18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dawno nie było tu czegoś sadystycznego, tylko pudzian, ale urwał, kurwa moje pole, jest hardkorem i inne tego typu gówna.
Nie wiem o co chodzi w tym filmiku ale skin(łysa głowa i białe sznurówki) przylazł do jakiegoś warsztatu i spuszcza wpierdol jakiejś dziewczynie, tłucze ją prawie 5 minut a wiara stoi i się gapi
Filmik z kamer przemysłowych i niestety dźwięku nie ma(znaczy był jakiś chujowy techno-podkład) więc dałem wam do posłuchania analogsów(jak się komuś nie podoba to niech ściszy i puści coś swojego albo najlepiej da jakąś własną propozycję).
Endrzoj



znalezione na jutjubie więc nie wrzucam do harda(niech goście i softowi userzy też mają jakąś uciechę z życia)
Zgłoś
Avatar
Kabe 2010-06-04, 11:18
Twarda suka...
Zgłoś
Avatar
Alafis 2010-06-04, 11:20 1
Oryginalne:

- Czy to jest kuchnia? No kurwa Pytam się czy to jest kuchnia?
jeb
- Kuchnia? Kuchnia kurwa?
jeb jeb
Babka z dzieckiem: Ale urwał, ale to było dobre.
Kobieta przez chwile otwierająca drzwi: Niech ginie.
Ty kurwo do kuchni raus, za włosy jak Fred Wilme przez miasto przeprowadzę.
Zgłoś
Avatar
sard 2010-06-04, 11:26 3
oglądając ten filmik można dojść do jednego wniosku --- wszyscy napinacze z sadistika, którzy ciągle mających wąty do kobiet nie będących w kuchni pracują w tym warsztacie... laskociągi

choćby to była ich szefowa, największa łajza na świecie to i tak należałoby łysemu chujowi pokazać jego miejsce na podłodze, jakby w warsztacie brakowało odpowiednich gabarytowo argumentów na tępaka... żałość
Zgłoś
Avatar
perun88 2010-06-04, 11:28
teraz to tak i Oi-e sie ubierają i sharpy i wiele odłamów skinhead...ale to musiał byc Narodowy socjalista bo agresywny
Zgłoś
Avatar
Alafis 2010-06-04, 11:33
perun88 napisał/a:

teraz to tak i Oi-e sie ubierają i sharpy i wiele odłamów skinhead..


I dresy
Zgłoś
Avatar
Lubo 2010-06-04, 11:46
A może to tans sex jakis? ;O w sumie nie dziwiłbym się ;D
Zgłoś
Avatar
DwaiD 2010-06-04, 12:19
Madame du Barry napisał/a:

tak głupia kurwo, wstań i łysemu pojebańcowi jeszcze pyskuj :/ chyba lubi ten sport



Ty i większość z Was pewnie by sobie dała wpierdolić skulona na ziemi. Nie wińcie baby, że ma większe jaja od Was:] Bo ja też bym wstała i oddawał, dopóki bym mógł. A że Was inaczej wychowano...

Skin/dres/właściciel... co to za różnica? Widać, że ciota;D Po takim biciu ona powinna leżeń nieprzytomna, dławić się własną krwią. A ona pod koniec wstała i dalej pyskowała. Ah ta nieugięta wola walki.
Zgłoś
Avatar
Nevan 2010-06-04, 12:37 1
Ja pierdole, a może on nie chciał... -.-
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-06-04, 12:41 1
Pewnie liczyła że on się zmieni...
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2010-06-04, 12:50
Magik2501 napisał/a:

Każdy łysy to dla skinhead? ogarnij się. Bardziej na drecha mi wygląda



Jesteś głupi czy udajesz? Po angielsku "skinhead" znaczy "skóra głowy", czy jakoś tak, czyli "łysy"...
Zgłoś
Avatar
Hitler 2010-06-04, 12:52 2
pojebana piosenka w tle. jeżeli ten pacan się takiego gowna nasłuchał, to nic dziwnego. wole sluchac odmozdzajacego techno, spokojnego country, czy agresywnego metalu, ktory kieruje swoja nienawisc w religie (gdyż uważa ją za irracjonalną), niż przepełnione nieuzasadnioną nienawiscią komercyjne gówno, które jest kierowane w bandy pierolonych 14letnich nastolatek z glanami i ich chłopaków.

Pozdrawiam. Hitler
Zgłoś
Avatar
Louis 2010-06-04, 13:23
Ona to chyba lubi ;p
Zgłoś
Avatar
patgaw 2010-06-04, 13:35
miedziak napisał/a:

niech goście i softowi userzy też mają jakąś uciechę z życia





mi to sie w pale nie miesci, stalo tam z 3-4 tych machanikow i zaden nawet slowem sie nie odezwal...

ciekawe gdzie to bylo, ale w Polsce prawdopodobnie ten typ lezal by przekopywany na ziemi.
Zgłoś
Avatar
GucioGTX 2010-06-04, 13:50
nieźle jej najebał w parterze
Zgłoś
Avatar
Nevan 2010-06-04, 14:09
patgaw napisał/a:



ciekawe gdzie to bylo, ale w Polsce prawdopodobnie ten typ lezal by przekopywany na ziemi.



Jakby to były dwie laski, to bym dał sobie głowę uciąć, że to Rosja. A tak, to sam nie wiem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie