18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Exoone 2011-11-24, 16:52
Wrzucić tam granat to i średnie iq w kraju wzrośnie.
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-11-24, 17:43
kurwa co ja pacze.
Zgłoś
Avatar
biwer1 2011-11-24, 19:57
Fchuj nie ogarniam tego plastikmana ;/ Okoliczne wiesniaki stoją w jebanym Media Markecie myśląc, że to jest ich jebaniutka szansa życia- żal.pl ;/
Zgłoś
Avatar
wojas30 2011-11-24, 20:20
Przecie to dziewcze jest pierdolnięte
Zgłoś
Avatar
Legon 2011-11-24, 20:32
jaki syf ja pierdole co ja pacze
Zgłoś
Avatar
Sythriel 2011-11-24, 20:45
Moje miasto a w nim... (szkoda słów)

Całe to siedlisko galerianek zostało otwarte jakoś miesiąc temu i postawili je na wylotówce z miasta tak więc wieśniury z okolicznych wiosek mają tu niezwykle blisko - bydło.

@biwer
Opowiem ci lepszą akcję. Zajrzałem tam w dniu otwarcia, żeby zakupić sobie Arkham Horror w Empiku.
Dzień otwarcia był dniem nauczyciela więc budynek został zaszturmowany przez emerytów, rencistów i "młodzież" ( Moim faworytem była na oko skate dwunastolatka z bluza do kolan czapeczka i lustrzanką zawieszoną na szyi >.> ) Obok otwarli sklep budowlany Obi jako część tego kompleksu i rozdawali tam free wiaderka plastikowe. Rozjebujący był widok wsi idącej do tej galerii tylko zabrać darmowe wiaderko z Obi. I nie kupując nic więcej ! Polskie społeczeństwo for the win!
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2011-11-24, 21:34
Ja pierdole jaka ona męska
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-11-24, 22:20 1
też mam autograf dody
narysowała mi serduszko na swoich cyckach w ckmie
Zgłoś
Avatar
rafiki 2011-11-24, 23:52 2
@ rafbur

No nie? Ludzie są pojebani. Ja rozumiem przyjeżdża Pink Floyd (wiem nierealne) można postać po podpisy bo kiedyś taka płyta będzie warta majątek, no ale kurwa stać po podpis tej osoby? To tak jak by stać po podpis boysów albo bayer full. A jak się nie umie śpiewać i tworzyć muzyki to sie dorabia fiuta i go pokazuje. Już wiadomo co chciał pokazać TVN Jankowskiemu

Zgłoś
Avatar
rafbur 2011-11-25, 8:35
rafiki napisał/a:

@ rafbur

No nie? Ludzie są pojebani. Ja rozumiem przyjeżdża Pink Floyd (wiem nierealne) można postać po podpisy bo kiedyś taka płyta będzie warta majątek, no ale kurwa stać po podpis tej osoby? To tak jak by stać po podpis boysów albo bayer full. A jak się nie umie śpiewać i tworzyć muzyki to sie dorabia fiuta i go pokazuje. Już wiadomo co chciał pokazać TVN Jankowskiemu



Po podpisy Gilmoura, Watersa (kiedyś) czy Wrighta (zwłaszcza kiedyś) też bym nie stał. Mógłbym się przejść z nimi na piwo, poklepać po plecach i powiedzieć: "Świetny koncert zagraliście chłopaki". Doceniam to, co zrobili dla muzyki i jaki mieli przez to wkład w moją muzyczną edukację... ale nie jestem fanem grafologii i podpisów, zużytych majtek nie potrzebuję
Zgłoś
Avatar
BP82 2011-11-25, 13:10
bo doda to chuj z cyckami
Zgłoś
Avatar
Octopussy 2011-11-25, 14:24
kwestia 1; co to mają do siebie zblazowane gwiazdorzyny, że w pomieszczeniu siedzi w ciemnych brylach. no bo co, oczy ją rażą od plebsu?
kwestia 2; co rozumieją z piosenek Dody te na oko pedobearowe 9 latki?
Zgłoś