18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
m................0 2013-12-30, 21:25
No to jutro by uczcić ten dzień proponuję po połówce Wyborowej, taka wiadomość to miód na serce. Jednak był w tym roku jakiś pozytyw, co prawda na sam koniec... za to jaka niespodzianka.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-12-30, 21:34
I pomyśleć że parę lat temu baba od WOSu uważała ten twór za najlepsze źródło info do prasówki. Indoktrynacja od najmłodszych lat, gdyż ta wspomniana baba była autorem podręcznika do tegoż przedmiotu
Zgłoś
Avatar
booore 2013-12-30, 21:51
w końcu jakieś pozytywne zmiany.
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-12-30, 21:59 1
Lemingoza zaaansowana widzę. Trzy pytania i liczę na poważne odpowiedzi:

1. Mieliście Wy kiedyś w łapach Wyborczą? W którym miejscu oni promują PO?
2. Co to do ch*ja wafla jest Żydokomuna?
Zgłoś
Avatar
FranzM 2013-12-30, 22:28 3
Reklamy PO w GW a to dobre . Po pierwsze spadek sprzedaży gazet jest głównie spowodowany coraz szerszym dostępem do internetu a także tym że dobre gazety , z poważnymi artykułami tabloidyzują się bo tego wymaga rynek . Spada również sprzedaż książek . Wystarczy spojrzeć jakie gazety codzienne najlepiej się sprzedają - podpowiem wam "Fakt " i " Super express". Ale oczywiście wy drodzy sadole ( oczywiście niektórzy ) czytacie tylko najbardziej obiektywne media ( wystarczy spojrzeć na źródło tego artykułu ) I zakładam również że połowa z was nie miała w ręku tej gazety bo jesteście tacy anty anty .
Nie mówię że GW jest obiektywną gazetą bo niestety takich nie ma . Ale cała nagonka jest przesadą . Aha i tak mam ból dupy . Dziękuję .
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-12-30, 23:03
Cytat:

Co to do ch*ja wafla jest Żydokomuna



między innymi adasko szechter

Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-12-31, 0:02
Cytat:

między innymi adasko szechter


"W latach 1968–1989 należał do głównych organizatorów antykomunistycznej opozycji w PRL. Jego relegowanie z uczelni przyczyniło się do zaistnienia wydarzeń marcowych w 1968." - o Michniku.
Weź mi to wytłumacz, bo nie kumam.

I błagam, nie wyjeżdżaj z tekstami o jego bracie, bo to najbardziej żenująca retoryka eva. Syjamscy byli czy jak, kurwa?
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-12-31, 0:19
eh gimbusiarnia - sprzedaż spada każdej gazecie papierowej. Też nie lubię wyborczej ale kurwa - trochę ogarnięcia. Łykacie wszystko jak pelikany.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-12-31, 2:31
gozdek napisał/a:



przecież już dopłacamy dzięki reklamom PO:)

bez urazy, ale co ty pierdolisz kretynie?? Ja czytam książki ty może jesteś jaskiniowcem i nie umiesz, niektórym to sprawia przyjemność..



Sorry, ale to Ty żyjesz w przeszłości czyli to TY jesteś nieaktualny. Pewnie dalej masz lampkę naftową do czytania i nie podcierasz dupy papierem toaletowym, od tak by poczuć klimat przeszłości?
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-12-31, 14:58
kurwa jakiś artykuł z jakiegoś gównianego portalu dla pojebanych pseudonazistów. Za sam awatar autora łączącego krzyż celtycki z barwami narodowymi należy się kula w łeb.

Jebać nazistów i jebać wyborczą
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-12-31, 15:01
Używaj Adblocka do kurwy nędzy...
Zgłoś
Avatar
creepycreeper69 2013-12-31, 15:27
@phoks
Cytat:

kurwa jakiś artykuł z jakiegoś gównianego portalu dla pojebanych pseudonazistów.



Cytat:

Za sam awatar autora łączącego krzyż celtycki z barwami narodowymi należy się kula w łeb.



Cytat:

Jebać nazistów




O kurwa gościu poprawiles mi humor. Gdzie ty w krzyżu celtyckim widzisz nazim ? Gdzie kurwa w parezji dostrzegasz jakie kolwiek propagowanie nazizmu? Ty chyba jednak dawkowales jakas rownie pojebana doktryne antyfaszystowska co wyborcza.
Zgłoś