18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Zgon14 2015-01-19, 23:28
lukas1995pl napisał/a:

Powiem szczerze tyle czasu i roboty na "rakietę" wielkości zapałki. Z własnego doświadczenia wiem że w takim czasie można zrobić coś o większym zasięgu bądź o mocnym pierdolnięciu



Na przykład wziąć kamlota i pierdut nim, a takich kamyczków w tym czasie można pierdolnąć że ho ho!
Zgłoś
Avatar
ramzeselo 2015-01-19, 23:33 1
gustav665 napisał/a:


bardziej chodziło o wyścig w budowaniu rakiet i bomb, ale baw się dobrze : )


czyli jak zbuduje szybciej i wiecej wyrzutni zapalek od kolegi,to mogę rozłożyć zapałki pod jego domem i krzyczeć żeby nie fikal bo mam więcej? to bedzie dopiero zabawa.
Zgłoś
Avatar
Kowal. 2015-01-20, 0:18 2
Tyle pierdolenia zeby puscic jakiegos pierda, kiedys to sie z karbidu napierdalalo.
Zgłoś
Avatar
Acho 2015-01-22, 18:32
Nie ma sensu się jebać z lotkami, bez jebania się całkiem fajne, wystarczy odciąć łepek, wsadzić go wraz z resztą zapałki w folie tak jak pokazuje (na oko wyciętą), zawinąć, zrobić szczelnie, upewnić się, że folia jeździ po zapałce góra dół i można napierdalać z zapałki zamiast z kija. I z zapałką Ci się nie pogniecie jak chcesz z tym łazić. No i odpalać zwykłą zapalniczką a nie ze świeczką kurwa łazić.
Zgłoś