18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
piprok1 2011-09-10, 19:03
przeciez to pokurwieniec
Zgłoś
Avatar
Nihil 2011-09-11, 14:32
To mi przypomina mature z j. Polskiego. Wszyscy napierdalaja swoje teorie, autor cos pierdoli od rzeczy, ale liczy sie klucz.

To ja dorzuce swoja teorie-klucz - ze o chuj mu chodzi, chuj robi i chuja rozumiem. Niech spierdala, 3 razy nie.
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-09-11, 18:03 1
lepsze to niz pierdolenie ze wojtyla jest i byl jakis wyjatkowy! owszem byl wyjatkowy ale tylko dlatego ze nikt tylu naiwniakom nie wypral lbow i nikt nie klamal tak na temat pedofilii w kosciele, nie wspominajac juz o tym jego wiedzy na temat banku watykanskiego ktory pierze kase mafii wloskiej ruskiej i kazdej innej byle by tylko kase trzepac oczywiscie w mysl slow jezusa: "nie mozna sluzyc bogu i mamonie" i wyrzekania sie doczesnosci...
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-09-12, 8:51 12
dawniej, żeby móc nazywać się artystą, to trzeba było mieć talent i jakieś zdolności. Czasy niestety się zmieniają, teraz wystarczy na środku pokoju postawić krzesło, nasrać, wbić parasolkę i kurwa wielka sztuka i wspaniali artyści
Zgłoś
Avatar
jRb 2011-09-12, 11:12
artyści qrwa.... w dupsko mogl se tą wiertarkę zasadzić
Zgłoś
Avatar
rafiki 2011-09-13, 22:19
Ale Kobierzyn, sztuka na poziomie tych lasek co w tvp kultura na telefon się rozbierały. Ani to śmieszne ani ciekawe, równie dobrze mógłby patykiem w krowim placku pogrzebać efekt byłby ten sam. Zerowa wartość artystyczna, a autor prędzej na oddział zamknięty się nadaje niż do "tworzenia sztuki"
Zgłoś
Avatar
drMiood 2011-09-14, 22:13
Widać, wystarczy dzisiaj mieć nasrane we łbie, żeby być "artystą współczesnym", a banda pseudokoneserów będzie się spuszczać nad "przekazem", chociaż sam autor nie wie, o co mu chodzi. No cóż, podobno niepuszczone bąki unoszą się do mózgu i stąd biorą się posrane pomysły...
Zgłoś
Avatar
haciwde33 2011-09-14, 22:20
pojebany chuj... nie jestem katolikiem i niewierze w Boga ale nawet popiersia tego człowieka jakim był Karol Wojtyła bym niezniszczył
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-09-14, 22:25
Cytat:

nie jestem katolikiem i niewierze w Boga ale nawet popiersia tego człowieka jakim był Karol Wojtyła bym niezniszczył


tzn jakiego?
Zgłoś
Avatar
robak44 2011-09-15, 18:26
Według mnie to ten "artysta" miał ochotę powiercić trochę obciąć włosy i i przykleić je do figurki, a potem pomalować ją i rzucić z wysokości. Przekaz jest prosty- jak chcesz obciąć sobie kłaki i pomalować się sprayem to zrób, to w grupie ludzi może ktoś ci powie, że jesteś zajebisty, a jak zrobisz to sam w domu to nikt cię nie pochwali
Zgłoś
Avatar
s................r 2011-09-16, 21:07
no cóż - artysta.

a dodam jeszcze tylko - dla tych wszystkich co się tak obużają - to się nazywa happening. I czy tego chcecie czy nie to jest sztuka. Sztuka to nie tylko rysunek, malarstwo, rzeźba, śpiew, gra na instrumentach, to również : happening... youtube .... sadistic...
Zgłoś
Avatar
buer2008 2011-09-19, 23:40
sztuka... sztuka jest sprawić ze ludzie zapłacą ci za oglądanie czegoś co nie ma najmniejszego sensu:P
Zgłoś
Avatar
Earth 2011-09-24, 14:50
Pewnie zdawał przedmioty humanistyczne na maturze.
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2011-09-24, 14:50
Jakie on musiał mieć spierdolone dzieciństwo..
Zgłoś
Avatar
M................d 2011-09-24, 15:03
Wiertarą wierci.. naszego papieża!! Oburzające.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie