18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
...i odsyła go do snu.

"You can tase me if you want to!" - krzyczy prawy obywatel USA po czym zapada w głęboki sen. Pewnie śniło mu się wyjście z więzienia, ale nie tak szybko, bo został oskarżony o napaść na funkcjonariusza policji, stawianie oporu przy zatrzymaniu, uszkodzenie radiowozu i bycie nietrzeźwym w miejscu publicznym.

Zgłoś
Avatar
r................n 2014-05-20, 1:00
@Szeryfian
Otóz z tym się zgodzę bo ten problem pojawia się i będzie się pojawiał co do takich osób to jeżeli im się cokolwiek zrobi to może być niestety większy problem ( dla osób co podchodzą z pałkami nawet w samoobronie ' niestety taki system jest ze lepiej zarobić w łeb niż się bronić tak własnie prawo pokazuje) Wiec moim zdaniem takie osoby typu studenci (juwenalia) Nie pisze o kazdym bo sa ludzie i typowi tak zwani dresy ze swoim swiatopogladem typu : co im powiesz to zle policjantowi w twarz napluje, a jak go sprowadzisz na parter to prosi o pomoc i zeby skarge pisac wiec ten problem bedzie sie ciagnac jak dotychczas tak naprawde tego sie nie da zmienic. Otoz takie jest moje zdanie. Szeryfian milo sie czytalo Twoje zdanie na ten temat !
Zgłoś
Avatar
303 2014-05-20, 1:31 2
łe ej meen, yu no rejt.... jebane brudasy nawet wysłowić się nie potrafią, a uczą kto jakie ma prawa, a tu zasada jest prosta rób jak uważasz - uważaj jak robisz, nie chciało się dobrowolnie to oberwał z tasera.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-05-20, 5:05 1
Oczywiście zaraz zleciała się reszta stada o IQ tostera.
Zgłoś
Avatar
ghen 2014-05-20, 9:46
Co jak co, ale stado go nie opuściło...
Zgłoś
Avatar
thqpo 2014-05-20, 9:49 1
to jak oni z baru wracają, jak nie można być nietrzeźwym w miejscu publicznym?
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-05-20, 10:38
. . . napisał/a:

. . .


Przetłumaczy mi to ktoś na polski?

EDIT: Dobra, poradziłem sobie, komentarz do wyjebania.
Zgłoś
Avatar
Rubik24 2014-05-20, 10:50
tylko tak mogło się to skończyć
Zgłoś
Avatar
mjmfuknf 2014-05-20, 11:40
Piękne lądowanie czarny zaliczył, ale żeby tyle saganów w Teksasie było! świat stoi na głowie.
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-05-20, 12:12 2
rotflman napisał/a:

Waszym zdaniem jakby bron byla legalna w Polsce i jakis tepy chuj by dostal to bylaby druga pierdolona Norwegia. Z checia moge podyskutowac na ten temat ale na pewno nie z przyjebami co chca walic obelgi.



//edit:W sume po przeczytani drugi raz nie wiem czy jesteś za czy przeciw powszechnemu dostępowi do broni, ale wypowiedź już zostawię. Zmyliło mnie, że jako przykładu użyłeś Norwegii gdzie jest zakaz posiadania broni. Cały problem polega na tym, że nie piszesz "ja uważam" tylko rozmawiasz ze swoim wyimaginowanym przyjacielem

Chodzi ci o Breivika? Jakby tam broń była legalna to zaraz ktoś by mu łeb odstrzelił i by tyle z jego zamachu było. Widziałeś filmiki z Ameryki? Koleś wpada z bronią obrabować sklep. Po chwili albo sprzedawca albo klient sprzedaję mu kulkę. Jak przestępca chcę zdobyć broń to ją zdobędzie w końcu jego celem nie jest postępowanie zgodnie z prawem. W telewizji nie pokazują sytuacji gdzie ktoś wpada gdzieś z bronią i zaczyna strzelać i ktoś zabija sprawcę bo ofiar jest 1-5, a pokazują ataki na szkołę w Ameryce albo takiego Breivika bo dzieje się to tam gdzie jest zakaz posiadania broni i jedyną osobą która posiada broń jest przestępca i policja. Zanim policja przyjedzie to przestępca wystrzela cała amunicje w bezbronnych ludzi i mamy 50 ofiar albo i więcej.
Zgłoś
Avatar
gigaherc 2014-05-20, 15:43
"bycie nietrzeźwym w miejscu publicznym" Co kurwa?
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-05-20, 17:27
I dlatego nie lubię murzynów, oni ciągle myślą że to przez to że jest czarny...
Zgłoś