18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
Avatar
o................c 2012-06-24, 21:38
i tak z 5tys osob przyszlo tylko 250 strasznie musi byc nie lubiana
Zgłoś
Avatar
jacus1990 2012-06-24, 21:40
;d sam bym się wybrał na taką imprezke to co kto robi ?
Zgłoś
Avatar
sowiak92 2012-06-24, 21:42
Mozecie wierzyc lub nie, bylem tam, nic nie wynieslismy tylko mamy sprawe w sądzie za najście. Dziekuje dobranoc xd
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-06-24, 22:02 5
@up nie wierzę...

... że nic nie wynieśliście.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-24, 22:03 1
sowiak92 napisał/a:

Mozecie wierzyc lub nie, bylem tam, nic nie wynieslismy tylko mamy sprawe w sądzie za najście. Dziekuje dobranoc xd


ale hardkorowo xd
Rodzice napisał/a:

@up nie wierzę...

... że nic nie wynieśliście.


I ten Twój nick :'D
Zgłoś
Avatar
k................0 2012-06-24, 22:50
etam dzieci nie umieją się bawić, raz na jakiś czas kaleczny sex i zarzygane chodniki, chała.
Zgłoś
Avatar
Suub 2012-06-24, 23:12 12
Nie liczy się ilość, ale jakość.

Za dawnych czasów gdy rok miał jeszcze dwa zera w nazwie byliśmy na imprezie zorganizowanej w jednym z lokali pawilonu usługowego. Taka mini galeria tylko że zamiast sklepów są takie firmy jak wynajem narzędzi, fryzjer, czy kominiarz. No i znajomy miał tam jeden lokalik po interesie rodziców, który to interes został przeniesiony w inne miejsce. Sam lokal został zaadaptowany na miejscówkę do wszelkiej maści melanżów. W skrócie. Po godzinie zamknięcia całych pawilonów do dyspozycji był również korytarz ....i dach na którym palony był grill. I stało się tak pewnego razu, że budzimy się rano i po ogarnięciu sytuacji i wypiciu zaporowo browara coby kac nie dogonił stwierdziliśmy, że gospodarz nam się zapodział. Za oknem deszcz napierdala, komórki nie odbiera... Więc zaczęliśmy składać do kupy całą historię od początku do końca. Gdzieś nam wyszło po drodze, że poleźliśmy do nocnego nad ranem i że raczej wróciliśmy już bez gospodarza. No więc nie zastanawiają się dwa razy polecieliśmy do rzeczonego sklpu i po drodze zaglądaliśmy gdzie się dało czy przypadkiem nie przysnął i nie został. Pani w nocnym stwierdziła, że nie wie nic bo dopiero zmianę zaczęła. No więc kupiliśmy piwko dla rozjaśnienia myśli i gdy wróciliśmy do lokalu stwierdziliśmy, że pod drzwiami stoi dwóch policjantów. W końcu zrozumieliśmy z ich tłumaczeń, że ktoś z bloku obok zauważył człowieka leżącego na dachu. Chyba nie muszę mówić kto to był. Dodam tylko, że policjanci pomogli nam go znieść i położyć do łóżka.

A parę lat później obejrzeliśmy "Kac Vegas".... Ktoś nam podjebał historię po prostu.

Sorry za długi post.
Czytał Tomasz Knapik
Zgłoś
Avatar
M................f 2012-06-25, 0:15
Przaśny bauns jednym słowem.
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-06-25, 1:05 7
Zgłoś
Avatar
darthbercik 2012-06-25, 10:26
Prawda jest taka, że u nas nie ma jak takiej imprezy zrobić, no chyba że sracie kasą na jakąś piękną chałupe, btw wczoraj w niemczech coś odwalili na 1500-2000 masek, a w USA rozwalili tylko 31 domów
Zgłoś
Avatar
Kukła 2012-06-25, 11:50
Świetnie, fajnie tylko, że taka akcja już miała miejsce i przyszło "troche"wiecej ludzi bo 1,5 tys
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2012-06-25, 11:52
A ja kurwa myślałem że jak zrobiłem w m6 najebkę na 40 osób to jestem pro..Chuja,nie jestem
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-06-25, 12:37
To rozpoczynające zdanie "nawet" pasuje tam jak garbaty do ściany.
Zgłoś
Avatar
bulimdc 2012-06-25, 16:22
olsztyn.wm.pl/111173,Wielka-domowka-na-Witosa-15-latka-Ktos-zrobil-mi-...
Zgłoś
Avatar
Kukła 2012-06-25, 17:16
Kurwa zapomniałem wstawić link di.com.pl/news/38394,10,0,Zaprosila_na_urodziny_tysiace_ludzi_przez_Fa...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie