18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Dojeżdżanie Stonogi
Szary_Jeleń • 2024-03-02, 00:23
To będzie moja pierwsza wrzuta, więc proszę o odrobinę wyrozumiałości, tylko nie takiej jak dostał Zbysiu :-D


2024-03-02, 10:44
jebie fake'em

2024-03-02, 10:45
Ukasz995 napisał/a:

won z tym gównem z sadola



Jak by ci Kamińskiego, albo Wąsika puścili to był byś wk***iony na maxa. Pedale.

2024-03-02, 11:19
Babosz napisał/a:

Jak Kaminskiego przymusowo dokarmiano, to tak należało robić, to bylo zgodne z procedurami, ale jak to jest ze Stonogą, to jest to oburzające.
Gdyby Stonoga nie popierał Trzaskowskiego ale Ziobrę, to też według tefałenów wszystko na filmiku byłoby zgodne z procedurami.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia



Gdyby popierał Ziobrę, to byłby wiceministrem, albo przynajmniej w zarządzie Orlenu.

2024-03-02, 11:32
By niejadek zjadł obiadek :D

2024-03-02, 11:49
Ale po co repostować filmy z oficjalnego kanału Z. Stonogi na sadola?
Kto chce to sobie może na yt obejrzeć.

2024-03-02, 12:12
Brajanusz86 napisał/a:

Dobra Sadole na poważnie ten filmik to fake. Brak kraty w oknie ambulatorium (a być powinna zgodnie z zarządzeniem o zabezpieczeniach techniczno ochronnych w ZK typu zamkniętego), gady nie stosują tonfy, mundurki poprasowane i nowiutkie bez pasów parcianych-u st. kpr-no ni ch*ja. I co by nie było, żaden szanujący się gad w pomieszczeniu czapki nosić nie będzie. Dobra wypie**alam.





Jak jesteś ślepy a jesteś, skoro kraty w oknie nie widzisz, to radzę ci się udać do okulisty j***ny ślepaku :mrgreen:

2024-03-02, 13:49
jedyny prawdziwy filmik ze stonogą z dołka, jak naj***ny napie**ala w drzwi i sam się na własnych szczynach wyj***ł rozwalając łeb

2024-03-02, 14:26
pazuzu napisał/a:

Kamiński miał to samo i chyba mu się podobało bo taki zadowolony z paki wyszedł



Kamiński miał delirium tremens. Nie żarł bo go telepało. Pompowali w niego leki przeciwpadaczkowe i robili detoks.

Jak wyszedł z pierdla to wyglądał lepiej niż jak go zamykali.

2024-03-02, 14:36
Ale ch*jowa ustawka... By spasła świnia chociaz trochę kg zrzuciła, że był na diecie... Prawdziwe jak mój szacunek do polityków

Niech wrzuca filmy jakbszcza na środku w hotelowym holu na dywan... jebac jego pis i teraz już przygotowana o "penalizacja mowy nienawiści" (o pedalskich związkach nie mówiąc).... Tak na pis wszystko poszło ze nikt nie słyszał jak rozsądni pisali, że pis, po, ko, sld, psl to to samo j***ne szambo. Obudzicie się jak nie będziecie mogli złego słowa na Donalda powiedzieć albo padła z tvnu

2024-03-02, 16:36
To nie jest fake. Znam bardzo dobrze kilka osób które pracują/pracowały w sw. Umundurowanie i reszta się zgadzają. Też nie rozumiem skąd to oburzenie. Hmmm zaraz, zróbmy podsumowanie;

Krew: v
Znęcanie się: v
Śmieszne: v
Dobra jakość: v
Cycki: x

...no tak, wszystko jasne :-D