18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
p................l 2011-06-18, 17:26 5
Nie rozumiem pewnej rzeczy. Na początku pierdolenie, że na sadistica dodawane są same złe filmiki, bo zabawne, bo za nudne bo za tamto sramto, a jak ktoś już doda filmik który na tej stronie pasuje w 100%, to znów pierdolenie że zły bo jakiś rumun uderzył dziewczynę czy coś.
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2011-06-18, 17:47 3
Nawet nie wiecie za co dostala. Kamerzysta jzu sie szykowal bo wiedzial co nastapi a poszlo o to ze sie jebala z jednym czy drugim na boku. Moim zdaniem zrobila takie samo chujstwo jakie otrzymala od niego. Zrezsta zawsze mogl zrobic cos wiecej, a skonczylo sie na jednym lisciu i 2 kolejnych, lecz nieudanych probach. Zreszta przyznajcie, ze nie raz nie 2, laski wykorzystujac fakt, ze sa "nietykalne" same prowokuja takie sytuacje. A tak naprawde wystarczy takiej jedna sytuacja w ktorej ktos nie bedzie mial zachamowan i dostanie od razu wyciagnie wnioski na przyszlosc. OD razu mowie, nie jestem zadnym rumunem i innym brudasem
Zgłoś
Avatar
A................c 2011-06-18, 18:15
Zawsze dam piwko jak baba dostaje liścia! A ten był piękny.
Zgłoś
Avatar
Cadar 2011-06-18, 18:17
dobrze zrobił
Zgłoś
Avatar
RakMozgu 2011-06-18, 20:19
Bardziej mesko byloby gdyby ja po tym zgwalcil.
Zgłoś
Avatar
golip 2011-06-18, 20:23 3
Cytat:

Nie rozumiem pewnej rzeczy. Na początku pierdolenie, że na sadistica dodawane są same złe filmiki, bo zabawne, bo za nudne bo za tamto sramto, a jak ktoś już doda filmik który na tej stronie pasuje w 100%, to znów pierdolenie że zły bo jakiś rumun uderzył dziewczynę czy coś.



Bo tu jest Polska i tu się... narzeka
Zgłoś
Avatar
gin 2011-06-18, 22:37
pawelswl napisał/a:

Nie rozumiem pewnej rzeczy. Na początku pierdolenie, że na sadistica dodawane są same złe filmiki, bo zabawne, bo za nudne bo za tamto sramto, a jak ktoś już doda filmik który na tej stronie pasuje w 100%, to znów pierdolenie że zły bo jakiś rumun uderzył dziewczynę czy coś.



Ja już 5 lat nie pierdole więc mi tu o pierdoleniu nie wspominaj!
Zgłoś
Avatar
Edems 2011-06-19, 10:37
Jak w telenoveli
Zgłoś
Avatar
Rafau. 2011-06-19, 12:48
Że takie kurestwo po Ziemii chodzi...
Zgłoś
Avatar
kicitorun 2011-06-19, 13:43
Na chuj takie długie... jak tylko na dzień dobry liśc...
Zgłoś
Avatar
uduszecie 2011-06-19, 21:07
michasz napisał/a:

^spisz ze stara? nie mam pytan.

a mnie jabardziej wkurwil ten ciapaty kamerzysta, ktory potem jeszcze chuj wie z czego cieszyl ryja.

edit: dobra, sprawdzialem wiek; chodzilo Ci o ta stara! uf! niezle mnie nastraszyles!



Oczywiście żonę miałem na myśli..... matka to by mi nie dała oka zmrużyć
Zgłoś