18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
UrlichUrwich 2024-07-30, 17:48 1
Wyjmą bateryjki i wypuszczą.
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-07-30, 17:59 8
Nie wiem, co was tak cieszy. Propalestyńskie aktywiszcza to są jedyne aktywiszcza traktowane w ten sposób przez amerykańską policję. Pozostałe typu antifa, BLM, gender, woke i cała reszta tego gówna jest przez lokalne (a obecnie i federalne) władze traktowana z łagodną sympatią. "Dopóki głosisz lewackie pierdolety i należysz do tzw. mniejszości możesz skakać ludziom po głowie, kraść na masową skalę i podpalać samochody. Chyba, że podnosisz głos na wiadomo-kogo. Wtedy zamkniemy ci twarz na pełnej". Mnie akurat tego typu przekaz martwi.
Zgłoś
Avatar
CanesVenatici 2024-07-30, 18:24 2
oni zapomnieli ze araby ich mordują hahaha
Zgłoś
Avatar
Antebot 2024-07-30, 19:55 1
Ścierą do naczyń gary wycierać, a nie się zaturbanily i dżą ryja jak ciapaci po bombardowaniu
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-30, 20:37 1
leonidkacap napisał/a:

tak powinni pacyfikować wszystkich lewaków



I jebanych pisowczyków
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-30, 20:50 1
leonidkacap napisał/a:

tak powinni pacyfikować wszystkich lewaków


I 3/4 sadoli, bo tutaj też pełno obrońców palestyńskich terrorystów.
No, chyba, że poszli już po rozum do głowy, gdy zrozumieli, że byli po tej samej stronie co lewacy.

A przy okazji, jakim trzeba być pojebem żeby w 2024 nosić medyczne maski?

[ Dodano 2024-07-30, 20:53 ]
widez2 napisał/a:

Nie wiem, co was tak cieszy. Propalestyńskie aktywiszcza to są jedyne aktywiszcza traktowane w ten sposób przez amerykańską policję. Pozostałe typu antifa, BLM, gender, woke i cała reszta tego gówna jest przez lokalne (a obecnie i federalne) władze traktowana z łagodną sympatią. "Dopóki głosisz lewackie pierdolety i należysz do tzw. mniejszości możesz skakać ludziom po głowie, kraść na masową skalę i podpalać samochody. Chyba, że podnosisz głos na wiadomo-kogo. Wtedy zamkniemy ci twarz na pełnej". Mnie akurat tego typu przekaz martwi.


O, ten się jeszcze nie nawrócił, dalej pierdoli.
Zgłoś
Avatar
kernelstrong 2024-07-30, 21:00 1
Wciągło jak portki w dupę .
Zgłoś
Avatar
DonaldTusk_Wodz_Niemiec 2024-07-30, 21:46 1
Hahaha coś pięknego 🥰
Zgłoś
Avatar
StefanGrasuje 2024-07-30, 22:21 1
Co tu dużo mówić - pobrali ją profesjonalnie
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-07-31, 1:07
Przyznać należy że capneli ździre profesjonalnie,jak pająk ofiare.
Widać chwile przed pojmaniem wiedźmy jak dwóch policmajstrów coś sobie dogadują akcje.
Zgłoś
Avatar
KomornikSądowy 2024-07-31, 11:07
Hahahah zajebiscie się to ogląda 🤙🏻
Zgłoś
Avatar
Seboo04 2024-07-31, 12:13
Naprawde ameby umysłowe,slogany No rasist police a połowa policjantow to czarni
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-31, 14:59
"tak powinni pacyfikować wszystkich lewaków ";
i rzydów, i szwabów, i kacapów, i banderowców, i ciapatych, kozojebców, i anglosasów, i szmatogłowych.
Myślę, że o nikim nie zapomniałem.
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-07-31, 20:50 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

I 3/4 sadoli, bo tutaj też pełno obrońców palestyńskich terrorystów.
No, chyba, że poszli już po rozum do głowy, gdy zrozumieli, że byli po tej samej stronie co lewacy.

O, ten się jeszcze nie nawrócił, dalej pierdoli.



Rozumiem, że to jest twój sposób na okazanie poparcia jednemu zorganizowanemu bytowi terrorystycznemu przeciwko drugiemu. Ok, nie zamierzam dyskutować z przyczynami takiego stanowiska, bo tutaj każdy ma własne, głównie pozaracjonalne, i niewielu ma szanse na 'nawrócenie' jak to nazywasz. Zwrócę tylko uwagę na fakt, że jeśli rozumieć 'terroryzm' jako zorganizowaną przemoc ukierunkowaną na ludność cywilną, Hamas z Hezbollahem razem wzięte w ogóle nie mają startu do państwa Izrael. Protest przeciwko temu, co żydzi obecnie wyrabiają w Gazie można oczywiście podpiąć pod 'lewactwo' (nie twierdzę, że to nie jest główny motyw u wielu protestujących) ale próba ustawiania ludobójstwa na tym samym poziomie, co Eurowizja, przyklejanie się do asfaltu czy zajęcia z drag queens dla przedszkolaków to jest zwykłe skurwysyństwo. Uczciwiej z twojej strony byłoby po prostu przyznać, że goje to nie ludzie.
A mój wpis dotyczył generalnie Ameryki, którą lubię, bywam i szanuję w wielu innych aspektach, i ich podejścia do tematu. Taka hipokryzja nie może się dobrze skończyć.
Zgłoś
Avatar
Twójstarytoczyta 2024-08-01, 17:33
Bardzo dobre zagranie, to działa na psychologię tłumu
Zgłoś