18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Doktor Linda Hoffman
jinn • 2021-06-27, 10:20
Przedwczoraj mój kolega zauważył coś brunatnego rozmazanego na ścianie budynku, w którym mieszka. Wezwał właściciela i ten po badaniu organoleptycznym stwierdził, że jest to gówno. Przejrzeli zapis z monitoringu, na którym widać nową mieszkankę w/w budynku, która wychodzi z domu z gównem w ręce, rozmazuje je na ścianie po czym wraca do domu. Po krótkim dochodzeniu kolega doszedł to tego, że jest to lekarka, która właśnie zaczyna pracę w naszym szpitalu we Wschowie. A tą lekarka jest pan/pani Linda Hoffman. k***a szok.



https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24523395,doktor-linda-wrocila-w-gorzowie-strach-przed-lekarka-o-ktorej.html

2021-06-27, 15:12
Dlaczego nie odbiorą jej praw do zawodu?

2021-06-27, 15:24
To dawaj ten zapis z monitoringu a nie wklejasz jakiś stary artykuł

2021-06-27, 15:38
Lol w ch*j, artykuł źle zredagowany, masa błędów a twórca wyszedł z założenia, że Gorzów Wielkopolski musi być przecież w Wielkopolsce hehe. Teraz, nawet jeśli to prawda, to weź na poważnie artykuł z masą błędów jeden za drugim.

2021-06-27, 15:43
mazga50 napisał/a:

Cytaty z forum pod artykułem z linku:
"Zamiast być pacjentem psychiatryka Linda Hoffmann vel Henryk Kirpluk został ordynatorem w szpitalu psychiatrycznym. To jak makabryczna wersja skeczu - 'zamiast do psychologa poszedł na psychologię".
"Linda Hoffmann - p.o. ordynatora oddziału geriatrii szpitala w pruszkowskich Tworkach pod Warszawą to Linda Astor, która " została doskonale wykształcona we wszystkich tajnikach psychiatrii" - napisał profesor Zbigniew Poddubiuk ( tylko, że tytuł prof. to też kłamstwo!!!). Nikomu nie przyszło do głowy, że on i Linda Astor to ta sama osoba. Urodziła się w Lublinie, tam ukończyła Akademię Medyczną. Z jej dossier wynika, że pracowała wiele lat jako psychiatra w USA i w Indonezji. To nie jest prawda.
Prawdą jest, że była/był psychiatrą w Nowej Zelandii. Ale o tym w Tworkach nikt nie wiedział. Tutaj kierowała/ł pracą 20 osób i była odpowiedzialna/ny za 400 chorych psychicznie pacjentów. HORROR"
"sąd lekarski pozbawił ją na cztery lata prawa do wykonywania zawodu" - i co? Miała niby w te cztery lata zmienić podejście? Proszę... przecież taka postać powinna, tak jak w Nowej Zelandii, zostać skreślona z listy lekarzy na wieki. Powinna utracić też wszelkie dyplomy - jeśli jakiekolwiek posiada, bo to niezbyt pewne".
"W latach 90. doktor Linda już dawno była po studiach i po doktoracie, i po pracy w USA. N.Zelandia była ucieczką. Dr n.med. Zbigniew Poddubiuk w tym roku skończy jako Linda Hoffman chyba 70 lat. Czas skończyć z konfabulacjami i udać się na mało zasłużoną emeryturę".
"Ten facet, który nazwał się "Lindą Hoffman" to jakiś stwór. Pamiętam wizytę w rejonowej przychodni, potrzebny był lekarz "na już", bo nagła choroba. Ku mojemu zaskoczeniu, zaoferowano przyjęcie w ciągu kilkunastu minut przez lekarza poz. Otwieram drzwi i w pierwszym odruchu... chcę je z powrotem zamknąć i uciec. Na podłodze wyciuchana torba w kolorze złotym, za biurkiem siedzi "coś" o posturze krępego faceta, z bląd kokiem niezbyt dokładnie przypiętym do głowy, a na twarzy ma NARYSOWANE brwi, usta i całą resztę, w dodatku krzywo. To "coś" nie bada mnie, nie sprawdza wyników badań. Nie przepisuje leków, odmawia wydania skierowania na usg, mimo wskazówek z sor. Stwierdza: "pani jest zdrowa, pani dobrze wygląda!". Szok. Wracam do domu, grzebię w necie i jest, reportaż o uciekinierze - transwestycie".
"To jest jeszcze nic.
"Historię kobiety opisały w marcu br. "Wysokie Obcasy" - weekendowy dodatek "Gazety Wyborczej". Według autorów artykułu, posługując się m.in. nazwiskami Astor i Hoffmann i podając się za psychiatrę, pracowała m.in. w szpitalach w USA i Nowej Zelandii, a także w szpitalu w Tworkach. 56-latka miała też przejść w USA operację zmiany płci. Przed nią nazywała się Zbigniew Poddubiuk i była internistą.
Śledztwo w sprawie wyłudzenia kredytu rozpoczęło się w 2000 r. Wyłudzona kwota nie była wielka, ale policjantów zainteresowały wówczas - jak wyjaśniła Kędzierzawska - nieścisłości w dowodzie osobistym kobiety - Lindy B.
Numer dokumentu nie był zgodny z tym w bazie PESEL. Podejrzana nie potrafiła wyjaśnić, skąd taka różnica. W trakcie przeszukania jej mieszkania znaleziono wiele czystych druków zaświadczeń ostemplowanych pieczątkami różnych instytucji medycznych, różnego rodzaju pieczątki imienne, zaświadczenia o uzyskanych stopniach specjalistycznych (np. psychiatrii), a także dowody osobiste, paszport i prawo jazdy należące do innych osób - powiedziała.
Lindzie B. zarzucono wówczas oszustwo na szkodę banku i posłużenie się sfałszowanym zaświadczeniem o zatrudnieniu. Zastosowano wobec niej dozór policyjny. Kobieta jednak uciekła i przez pięć lat ukrywała się.
Według "Wysokich Obcasów", kobieta za granicą pozostawiła po sobie długi. Rodziny jej byłych pacjentów skarżyły się też na efekty prowadzonych przez nią terapii. Pracując w Nowej Zelandii, miała też zwolnić ze szpitala schizofrenika, który później brutalnie zamordował swoją przyjaciółkę.
Stołeczna policja w marcu br. otrzymała informację, że kobieta może przebywać w Warszawie. Zatrzymano ją we wtorek w jednym z warszawskich urzędów. Policjantom oznajmiła, że nazywa się Linda H. Nie miała przy sobie dokumentów. Wszystkie informacje dotyczące zatrzymanej są obecnie sprawdzane - powiedziała Kędzierzawska."
No, niezłe combo... Uważajcie na siebie we Wschowie (Wschowej?) i okolicy.
TO powinno być zamknięte pod kluczem, a nie udawać lekarza.


Że niby co?

2021-06-27, 15:53
Ja pierodle jaka epopeja. Typ co jest transem leci w ch*ja z papierami bo nie jest żadnym lekarzem, spiedolił z psychuszki. Gliniarnia go łapła na fałszowaniu dokumentów wykonywanego zawodu kara? 4 letnie zabronienie wykonywania zawodu. k***a i nie wiem kto jest tutaj poj***ny bardziej. Kosmita co sp***olił czy sąd :-/

2021-06-27, 16:18
Prosty napisał/a:

Gówniany materiał , idź w ch*j



Dla debila ciekawym artykułem jest film z laskami jedzącymi gówno, albo gościem, któremu pęka słoik włożony do dupy. Przykro mi, że nie zaspokoiłem twoich zainteresowań nizinie intelektualna

:!:

PeteN88 napisał/a:

Lol w ch*j, artykuł źle zredagowany, masa błędów a twórca wyszedł z założenia, że Gorzów Wielkopolski musi być przecież w Wielkopolsce hehe. Teraz, nawet jeśli to prawda, to weź na poważnie artykuł z masą błędów jeden za drugim.



Wkleiłem pierwszy lepszy artykuł, który wyskoczył mi po wpisaniu w wyszukiwarkę jej nazwiska. Jest tego dużo więcej, więc możesz sobie poczytać.

fikuswdoniczce napisał/a:

To dawaj ten zapis z monitoringu a nie wklejasz jakiś stary artykuł



Dobra, już lecę do gościa, którego nie znam i powiem żeby mi wrzucił na pendrive zapis z monitoringu jego posesji.

2021-06-27, 16:26
To tylko daje pojęcie jak popie**oloną mamy służbę zdrowia, nie dosyć że w hój żydów wciskanych na stołek przez tatę, wujka itp to jeszcze takie skórwienie umysłowe, za to że ktoś dał temu czemuś stołek powinien zostać osądzony i ukarany

2021-06-27, 16:29
Pewnie we wlodawie ją(to) zatrudnią.

2021-06-27, 16:35
Co za problem, po prostu zbierzcie lokalną ekipę, dogadać się z kibolami i drechami i wpie**olić. Tu w końcu chodzi o życie i zdrowie mieszkańców waszej okolicy których psychopata będzie "leczyć".

2021-06-27, 16:36
jinn napisał/a:

Wpisz sobie w google jej nazwisko to zobaczysz od ilu lat i ile redakcji o niej pisze.



Ciii niech idiota ma swoje 5 minut

2021-06-27, 17:30
Albo zapis z monitoringu albo sp...alaj. Bo tak to to zwykłe pomówienie jest.

2021-06-27, 17:32
u nas lekarka rysowala samochody, 8 aut zniszczonych i straty na szkode ponad 70tys zl, audi a7, toyota rav 4 , 2 x astra i inne. na szczescie zostala zlapana i za wszystkie szkody zrobila przelew

2021-06-27, 17:46
/mygyry kolejny raz udowodniles ze jestes po prostu tepy :)

2021-06-27, 17:47
HAL-9000 napisał/a:

Albo zapis z monitoringu albo sp...alaj. Bo tak to to zwykłe pomówienie jest.



Głąbie je*any, mam iść do gościa, którego nie znam i powiedzieć, żeby zgrał mi zapis z monitoringu, bo chce go wrzucić do sieci? Je*nij się w łeb.

2021-06-27, 18:42
taka trochę jakby z Putinem spokrewniona:)