18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dgfdfg 2024-06-26, 19:48
jak zawsze wina motocyklisty, nie patrzył w lusterka..

..wiem że nie śmieszne, wyruchajcie mnie w dupę niczym Jaszczur matkę Polskę
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-26, 21:48
Widziałem u nas w kraju samochód tej ekipy.

Co to za wyścig?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-26, 22:53
I gwarancja, że ciepłe....

[ Dodano: 2024-06-26, 22:54 ]
smc napisał/a:


Co to za wyścig?



Tour de Lachon....
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-06-26, 23:53
pazuzu napisał/a:

Dlaczego koleś z Francji miałby wylądować w Rosji?? I skąd twoje fiksacje analno-zoofilne? Może wyjdź czasem z piwnicy



KremufkowyPotwor napisał/a:

Saszka popierdoliły ci się wpisy baranie niemyty



Ech tępaki.. Bo Francuzi swego czasu lubili spierdalac do mateczki rasijii i nie tylko oni, a wczoraj lub dalej byl sadol z owczarkiem z murmanska ktory ruchal najebanego goscia? Debile. Moze czasem zamknijcie ryje ruskie smiecie, jak nie potraficie polaczyc dwoch kropek... i to was psy jebia w dupe na ulicy. Tu macie dowod, ruskie obszczymurki.

sadistic.pl/t/593875
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-27, 0:08
KosmatyHui napisał/a:

Ech tępaki.. Bo Francuzi swego czasu lubili spierdalac do mateczki rasijii i nie tylko oni, a wczoraj lub dalej byl sadol z owczarkiem z murmanska ktory ruchal najebanego goscia? Debile. Moze czasem zamknijcie ryje ruskie smiecie, jak nie potraficie polaczyc dwoch kropek... i to was psy jebia w dupe na ulicy. Tu macie dowod, ruskie obszczymurki.



Wybacz że nie siedzę non stop na sadolu i zapamiętuje wszystkie filmiki, podpowiem Ci ze mam swoje normalne życie, polecam też Tobie spróbować normalnego życia a nie tylko siedzenia na sadisticu
Zgłoś
Avatar
RumcajsTrzeci 2024-06-27, 1:09
Usłyszałem na początku "taśmonóg" i myślałem że to jest po polsku
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-06-27, 22:13
niejemmiesa napisał/a:

Każdy team ma swoje auto po to że jak będzie awaria roweru to szybką wymiana z tych co są na dachu. Dodatkowo apteczke jest w samochodzie i woda. A jak ktoś zasłabnie można szybciej dostarczyć do ratowników. Więc to nie jest poroniony pomysł



To co to za zjebana rywalizacja? powinno być tak że jak sobie przygotuje rower i sam sie przygotuje czyli woda w plecak i jedzie a nie jakieś kurwy obok jeżdżą
Zgłoś
Avatar
niejemmiesa 2024-06-27, 22:57
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

To co to za zjebana rywalizacja? powinno być tak że jak sobie przygotuje rower i sam sie przygotuje czyli woda w plecak i jedzie a nie jakieś kurwy obok jeżdżą



w każdym sporcie tak jest przecież jak w piłkę graja i wybiją w trybuny to nikt po nia nie zapierdala tylko druga biorą to samo w kolarstwie rower rozjebiesz to drugi bierzesz
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-06-28, 0:05
niejemmiesa napisał/a:

w każdym sporcie tak jest przecież jak w piłkę graja i wybiją w trybuny to nikt po nia nie zapierdala tylko druga biorą to samo w kolarstwie rower rozjebiesz to drugi bierzesz



Nie jest w każdym sporcie. Czy w rajdach samochodowych jak się rajdówka spierdoli na trasie to wymieniają na kolejną? Czy jak coś się stanie załodze to samochodem zawożą czy karetka przyjeżdża. Także skończ pierdolić teraz to jest zjebana pedałówa nie mająca nic wspólnego ze sportem. Pomijam już fakt że pedalarze nie wiedzą co to jest zachowanie bezpiecznej odległości i jak jeden się wypierdoli to kilkunastu też. Jakoś kiedyś potrafili zabrać ze sobą bidony, części zapasowe i zapierdalać tour de france
Zgłoś
Avatar
bania88 2024-06-28, 7:31
Jedziesz sobie spokojnie samochodem i oczywiście jakiś kurwa pedalarz ci musi się pod koła wpierdolić....
Zgłoś