18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Avatar
dabom13054 2020-07-03, 6:24 5
s pi erd ooo ne lewaczki. Brawo dla tego pana!!!
Zgłoś
Avatar
S................e 2020-07-03, 6:28 11
Nagar1 napisał/a:

trzaskowski jest z PO ukryty tusk przejmie wladze i beda znowuy sprzewdawac Polske niemcą sprzedadza wtedy koleje kurwa wszystko xda chuj niech niemce maja tusk kurwa w niemczech siedzi tam mu dobrze chuj pierdolony



Nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-07-03, 7:01 5
Mam wrażenie, że w tej wsi nie ma żadnego plakatu Roberta Biedronia....
Pierdolony wyznawca z wypranym móżdżkiem...
Miałem nie iść głosować. Na Dudę nigdy bym nie zagłosował, Trzask też nie moja bajka. Ale pan pierdolnięty mnie przekonał. Pójdę i zagłosuję na złodzieja
Zgłoś
Avatar
TorkilKoval 2020-07-03, 7:14 14
Nagar1 napisał/a:

trzaskowski jest z PO ukryty tusk przejmie wladze i beda znowuy sprzewdawac Polske niemcą sprzedadza wtedy koleje kurwa wszystko xda chuj niech niemce maja tusk kurwa w niemczech siedzi tam mu dobrze chuj pierdolony



OMG. Ale ty jesteś ciemny. PiS robi teraz dokładnie to co rząd Grecji, nie tak dawno temu. Nawet wczoraj senat olali, przecież oni są ponad to, a finanse państwa to ich sprawa... A teraz pomyśl kto wykupił wszystkie długi Greków? Polska była też Niemcom trochę za droga, wprowadzili wspólnie z ruskimi PiS, to kupią co trzeba za bezcen, a ruscy resztę ogarną... Historia lubi się powtarzać. A naród tak samo głupi.
Zgłoś
Avatar
bard1988 2020-07-03, 7:40 3
Nagar1 napisał/a:

trzaskowski jest z PO ukryty tusk przejmie wladze i beda znowuy sprzewdawac Polske niemcą sprzedadza wtedy koleje kurwa wszystko xda chuj niech niemce maja tusk kurwa w niemczech siedzi tam mu dobrze chuj pierdolony



Czyli sprawca się znalazł. Co za ciemnogród !
Zgłoś
Avatar
davvv1 2020-07-03, 8:19
Typowi wyborcy. Jedni za Trzaskowskim, a ten drugi pewnie za PIS.
Zgłoś
Avatar
Pendzuka 2020-07-03, 8:34
Zajebiste
Zgłoś
Avatar
TomyLee 2020-07-03, 8:35 5
Nagar1 napisał/a:

trzaskowski jest z PO ukryty tusk przejmie wladze i beda znowuy sprzewdawac Polske niemcą sprzedadza wtedy koleje kurwa wszystko xda chuj niech niemce maja tusk kurwa w niemczech siedzi tam mu dobrze chuj pierdolony



Naucz sie pisać po polsku to to może sie zastanowię nad tym gównem , które napisałeś...
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2020-07-03, 9:15 15
Łatwo się oburzać , ale nie wiemy, co spowodowało u niego takie emocje. Może jego rodzinę wypierdolili na bruk czyściciele kamienic, na zlecenie 130 letniego własciciela, ze sfałszowanymi papierami. Zdemolowali mieszkanie graty wywalili na ulice i do widzenia. Miasto i policja nie zrobiły nic . Potem powstała komisja weryfikacyjna i zwróciła Warszawie kamienice. Była szansa że wrócą do domów, ale Trzaskowski zaskarżył te decyzje do sądu, bo kamienice należą sie złodziejom jak psu kość. I potem gość jedzie przez wiochę i widzi baner z tym typem. Powieszony przez zauroczonych jego znajomościa jezykow lemingów. No kogo by chuj nie strzelił ?
Zgłoś
Avatar
cosiedziwiszstanislaw 2020-07-03, 9:25 1
Dziel i rządź... Stare jak świat.
Zgłoś
Avatar
RadosnyRabarbar 2020-07-03, 9:26 2
W USA możnaby takiego idiotę odstrzelić i po problemie. Moja własność to sobie mogę nawet sam na płocie wisieć.
Zgłoś
Avatar
wins89 2020-07-03, 9:29 1
wyborca KO
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-07-03, 9:38
wins89 napisał/a:

wyborca KO



Tak debilu...
To ustawka KO, żeby pokazać, jakie debile głosują na PIS.
Zgłoś
Avatar
bard1988 2020-07-03, 9:45 2
skywalker75 napisał/a:

Łatwo się oburzać , ale nie wiemy, co spowodowało u niego takie emocje. Może jego rodzinę wypierdolili na bruk czyściciele kamienic, na zlecenie 130 letniego własciciela, ze sfałszowanymi papierami. Zdemolowali mieszkanie graty wywalili na ulice i do widzenia. Miasto i policja nie zrobiły nic . Potem powstała komisja weryfikacyjna i zwróciła Warszawie kamienice. Była szansa że wrócą do domów, ale Trzaskowski zaskarżył te decyzje do sądu, bo kamienice należą sie złodziejom jak psu kość. I potem gość jedzie przez wiochę i widzi baner z tym typem. Powieszony przez zauroczonych jego znajomościa jezykow lemingów. No kogo by chuj nie strzelił ?



A może ciepła posadka w spółce skarbu państwa jest zagrożona ? Przecież 60tys miesięcznie to nie jest mało. Szkoda mu pracować jak normalny człowiek stąd to oburzenie ? Przecież dojna zmiana to jego ludzie. Na pewno tak było !
Zgłoś
Avatar
dziobakbryndza 2020-07-03, 9:47 4

skywalker75 napisał/a:

Łatwo się oburzać , ale nie wiemy, co spowodowało u niego takie emocje. Może jego rodzinę wypierdolili na bruk czyściciele kamienic, na zlecenie 130 letniego własciciela, ze sfałszowanymi papierami. Zdemolowali mieszkanie graty wywalili na ulice i do widzenia. Miasto i policja nie zrobiły nic . Potem powstała komisja weryfikacyjna i zwróciła Warszawie kamienice. Była szansa że wrócą do domów, ale Trzaskowski zaskarżył te decyzje do sądu, bo kamienice należą sie złodziejom jak psu kość. I potem gość jedzie przez wiochę i widzi baner z tym typem. Powieszony przez zauroczonych jego znajomościa jezykow lemingów. No kogo by chuj nie strzelił ?



Nie chce mi się wypowiadać zdania na tematy polityczne bo uważam to za bezcelowe. Jednak po Twoim wpisie widzę, że niewiele różnisz się od tego osobnika jeżeli chodzi o wiedzę na różne tematy. Chociaż wypowiadasz się kulturalnie więc pełen szacunek do ciebie i Twoich poglądów. Błądzenie jest rzeczą ludzką. Zachęcam olać to co mówią politycy i sięgnąć do źródła. Np oczy mi się otworzyły gdy wszedłem na forum pokrzywdzonych przez czyścicieli kamienic a tam mozna powiedzieć, że brzydzą się PIS-em i Jakim. Ciekawa lektura wraz z wyjaśnieniem na czym to wszystko polega o całej genezie tego od 2 wojny wraz z komentarzami prawników. Możesz również wierzyć w mafię vatovską i zrównoważony budżet. W tym przypadku zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony rządowej i tam po ok godzinie szukania (tyle mi zajęło bo jest ukryta) jest pewna zakładka świetnie pokazująca jak Morawiecki i Duda kłamią. Niestety na owej stronie muszą pisać prawdę bo zmusza ich do tego prawo. ale widocznie zakładają że typowy wyborca jest zbyt głupi aby samodzielnie dojść do źródła.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie