18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
Sraj1 2024-07-15, 0:08
Ciekawe czy to taki "gwałt", że laska po 5 latach sobie przypomniała.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-07-15, 0:57
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Po zapachu



Chyba po smrodzie
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-15, 10:27
Zamiast szukać ła po całym mieście, zaprasza się go na imprezę do agencji towarzyskiej.

Jak jest porobiony, to się go morduje, albo ustawia do pionu. Dyskretnie I po cichu.
Stary numer pruszk9wski.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-07-15, 16:53
Sen jakiegoś tam murzyna podobno sławnego dlatego że go zabili.

"Miałem sen, iż pewnego dnia moich czworo dzieci będzie żyło wśród narodu, w którym ludzi nie osądza się na podstawie koloru ich skóry, ale na podstawie tego, jacy są" - mówił. Opowiadał 250 tysiącom uczestników marszu o swojej wizji Ameryki, w której nie ma miejsca na rasizm, niewolnictwo i przemoc.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-07-15, 19:35 1
PsikutaBezS napisał/a:

Sen jakiegoś tam murzyna podobno sławnego dlatego że go zabili.
"Miałem sen, iż pewnego dnia moich czworo dzieci będzie żyło wśród narodu, w którym ludzi nie osądza się na podstawie koloru ich skóry, ale na podstawie tego, jacy są" - mówił. Opowiadał 250 tysiącom uczestników marszu o swojej wizji Ameryki, w której nie ma miejsca na rasizm, niewolnictwo i przemoc.



A no tak typowy murzyn, nie wie o co chodzi i wmawia wszystkim że problemem jest tylko kolor, hipokryci jebani. Jak kradną i robią burdy to też nie świadomi i to przez kolor wszyscy się czepiają. Zawsze tak było i zawsze tak będzie że oni będą wszędzie srać i zasłaniać się rasizmem zamiast swoich czarnych braci złapać z mordy żeby się zachowywali jak ludzie bo akurat kolor od zawsze był najmniejszym problemem i jest kojażony właśnie z tym jacy są a nie odwrotnie. Ale im łatwiej robić to co robią i udawać że nie wiedzą o co chodzi 😀
Zgłoś
Avatar
Opwd 2024-07-15, 20:05
Ale tam musiało jebać
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2024-07-16, 12:04
Ale dziura, ja pierdolę. 3 meble w pomieszczeniu i głośnik bluetooth.
Zgłoś