18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
TelewiZorro 2012-08-18, 23:34
ciekawe czy kamerki są w standardzie. Zapewne jednak radość długo nie potrwa, bo jakaś łada pokaże jak się jeździ i soczyście przypierdoli. Ja bałbym się chyba u ruskich jeździć dobrym i "miękkim" autem, jelcz to moje minimum
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-08-18, 23:36
I tak rozpierdolą za chwilę na jakimś skrzyżowaniu i będziemy na Sadolu oglądać ich audi po raz drugi*

*mam nadzieję ;p
Zgłoś
Avatar
Włodziu 2012-08-18, 23:39
U nas piłkarzyki za swoją grę zarabiają więcej za porażki niż złoci medaliści, Polska logika...
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-08-18, 23:42
Putin trochę głupio się czuł dając auta, które nie zostały wyprodukowane w Rosji.
Zgłoś
Avatar
furion 2012-08-19, 0:02
@Kapral
Tu nie chodziło o to że wisi wara nam ze względu że my takich nie dostaliśmy, ale na to jak PZOL ma wyjebane na naszych sportowców. Zresztą nasi sportowcy co niektórzy - Radwańska - też mielu wyjebane na olimpiadzie :/
Zgłoś
Avatar
zoltantej@o2.pl 2012-08-19, 1:17
co to jest PZOL?
Zgłoś
Avatar
piotrekpiotrek 2012-08-19, 9:14
cło i podatek pożrą sens zabierania auta do kraju
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-08-19, 11:14
W Polsce masz emeryturę Olimpijską 2,5k co nie ma takiej tragedii
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-08-19, 11:43
Kapral Poproszek napisał/a:

Nie wisi. Zasłużyli pracowali, często po godzinach spędzonych w normalnej pracy, lata wyrzeczeń i wysiłku tylko po to aby zdobyć medal. Jedyne czego można zazdrościć to siły woli i samozaparcia. To co widzisz to są rzeczy, tylko materia, którą w zasadzie można sobie w dupę wsadzić. Dla mnie to nie przedstawia żadnej wartości, auto to auto, czy to fiat za 30k czy to audi 700k każde się zużywa, każde trafi szlak. Z polską mentalnością to ty otrzymując taką furę byłbyś dumny jak król i poleciał do warsztatu założyć gaz 17 generacji.


a co masz do gazu?
tani, bardziej ekologiczny - różnic w pracy silnika czy osiągach nie ma żadnej.....
ktoś kupuje se fure za 200-300tyś i będzie nią robił zajebiste przebiegi to dlaczego ma sobie nie zamontować gazu a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze jakoś sobie wydać czy zainwestować czy dać na kościół?
pierdolone polskie myślenie - skoro stać na furę to stać też na bene (tak jakby gaz był za darmo, albo jeszcze do niego dopłacali)
Zgłoś
Avatar
Sul94 2012-08-19, 13:36
Ładny gest ze strony rządu.
Poświęcili wiele czasu (można powiedzieć że swoje życie) pasji jaką jest sport, okazali się najlepszymi z najlepszych i spełnili na pewno swoje marzenie.
Nie widzę nic złego w nagradzaniu wyników w sporcie bo to nawet i zachęta dla nich.

U nas nie wiem co dostali (wgl coś otrzymali?). Natomiast cali ci na stołkach już rozdają między sobą tysiące (jak nie miliony) za udane euro czy występy naszych zawodników w Londynie.
Śmieszni ludzie rządzą tym krajem...
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2012-08-20, 16:39
Alonso napisał/a:

Putin trochę głupio się czuł dając auta, które nie zostały wyprodukowane w Rosji.



mi się wydaje, że akurat nie - Ruscy nie są zawistni i "przesadnie nacjonalistyczni" jak Polacy ...
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2012-08-20, 19:02
Dodam jeszcze, że to normalne przy każdej Olimpiadzie w Rosji. O premiach pieniężnych nie wspominając.
Po Pekinie rosyjscy sportowcy otrzymali BMW, 72 sztuki - faceci X5, kobiety X3.
Zgłoś
Avatar
aopia 2012-08-31, 1:57
W takim razie srebro lepsze od złota.
Zgłoś
Avatar
Okejokej91.91 2016-08-02, 3:29
Jakby było jak ma być to by nie było tego co jest .
Zgłoś