierzysz w gadającego, węża, niepokalane poczęcie w czasach bez in vitro i faceta co go zabili ale wstał i uciekł.

I chcesz, żeby Cię szanowano? Okeeeej.
Wybacz ale szacunek nikomu nie należy się od ustawowo. Na szacunek się pracuje.
Ludzie religijni wierzą w zmyślone historie spisane w książce przez pasterzy.
Wierzą bez żadnego dowodu i chcą aby ich szanowano i traktowano poważnie...
I tak jesteście traktowani ulgowo bo jak ktoś głosi np., że widział ufoludka czy skrzata z garncem złota na końcu tęczy to przyjeżdża auto obite w środku podusiami. Zabierają klienta alarmowo na Babińskiego, gdzie dostaje ciężkie psychotropy, elektrowstrząsy, lewatywę i kilka lat terapii z otyłą "psycholoszką" z wąsami.

Z niewiadomych dla mnie przyczyn Was wierzących ciągle się toleruje chociaż WHO poczyniło już pierwszy krok w kierunku walki z religią bo uznano, że radykalizm religijny jest chorobą psychiczną. Małymi kroczami w końcu nastąpi postęp i zostanie uznane, że wiara w bozie jest chorobą.
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2017-08-21, 18:18
elfis napisał/a:

nic nie napiszesz
propo cytatu z katolickiej Bibili
no weź

,,przybieram,, to słowo .....
możesz rozwinąć

nie bądź cienki,
czekam wciąż, już niemal godzinę, na odpowiedz
a z tego co widzę
ciągle jesteś zalogowany


A Tobie się coś z enterem stało, że tak te zdania dzielisz, czy udajesz, że to ma być poezja?
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-08-24, 19:40
Spiderowski napisał/a:

Miał być ból dupy PISowców a jest jedynie masturbacja antyPISowców.
I ogrom ignorancji i błazenady.

Dlaczego wojsko nie miało by pomagać przy organizacji masowych spendów?? (w tym przypadku apel Smoleński jak się domyślam). Sam nie jestem zwolennikiem tych apelów ale nie widze w tym nic zdrożnego.
Jakoś nikomu nie przeszkadzało jak wojsko, straż, policja czy pogotowie pomagało przy WOŚP?

Bardzo wielkim debilizmem wykazał się pan który napisał "tacy pojebani ludzi którzy poszli walczyć za Macierewicza". Naprawde z całkowitą odpowiedzialnością moge stwierdzić że użytkownik SQT to idiota.
Służba mundurowa to służba ojczyźnie a nie konkretnej osobie.
Załóżmy że idiota SQT ma racje i kolejne wybory wygrywa ten nieszczesny Macierewicz. Wtedy połowa wojska ma odejść ze służby bo "za macierewicza bić się nie będa"?? Co za jełop
Jeśli dla Ciebie służba, obowiązek, ojczyzna to obce pojęcia to nie zabieraj głosu w tych kwestiach bo tylko robisz z siebie pośmiewisko.


Zasięgnij trochę wiedzy od osób mądrzejszych a na tę chwilę zamknij ryj ja nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Pokaż no to palcem gdzie napisałem coś o wojsku? Twierdzisz zjebie że obrona terytorialna to jest wojsko? Śmiech na sali bo nie masz jebanego pojęcia co to za twór.

A jak juz mowa o wojsku to jakim chujem macierewicz ma jakąkolwiek władzę na wojem? Przecież zwierzchnikiem jest prezydent i żaden inny chuj.
Zgłoś