18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
biglog 2015-07-28, 16:08
Piosenka nieźle dobrana, ale dalej chujowe. Po co o tym tak trąbić wszem i wobec - dopierdalacze były, są i będą, a nieudolne państwo nie zdelegalizuje tego, bo ciągle nowe powstają nowe. Raz na jakiś czas zdarzy się coś większego w tym temacie i już wielka afera.
Zgłoś
Avatar
szeherezada_01 2015-07-28, 17:54 2
Giga Pudding - Puddi Puddi Song
Zgłoś
Avatar
hideharu 2015-07-28, 18:16
W tym kraju nie będzie legalizacji bo ktoś z narkotyków ma duży $$$. Na dopalaczach też ktoś ciągnie hajs, bo można by było tak skonstruować prawo by tego zakazać, chociaż było by to dyskusyjne i można by łatwo wygrać w sądzie, no bo jak to zakwalifikować ? Handel wszelkimi podejrzanymi substancjami? Ciężko. Ogólnie tak dochodzę do wniosku że nie ma ratunku, stoimy gdzieś u progu nowej epoki. W dawnych latach Europejczycy niszczyli inne kultury, teraz niszczona jest kultura Europy przez homo i imigrantów. W Polsce nie jest lepiej bo 460 ludzi + 100 w Senacie, a faktycznie jeszcze cała rzesza osób nazywa się Polakami, a okrada innych i dopierdala takie prawa że głowa mała. Wolność, jaka wolność? Pod zaborami, za Niemca mieliśmy większą wolność. Niestety jeśli podczas wojny zdarzały się mendy, to wiadomo że bez bata będzie ich przybywać. Maszyna czasu i heja do małpoludów i kurwa edukować od początku. Bo błąd był popełniony na samym początku istnienia i teraz zbieramy żniwa.
Zgłoś
Avatar
tita6 2015-07-28, 19:31
To po trzech apapach jest taki odjazd? Idę do apteki
Zgłoś
Avatar
Mistrzu_ 2015-07-28, 19:59
jebana pazerna kurwa świnia łyka od razu trzy na raz nie pytając dilla o dawkowanie, sam jest sobie winien ! Niech zdycha
Zgłoś
Avatar
lemo1029 2015-07-28, 20:37
lepszy ten
youtube.com/watch?v=YUkckLmU0Ew
Zgłoś
Avatar
Adisko 2015-07-28, 20:46
To nazywa się selekcja naturalna. SKORO KURWA JEST JAK BYK NAPISANE, ŻE NIE DO SPOŻYCIA, to na chuj pchają do mordy. Chyba logicznym jest, że nawet jeśli zostało zrobione z myślą o ćpaniu, czy co się tam robi z tym gównem, to zawiera substancje zakazane. Podobne jest ze wszystkimi używkami. Jeśli ktoś jest na tyle zjebany by brać, a potem dzieje mu się krzywda, to jest to tylko i wyłącznie jego sprawa. Tak narzekacie na brak selekcji naturalnej, a jak pojawia się sama to nagle wielkie akcje, uczenie dzieci w szkołach.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-07-29, 3:26
Szajba_Man napisał/a:



W pewnych aspektach nie ma granic więc nic dziwnego. A po jakiemu to powiedziałeś to już mam gdzieś, język śląski znam wiec mnie nie zaskoczysz niczym.



jeblem zdziwko, w poprzednim temacie w ktorym sie spieralismy jebales mnie za moj piekny i cudowny dialekt
Zgłoś
Avatar
marcinc53 2015-07-31, 19:00
kurwa w mediach dopalacze przedstawione są chyba jako środki do popełniania samobójstw
Zgłoś