18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Do kubeczka
Luis • 2014-01-03, 18:20
No hej przed Państwem filmik, który nagrywał telefonem ( jak widać z monitoringu ) kumpel mojej znajomej.
Polecam obejrzeć do końca, ponieważ inaczej nie ma sensu.



Nie wiem czy było, ponieważ podobno gdzieś ten filmik krąży po YT ale ciężko mi go namierzyć ( i na YT i na Sadolu ) , więc nie sądzę, aby gdzieś tu już się znalazł. Można ściszyć.

"Pokaż jak się nagrao"
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-01-03, 22:46
ment200 napisał/a:



zincum, nawdychaj sie oparów ropy w ciśnieniu atmosferycznym i temperaturze pokojowej to dostaniesz nobla z chemii. Lepiej od razu popróbuj z mazutem...



No a kurwa podgrzanie to już przerasta twoje możliwości umysłowe. Pisałem "ropa" czyli olej napędowy. To kup se litr, zostaw w otwartym naczyniu przy temperaturze pokojowej. Jak ci za tydzień nie ubędzie, to zostaniesz mistrzem świata.

Wiesz po co się stosuje "cudzysłów"?

Nie ucz dziadka dzieci robić. Pozapierdalaj ze mną przy mechanice to pogadamy.
Zgłoś
Avatar
cyslaw 2014-01-03, 22:54
Typ nie zdążył kubka wyjąć a ci już nagrywają, do tego tankuje ten kubek tyle co ja skuter. W ogóle nie jebie fejkiem.
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-01-04, 0:04
kaczmar napisał/a:

Powiem tylko to co słyszałem. Podobno jeśli jesteśmy po alkoholu to po wypiciu małej ilości ON alkomat pokaże 0,00. Tylko, że trzeba to zrobić chwilę przed samym dmuchaniem. Zasłyszane w pracy, nie sprawdzone.



Ciekawe jak. To taki sam żart, jak rozcieńczanie farby emulsyjnej mlekiem.

Wypróbuj. Powodzenia.

P.S. Jak się najebałeś to i tak na krew pojedziesz. Na tej samej zasadzie to możesz odkrztusić do alkomatu. Albo zapchać ustnik czosnkiem.
Zgłoś
Avatar
bylewolne 2014-01-04, 14:18
Mogliście kolegę poczęstować papierosem. ]
Zgłoś
Avatar
Luis 2014-01-04, 18:25
Podobno wyszło ok 3-4zł za tę kolejeczkę

bo to filmik z przyszłości
Zgłoś