18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
admiralsuchy 2012-11-23, 21:36
BongMan napisał/a:

Przydałoby się coś takiego. Teraz nawet w telewizji te zasrańce się reklamują. Chuja wbijam w fundusze europejskie skoro oznaczają one totalne rozkurwienie naszej gospodarki i uzależnienie jej, a co za tym idzie - całego kraju, od zasranych szwabów.



Nie życzę sobie abyś nazywał sąsiadów szwabami. Szwabia to kraina (że tak ujmę w ładne słówka) kultury i dostatku. Nie jeden szwab chciałby by nazywano go szwabem!

Nie - nie jestem niemcem i nie nawidzę tej chołoty
Zgłoś
Avatar
Krystiankupis 2012-11-24, 0:48
lechumods napisał/a:

U mnie w szkole są jakieś projekty z Unii Jewropejskiej "Mam zawód mam pracę w regionie", byłem na jednych zajęciach bo takie pierdoły gadali. A potem żeby było tego mało trzeba było podpisać umowę, (regulaminu do umowy nie było) ale nieoficjalnie wiem że nie chodząc na zajęcia musiał bym oddać kasę za to że zapisałem się i nie chodzę, takie to są jebane skurwysyny. A co do tych całych FUNDUSZY, to my na nie płacimy a nie dostajemy kasę od Unii za damski chuj, życzę smacznego.



U mnie też, tylko, że ja skorzystałem z tego co mi dali, zapisałem się i przez rok nie opuściłem ani jednego zajęcia, a na dodatek w ramach tych tego projektu na koniec robiliśmy prawo jazdy Nie żałuje, bo głównie była praktyka.
Zgłoś
Avatar
lfcgerrard08 2012-11-24, 1:09
Zeby nie szwaby to bys kurwa teraz cienko piszczal i zebral pod biedronka...
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-11-24, 1:36
Docencie wreszcie UE, bez tego ciężko byłoby spierdolić z tego kraju
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2012-11-24, 2:04
Kurwa, wielcy ekonomiści i buntownicy się znaleźli. Jesteście masami których poglądy zależą od aktualnej koniunktury politycznej i ekonomicznej, niezdolnymi do szerszego spojrzenia na sprawy UE. Całe szczęście, że zmienicie poglądy z powrotem na proeuropejskie gdy kryzys będący naturalną fazą rozwoju każdej gospodarki się skończy.
Zgłoś
Avatar
Machol 2012-11-24, 3:03 1
Bongman, Ty to szwaba widzisz wszędzie, tak samo jak hejterzy na wp.pl widzą wszędzie "POlskę". Ciekawe, czy jakby podczas podcierania dupy ktoś Ci powiedział że trzesz sobie odbyt niemieckim papierem, zamieniłbyś go na palec
Zgłoś
Avatar
lechumods 2012-11-24, 7:48
darnok99 napisał/a:



Jakie pierdoły?



Zanim odbyły by się zajęcia praktyczne trzeba było chodzić na zajęcia teoretyczne, na których były same pierdoły, czyli przdstawianie się przed ludźmi, pomysł na życie, co kto robi, i taka babka mi doradzała potem co mam robić...
Zgłoś