18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Jai 2013-06-08, 16:30 6
BANA MU! Antysemita, rasista, cham homofob! To mogło urazić jakiegoś przyjaciela o brązowym kolorze pigmentu w skórze, wyznającego jedyną słuszną religię, oczywiście pokojowo nastawioną do świata. Na kwejka z takimi tekstami, na sadolu kochamy braci muzułmanów!
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-06-08, 17:02 3
Allah Akbar! Jebać kozy!

-hooligani Muhammada ibn Abd Allah ibn Abd al-Muttaliba.
Zgłoś
Avatar
Kubaeinstein 2013-06-08, 17:04 11
Kurwa, jeszcze w południe mogłem sobie powrzucać na kozojebców komentując zdjęcie naklejki o treści "Kupując kebaba, osiedlasz araba" zrobione w jednym z takich punktów gastronomicznych, a teraz już to znieknęło. Co się dzieje z sadolem?? Ciapackie lobby dotarło już tutaj?? Za chwilę i ten kawał zostanie spuszczony jak klocek w kiblu. Obok siebie mam akademik z obcokrajowcami, ide kupię świński łeb, wrzucę im tam i sobie ulżę kurwa!!
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2013-06-08, 17:12 2
Odczepcie się od muzułmanów, co oni wam zrobili ! Panowie moderatorzy, proszę o bana dla panów powyżej!
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-06-08, 17:18
NomadUG napisał/a:

Odczepcie się od muzułmanów, co oni wam zrobili ! Panowie moderatorzy, proszę o bana dla panów powyżej!


O to mamy przykład całkowicie nieświadomej jednostki. Poczekaj aż Twoi ukochani muzułmanie przyjadą do polski i stwierdzą prawo szariatu.
Idź się trochę dokształć o ich kulturze, wierze i zasadach. Polska to kraj w którym góruje chrześcijaństwo. Muzułmanie nienawidzą chrześcijan, bo Ci nie akceptują Allaha jako "jedynego boga". Nienawidzą, mają zapisane w księgach by chrześcijaństwo WYBIĆ (zabić, rozszarpać, wysadzić, whateva). Później może będą chcieli objąć władze w Polsce (nie za 2 lata, ale za np. 10 lat). Jeśli dalej masz problem ze zrozumieniem tych faktów to znaczy że jesteś kompletnie nieświadomy sytuacji na świecie...
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2013-06-08, 17:23 10
Captain's Burger napisał/a:


O to mamy przykład całkowicie nieświadomej jednostki. Poczekaj aż Twoi ukochani muzułmanie przyjadą do polski i stwierdzą prawo szariatu.
Idź się trochę dokształć o ich kulturze, wierze i zasadach. Polska to kraj w którym góruje chrześcijaństwo. Muzułmanie nienawidzą chrześcijan, bo Ci nie akceptują Allaha jako "jedynego boga". Nienawidzą, mają zapisane w księgach by chrześcijaństwo WYBIĆ (zabić, rozszarpać, wysadzić, whateva). Później może będą chcieli objąć władze w Polsce (nie za 2 lata, ale za np. 10 lat). Jeśli dalej masz problem ze zrozumieniem tych faktów to znaczy że jesteś kompletnie nieświadomy sytuacji na świecie...



A zdajesz sobie sprawę z tego że to był sarkazm?
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-06-08, 17:36 2
Islamizacja Polski zaczyna się od Sadola
Zgłoś
Avatar
r................l 2013-06-08, 17:38 16
ej, o co chodzi? nie było mnie kilka dni na sadisticu, wchodzę i co, nie można brudasów po imieniu nazywać? to jakiś żart? powiedzcie, że ktoś sobie jaja robi bo nie wierzę
Zgłoś
Avatar
Liromir 2013-06-08, 19:23 5
sadistic jest pod wodzą szmatogłowych - kozojebcy nadchodzą
Zgłoś
Avatar
verkakoscanka 2013-06-08, 19:39
Nasi pradziadowie byli poganami. Strach przed krucjatami spowodował chrzest Polski w 966 r. Możliwe ze i w Polsce bedziemy w przyszłosci musieli przejsc na islam bo inaczej nas pozabijają. No chyba ze nasi internauci wyjdą z domów, zaczną palić meczety podzynac gardla muzułmanom a cieżarnym islamskim kobietom rozpruwać brzuchy a dziewice gwałcic i mordowac, tak jak tamtejsze osoby kultury chrześcijańskiej 1000 lat temu naszych pogańskich pradziadów.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-06-08, 21:52
Aż kurwa napiszę.
Byłem dzisiaj w Łodzi na zakupach. Niestety nie ja jeden. spotkałem najwięcej kozojebców w swoim życiu ( albo przed odkryciem sadola nie zwracałem na nich uwagi)
2+2+2+2+1= 9 muslimów. Specjalnie groźne miny do nich waliłem, niech mają za swoje!
Przy okazji wpadło do rozrachunku też czterech żółtków, murzyn i uwaga: karzeł! :O
Zgłoś
Avatar
bartek934 2013-06-09, 0:19 1
Czyli że jeśli napisze w tym komentarzu że ciapaci śmierdzą, nie myją się, ruchają kozy i powinni wypier...uciekać z europy to dostane bana ? shit...
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-06-09, 1:42
Niech wypierdalają skąd przyszli albo sam tych skurwieli zapierdolę.
Dobry muzłumanin to martwy muzłumanin. 2 metry pod ziemią (albo i głębiej).
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-06-09, 9:39
Jak już wcześniej powiedziane...muzułmanin jest jak piwo
Zgłoś
Avatar
Siwy_dym 2013-06-09, 13:58 1
Bedzie ban, to bedzie bedzie warn, to tez bedzie;) ale islamizacji polski kurwa nie bedzie, predzej zerżne koza...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie