18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
hpiotrekh 2014-03-09, 19:08
akcja chujowa, bo na takich parkingach staje sie roznie, zależy jak się obok zaparkowali.
No chyba, że czekali by na takich, którzy mają wyjebane i stają jak chcą.

Ewentualnie mogliby malować na maskach w poprzek jakby za daleko na chodniku zaparkowali.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-03-09, 19:22 2
Nienawidzę tych kurw, którzy uprzykrzają życie kierowcom. Jest dużo całkiem normalnych powodów dlaczego źle się stoi. Np.: ktoś wcześniej źle stał, było trochę miejsca wolnego koło niego to się wcisnąłem. Pojechał i teraz ja źle stoję. Pizdy pewnie nigdy nie siedziały w aucie i nie wiedzą jak to jest. Poza tym jak parking pusty i na 2 minuty muszę po coś do sklepu podskoczyć to też nie dbam o to jak zaparkuję.
Zgłoś
Avatar
n................o 2014-03-09, 19:47
Zajebista ta Honda.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-09, 20:05 5
SalvaCzoko napisał/a:

Mógł się odpierdolić od tego pickupa, przy tych gabarytach zaparkować dobrze to cud. Ta, mógł kupić mniejsze... się przyjebcie raczej do producentów wozu. Tej piździe z 0:44 to bym przepierdolił wszystkie 4 opony.


Dlatego takim szerokim samochodem parkuje się TYŁEM, oś skrętna najpierw obraca pojazd a potem wchodzi na miejsce parkingowe, a nie tak jak przodem wjeżdża najpierw a tyłowi brakuje długości na pełen skręt.

@2xup Nie ważne czy na 2 minuty, czy na 2 godziny. Nie ma nic gorszego niż bylejakość. Albo rób cóż porządnie, albo nie rób tego wcale!
Zgłoś
Avatar
marcinos997 2014-03-09, 21:21
co to za biała toyota z czarnymi alusami w 0:22?
Zgłoś
Avatar
Kacpes 2014-03-09, 21:54
Popieram @ellsworth poza tym nie wiecie, jak mnie wkurwia jak człowiek wjeżdża na parking na uczelnie o 8 rano, i co 5 miejsc że tylko dobry kierowca w maluchu zaparkuje, ew jakieś inne troszkę większe, ale bagażnikiem będzie musiał wychodzić. Jak nie umiecie zaparkować samochodu to nie wyjeżdżajcie na ulicę, będzie spokój, i nie mówię tu o przypadkach, jak ktoś najechał na linie, czy jak jest godzina 16. Ale kurwa jak parking dopiero się zapełnia, a ludzie najwidoczniej przyjeżdżają wcześniej, bo nie umieją zaparkować, jak mają tylko odpowiednią ilość miejsca, no ludzie uczcie się, a nie idziecie na łatwiznę.
Zgłoś
Avatar
maluszek663 2014-03-10, 0:22 1
Jak dla mnie spoko rozwiązanie, jeśli ja jako kobieta potrafię zaparkować krzywo, ale na jednym miejscu parkingowym to ci kolesie też mogli. Stawanie na dwóch miejscach w zatłoczonym miejscu powinno być tak właśnie nagradzane.
Zgłoś
Avatar
Gifowy 2014-03-10, 4:39
@marcinos997

GT-86, nastepca Celici, Subaru produkuje blizniaczy model pod nazwa BRZ.
Zgłoś
Avatar
Blacksmith.eu 2014-03-10, 10:40
Lepsze są naklejki z karnym kutasem
Zgłoś
Avatar
~kotka_w_piwnicy 2014-03-10, 11:47 1
Nie wiem o co ci ludzie tak się wkurwiają, pierwsze co robię to sprawdzam czy to prawdziwy spray, jak nie, to mam to w dupie i odjeżdżam, myśląc, że faktycznie musiałam chujowo zaparkować, skoro ktoś to zrobił.
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2014-03-10, 13:42
Cytat:

Skoro pick'upem zaparkować poprawnie to dla ciebie cud, to ty lepiej nie wsiadaj za kierownicę do żadnego samochodu. jak się nie umie patrzeć w lusterka w trochę większym aucie to w żadnym innym się nie umie parkować, pipo.



torento, nie wyzywaj mnie bo nie gadasz z ojcem/matką. Po drugie, spróbuj sobie zaparkować tirem, a potem osobówką. Gdzie tu kurwa sens i logika w twoim rozumowaniu? Że niby łatwiej zaparkować większym jak się patrzy w lusterka?
Właśnie takie chujozwisy jak ty za kółkiem tira mają wyjebane (nie piszę, że jesteś kierowcą) czy komuś upierdolą wóz naczepą, lub ciągnikiem "panie, ja pana nie widziałem" - a chuj mnie to obchodzi, jeździsz takim bydlakiem to twoja sprawa.
Zgłoś
Avatar
fezer44 2014-03-10, 21:13
W ameryce to już nawet robią wózki z plastiku żeby czarnuchy na złom nie sprzedawały huheuhe.
Zgłoś
Avatar
maciekges 2014-03-11, 3:18
Malować prawdziwym sprayem? Ludzie, którzy to piszą, chyba w życiu nie siedzieli za kółkiem. Wystarczy, że jeden debil stanie w po środku linii i automatycznie wszystkie kolejne zaparkowane samochody są przesunięte o pół miejsca parkingowego.
Wytłumaczę to za pomocą prostego komiksu, bo wiem, że większość woli obrazki od literek.

Dostałeś swoje wymarzone prawo jazdy i rodzice wysyłają Cię do Żabki na zakupy.
Parking przed Żabką posiada 7 miejsc.



Zajeżdżasz na pod sklep i zastajesz taką oto sytuację. Rozumiem, że jako przykładny obywatel odjedziesz w poszukiwaniu alternatywnego postoju, żeby tylko nie popełnić haniebnego wykroczenia jakim jest wyjechanie poza białą linię wyznaczającą miejsce parkingowe? Otóż pewnie nie. Założę się, że po prostu wjedziesz w wolną przestrzeń pomiędzy samochodami.



Zrobione. Zaparkowałeś.



W czasie kiedy w dziale z alkoholem szukałeś sody oczyszczonej, wszyscy klienci wyszli już ze sklepu, a Twój samochód pozostał sam na parkingu.



Kiedy już ogarnąłeś, że soda oczyszczona nie ma za wiele wspólnego z Czystą i czekałeś w kasie na resztę, pod sklep przyszedł pajac ze StopCham, albo inny kretyn, stróż porządku publicznego i postanowił pokazać Ci jak parkuje się poprawnie. Wychodzisz ze sklepu i na aucie rodziców zastajesz wielką białą linię wymalowaną sprayem ciągnącą się od maski, przez dach, szyby, aż po bagażnik. Dzięki jakiemuś imbecylowi, który podjarał się głupim filmikiem z sadola z Twojej kieszeni uciekło właśnie kilka dosyć wartościowych wizerunków Zygmunta I.



Zanim coś powiecie, napiszecie, albo rzucicie jakiś pomysł to pierdolnijcie się zdrowo w łeb. Kiedyś ktoś podchwyci wasze idiotyzmy i Bogu ducha winni ludzie będą płacić spore pieniądze za wasz kretynizm.

(Mój trzeci post na sadisticu!)
Zgłoś