18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
MorderAvSjelerr 2012-08-26, 2:46 2
Też jestem za eutanazją a dlaczego bo kurwa jak ja bym był taki jak ten koleś to nie chciał bym żyć i takie pierdolenie że ma szanse na życie założenie rodziny, czy pracowanie Chuja! nie ma szans będzie na utrzymaniu rodziców bądź kogokolwiek do usranej śmierci więc na chuj ma żyć dał bym sobie rękę ujebać że on chciał by tego samego bo co mu pozostaje, napierdalanie się po mordzie ? być ciężarem dla osób które się nim opiekują? no własnie, a nie pierdolenie "Każdy ma prawo żyć" oczywiście to prawda ale czy rzeczywiście taki człowiek chciał by żyć ? wątpię
Zgłoś
Avatar
slawekfmx 2012-08-26, 2:52
no tak co ma robic jak nie widzi nie słyszy to sobie jebnie piłką zeby zaznać wrażeń bo to są dla niego wrazenia ja na jego miejscu zajebał bym jeszcze dobrym basem zeby sie zatrząsł pokój i git
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-08-26, 2:57 1
zyjcie i dajcie zyc innym

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-26, 6:28 2
Sadole uderzyli w mocny ton więc może na rozluźnienie kawał:
Idzie głuchy, niewidzący chłopak bez ręki, nog i z zespołem Downa a za nim gromadka dzieci - obrzucają go kamieniami, wyszydzają, naśladują jego nieporadne ruchy. Zobaczył je jakiś przypadkowy facet, zrobiło mu się żal tego inwalidy więc złapał jednego z chłopców, przełożył przez kolano i lał pasem póki zadek nie stał się siny! Zobaczył, że idzie znowu jakiś chłopiec, tym razem bez nogi i chcąc utrwalić lekcję pokazuje go chłopakowi i mówi:
- I co, i co? Teraz się nie śmiejesz? Teraz nie wyszydzasz? Teraz nie pokazujesz palcami!
- Nie proszę pana, sam brak nogi już dawno nie jest śmieszny
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-08-26, 6:34 1
Kurwa znaleźli się obrońcy moralności na sadisticu
Dzieciak ma przejebane, rodzice wiedzieli do przed jego urodzeniem, więc skurwysyństwem było nie poddanie się aborcji, tylko po to żeby nie mieć wyrzutów sumienia.
Ale przynajmniej można się teraz pośmiać
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-08-26, 9:12 4
think666 napisał/a:

Od lat pracuję w fundacjach i stowarzyszeniach działających na rzecz osób niewidomych i niedowidzących. W wielu szkołach specjalnych są oddziały dla głucho-niewidomych gdzie często dzieci muszą chodzić w kaskach, aby nie zrobić sobie krzywdy. Jedynym kontaktem ze światem są dla nich zapachy, smak oraz dotyk, one nie rozumieją tego, że ból jest czymś negatywnym, tam nawet często jest bardzo pożądany. Nie raz próbowałem się postawić w ich sytuacji i zawsze mnie to przerastało.
Panom wyżej, którzy nie widzą miejsca dla takich ludzi w społeczeństwie życzę z całego serca kalekiego dziecka, matki bądź ojca oraz wielkiego chuja w dupę jako miły gratis.



A ja Ci powiem że wkurwia mnie samo patrzenie na tego zjeba...
Zgłoś
Avatar
VanGreeg 2012-08-26, 9:42 1
Cytat:

wielkiego ch*ja w dupę jako miły gratis.



Wiesz, oni też mogą nie rozumieć, że ból jest czymś negatywnym... Przynajmniej nie ten rodzaj bólu...
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-08-26, 9:54 4
think666 napisał/a:

Od lat pracuję w fundacjach i stowarzyszeniach działających na rzecz osób niewidomych i niedowidzących. W wielu szkołach specjalnych są oddziały dla głucho-niewidomych gdzie często dzieci muszą chodzić w kaskach, aby nie zrobić sobie krzywdy. Jedynym kontaktem ze światem są dla nich zapachy, smak oraz dotyk, one nie rozumieją tego, że ból jest czymś negatywnym, tam nawet często jest bardzo pożądany. Nie raz próbowałem się postawić w ich sytuacji i zawsze mnie to przerastało.
Panom wyżej, którzy nie widzą miejsca dla takich ludzi w społeczeństwie życzę z całego serca kalekiego dziecka, matki bądź ojca oraz wielkiego chuja w dupę jako miły gratis.



Aś jest kurwa głupi, że ja pierdole Życzysz im kalekiego dziecka a sam widzisz jakie to chujowe i zapewne nie domyślasz się, że najbardziej ukarzesz w ten sposób nie rodziców a dziecko, ło ja pierdolę, takie życzenia to tylko katol może wymyślić.
Zgłoś
Avatar
think666 2012-08-26, 10:45
magnez napisał/a:

think666 8to jest sadol a nie blog kasi tusk-znowu jebłes sie przy logowaniu


Chuj Ci w dupę.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-26, 10:57
Newgate napisał/a:



A ja Ci powiem że wkurwia mnie samo patrzenie na tego zjeba...


Wydłub sobie oczy, nie będziesz musiał patrzeć
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-08-26, 11:35 2
think666 napisał/a:

Od lat pracuję w fundacjach i stowarzyszeniach działających na rzecz osób niewidomych i niedowidzących. W wielu szkołach specjalnych są oddziały dla głucho-niewidomych gdzie często dzieci muszą chodzić w kaskach, aby nie zrobić sobie krzywdy. Jedynym kontaktem ze światem są dla nich zapachy, smak oraz dotyk, one nie rozumieją tego, że ból jest czymś negatywnym, tam nawet często jest bardzo pożądany. Nie raz próbowałem się postawić w ich sytuacji i zawsze mnie to przerastało.
Panom wyżej, którzy nie widzą miejsca dla takich ludzi w społeczeństwie życzę z całego serca kalekiego dziecka, matki bądź ojca oraz wielkiego chuja w dupę jako miły gratis.



To spierdalaj na forum Anny Dymnej bo chyba pomyliłeś strony.

www.sadistic.pl - kurwa helooł !
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-08-26, 11:57 1
Przejebane, ale przynajmniej nie słyszy tego niemieckiego świergotu.
Zgłoś
Avatar
slonzok 2012-08-26, 12:34 1
Ja nie widze ich miejsca w spoleczenstwie i chuj. Bo jakie jest ich miejsce? Cale zycie w szpitalu albo 'placowce'. Pracuja? Nie. Ucza sie? Dodawania do 5, max a i tak go za tydzien zapomna. Kosztuja panstwo? Kosztuja. Jedyny ich wklad taki, ze think666 ma prace i moze nam opowiedziec, ze go to przerasta. Super, gleich super!
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-08-26, 12:47
slonzok napisał/a:

Ja nie widze ich miejsca w spoleczenstwie i chuj. Bo jakie jest ich miejsce? Cale zycie w szpitalu albo 'placowce'. Pracuja? Nie. Ucza sie? Dodawania do 5, max a i tak go za tydzien zapomna. Kosztuja panstwo? Kosztuja.



Nikt Ci nie każe płacić za ich wyżywienie... Jak Ci ktoś nogi połamie, to Ci przypomnę, Twoje słowa, że zero z Ciebie pożytku. Na szczęście ludzie Twojego pokroju są już na wymarciu.
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-08-26, 13:15
think666 napisał/a:

Od lat pracuję w fundacjach i stowarzyszeniach działających na rzecz osób niewidomych i niedowidzących. W wielu szkołach specjalnych są oddziały dla głucho-niewidomych gdzie często dzieci muszą chodzić w kaskach, aby nie zrobić sobie krzywdy. Jedynym kontaktem ze światem są dla nich zapachy, smak oraz dotyk, one nie rozumieją tego, że ból jest czymś negatywnym, tam nawet często jest bardzo pożądany. Nie raz próbowałem się postawić w ich sytuacji i zawsze mnie to przerastało.
Panom wyżej, którzy nie widzą miejsca dla takich ludzi w społeczeństwie życzę z całego serca kalekiego dziecka, matki bądź ojca oraz wielkiego chuja w dupę jako miły gratis.


Nie rozumiem, dlaczego miałyby dzieci cierpieć za tych pojebów. Lepiej żeby ich ktoś pierdolnął w łeb i żeby sami stracili wzrok i słuch.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie