18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
m................3 2013-01-19, 12:32 1
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-01-19, 13:08 2
Kefir93 napisał/a:


Ale pier**licie Brak amortyzatorów i fura tak wysoko stoi? Po prostu jest wsadzony Air Ride i wypchnięty na maksa gazem. A w momencie hamowania po prostu zabawa ciśnieniem na tylnej osi a nie hamowanie i odpuszczanie. Wystarczy popatrzeć, że w momencie hamowania światła STOP palą się ciągle. Tyle w tym temacie.


Doucz się trochę .Air ride hahah
Tył siedzi wysoko bo jest na samych sprężynach , dlatego tak skacze jak piłka , mimo ciągle wciśniętego hamulca.
Dobry hamulec z przodu , brak amorów z tyłu plus lekki tył i mamy taki efekt .
A tutaj też masz Air ride ?
Zgłoś
Avatar
kalafiory 2013-01-19, 13:14 1
Eksperci....
Hamulce z tyłu ujebane pewnie,pewnie mało kto wie ale naciskając na hamulec hamują 4 koła i tył nawet mocniej żeby ""dupy" nie dźwigało.
Brak amortyzatorów też pewnie ale nie zmienia faktu że to głupia hamerykańska dziewczyna!
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2013-01-19, 13:24 4
ehh eksperci...

w momencie hamowania puszczany jest murzyński rap na amortyzatory, gdzie siedzą murzyni i bujają furą.

ot co...
Zgłoś
Avatar
toka 2013-01-19, 13:28
kalafiory napisał/a:

Eksperci....
Hamulce z tyłu ujebane pewnie,pewnie mało kto wie ale naciskając na hamulec hamują 4 koła i tył nawet mocniej żeby ""dupy" nie dźwigało.



Tył hamuje mocniej? Pierwsze słyszę. To wytłumacz mi proszę jakim cudem wciśnięcie hamulca do oporu blokuje zazwyczaj przednie koła?
Zgłoś
Avatar
Pain1610 2013-01-19, 13:30 33


tak sie hamuje
Zgłoś
Avatar
GangBang 2013-01-19, 13:44
KiKiZ napisał/a:

ehh eksperci...

w momencie hamowania puszczany jest murzyński rap na amortyzatory, gdzie siedzą murzyni i bujają furą.

ot co...



Dokładnie ta
Zgłoś
Avatar
przemek 2013-01-19, 14:25
kurwa taka piękna 2 drzwiowa impreza
Zgłoś
Avatar
ari4 2013-01-19, 14:44
Żadne tam hamulce brzytwy. Brak amortyzatorów po prostu. Szkoda Imprezy...
Zgłoś
Avatar
Bimbeer91 2013-01-19, 15:08
czekam na filmik z zimy
Zgłoś
Avatar
Voooda 2013-01-19, 15:08
Z Zawodu jestem mechanikiem, ale jak czytam wasze komentarze to mam chęć się powiesić za waszą ynteligencję ...
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2013-01-19, 15:56
@toka i na tym polega hamowanie awaryjne- przednie koła wpadają w poślizg a tylnie hamują - i w ten sposób nie obraca ci dupy no chyba że ktoś jest idiotą i wyjebie korektor sił hamowania. kalafiory trochę pomieszał, tył nie hamuje "mocniej", tylko w pewien sposób "bardziej", "skuteczniej" -przejmuje inicjatywę hamowania w momencie poślizgu przednich kół, które nie hamują a ślizgają się. a korektorów mamy dwa rodzaje - ciśnieniowy i wychyłowy obydwa, choć zasadę działania mają różną, w konsekwencji nie dopuszczją do zblokowania tylnych kół w trakcie silnego wciśnięcia pedału hamulca roboczego poprzez redukcję ciśnienia płynu działającego na tylne siłowniki. dziękuję za uwagę
Zgłoś
Avatar
SasheQ 2013-01-19, 16:00
To jest po prostu odłączenie tylnych hamulców i zamontowanie wysokiego zawieszenia. Żadna filozofia.
Zgłoś
Avatar
Fiestas 2013-01-19, 16:00
To nie jest 22b!
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-01-19, 19:07
@up

oświeć nas proszę, jeśli to nie jest buda 22B to co to jest?

mogę się tylko domyślać, że oznaczenie 22B jest zarezerwowane dla 2-drzwiowej budy w wersji STI...
Zgłoś