18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
j4wor 2011-08-01, 17:35
aż mnie jaja zabolały...
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2011-08-01, 19:13
angel napisał/a:

dla wszystkich speców od defloracji polecam czasem zajrzeć na wiki a nie tylko słuchać opowiastek kolegów
pl.wikipedia.org/wiki/Błona_dziewicza


A czy po przeczytaniu czegokolwiek na wiki staną się większymi "specami"?
Zgłoś
Avatar
sensi 2011-08-01, 20:50
heh, sami spece od błony dziewiczej i dziewictwa, widzę
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2011-08-02, 2:25
angel napisał/a:

sposobem na utratę dziewictwa



to Ty chyba nie wiesz co to jest dziewictwo.. : O
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-02, 9:09
Hagar napisał/a:

heh, sami spece od błony dziewiczej i dziewictwa, widzę


A ile trzeba "rozdziewiczyć" lasek by się stać "specem" w Twoich oczach ? Ja mam na koncie kilka... i to z grubsza wg schematu który przedstawiłem parę ładnych postów wczesniej. Biedne dziewczynki... Problem z "dziewicami" polega na tym niestety że te po pierwszym ruchaniu zakochują się w tobie !! Więc trzeba umiejętnie się wyplątywać bo łażą za tobą z takim baranim spojrzeniem...
Sam mechanizm "zakochiwania się" świeżo rozdziewiczanych przypomina mi trochę mechanizm "wdrukowania" do mózgu pierwszego obrazu matki u ptactwa tuż po wykluciu...
Zgłoś
Avatar
sensi 2011-08-02, 9:57 1
Everizon napisał/a:

A ile trzeba "rozdziewiczyć" lasek by się stać "specem" w Twoich oczach ?



żeby być specem, trzeba posiadać błonę dziewiczą przez kilkanaście lat
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-02, 10:04
Hagar napisał/a:


żeby być specem, trzeba posiadać błonę dziewiczą przez kilkanaście lat



aa ! feministko ! Dyskryminujesz facetów bo nie mają błony dziewiczej ? A "nieruchana" dupa u nas to się już nie liczy ? Też jesteśmy dziewicami w pewnym sensie co nie ? (noo pewnie nie wszyscy..)
Zgłoś
Avatar
sensi 2011-08-02, 10:11
nie jestem feministką :C A Ty jesteś potworem, bo ruchasz małe dziewczynki które się w Tobie zakochują i je zostawiasz. Mam nadzieję że stracę dziewictwo z kimś, kto będzie dla mnie dobry
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-02, 10:15
Hagar napisał/a:

(ciach) Ty jesteś potworem, bo ruchasz małe dziewczynki które się w Tobie zakochują i je zostawiasz.(ciach)


YEEAAAH !!

Nie no, ja Tobie życzę wszystkiego najlepszego w miłości i tak dalej. Ale zrozum że te "biedne dziewczynki" same się proszą przecież. Ja mam taką zasadę: najgorsze świństwa, ale nic na siłę !
No i te "małe dziewczynki" to żeby nikt nie zrozumiał "dzieci" przypadkiem ! wprawdzie o dowód osobisty się nie pytam ale mam oczy

Gwoli ścisłości, to już przeszłość jest i to z dziesięcioletnia. Teraz mam żonkę i dziecko i kocham ich i doskonale wiem jakie podłoże chemiczne i genetyczne ma to "kochanie" co wcale nie umniejsza znaczenia tej miłości
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
sensi 2011-08-02, 10:22
Cytat:

same się proszą



oj, przepraszam, nie wiedziałam że rozmawiam z samym Casanovą
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-02, 10:27
Hagar napisał/a:


oj, przepraszam, nie wiedziałam że rozmawiam z samym Casanovą


No właśnie zrozum. Są setki które się "nie proszą" !
Po pierwszym zdaniu (np: "ruchasz się, czy najpierw trzeba z tobą chodzić ?") od razu to widać że to nie ta... Uciekasz jak najdalej i próbujesz znowu. Aż trafisz na taką która do knajpy czy na inną imprę przyszła tylko dlatego że chce "spróbować" lub znacznie częściej taka "ruszana już" zawodniczka przyszło bo ją swędzi najzwyczajniej. To co ? uważasz że takie się nie proszą ? Przyszły w jednym celu !.
Wiem że może Ty akurat jesteś ta "grzeczną" (a może to poza jest) ale uwierz świat nie "grzeczny"... a "stosunek" nie ma nic wspólnego z miłością. To fizyczny akt jest "nakazany nam" w genotypie celem zachowania gatunku. No i bardzo przyjemny jest... ;P
Zgłoś
Avatar
sensi 2011-08-02, 10:32 1
Wiem, że świat nie jest grzeczny... I wiem, że seks może być przyjemny, choć ja sama nigdy z niego żadnej przyjemności nie czerpałam,ale mój tata i dziadek zawsze strasznie jęczą i wzdychają, gdy leżą na moich plecach
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-02, 11:33 1
@up. Yeah ! A leżą razem gdy "jęczą na Twoich plecach" ? A kto jest na samej górze ? No wiesz, do oprócz kaziroctwa można jeszcze się doszukać homoseksualizmu, gerantofilii.... Wszystko zależy od "konfiguracji" kanapki ;P
Zgłoś
Avatar
WojtusieQ 2011-08-06, 14:19
@Pozeracz_kotow, prozac
"[...] zostać uszkodzona jeszcze przed podjęciem życia płciowego, np. wskutek użycia nieodpowiednich tamponów, przez masturbację lub uprawianie wyczerpujących dyscyplin sportowych." - Jednak Wikipedia pomogłaby niektórym...
Zgłoś