18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
Avatar
cysio0407 2011-12-21, 21:38
Odbiorca nigdzie nie podpisał, przesyłka nie została doręczona, jest ubezpieczona, ubezpieczenie wypłacą i wsio.
Zgłoś
Avatar
Autsajder 2011-12-21, 22:13
niczym kurier siódemki przywożąc mi tablet -.-
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-12-22, 4:08
Zgłoś
Avatar
Hamersky 2011-12-22, 19:18
Wy to kurwa uwierzycie we wszystko... To jest fake. Po pierwsze, każdy kurier musi dać do podpisania dokument potwierdzający odbiór i nie może od tak sobie zostawić paczki i odjechać. Po drugie, w pudełku nic nie ma, ponieważ ten typ nie przerzuciłby tak o ponad 30calowego TV. To tyle dzięki..
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-12-23, 4:34 2




Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-12-26, 12:59
do pracy w charakterze kuriera trzeba szkolić się od najmłodszych lat

Zgłoś
Avatar
lllll 2012-01-03, 23:19 2
Całkiem dobrze się bawią.

Zgłoś
Avatar
donfelipe29 2012-01-03, 23:53
Pracowałem w DPD i to co na tym filmiku widac to jest pikuś . Po pierwszym dniu w pracy odradzilem wszytskim znajomym,rodzinie korzystanie z usług tej firmy. I Wam tego radzę bo latające paczki to norma.
Zgłoś
Avatar
rajes 2012-01-04, 0:13
W ten sposob powstaja porcelanowe zastawy typu puzzle:D
Zgłoś
Avatar
calasty 2012-01-04, 0:35
nie kumam, biorą kase a traktują czyjąś własność jak gówno, jebane bydło bez ambicji
Zgłoś
Avatar
98kylo98 2012-01-04, 1:17
@up

Grunt to żeby przedmiot w przesyłce był cały, teraz już wiem że przy DPD i DHL będę sprawdzał przesyłki, pewnie znajdzie się jakiś sadol "PAT" co mu się to nie spodoba, ale wy sami sobie robicie opinie, i to wy dłużej będziecie zdawać paczki i dłużej siedzieli w pracy przy oględzinach przedmiotu, więc mnie to jebie jak kurierowi się spieszy, przedmiot ma być cały.

Zgłoś
Avatar
Rabel 2012-01-04, 1:44
Pracowałem w DHL'u i GLS'ie. Fakt faktem zdarza się rzucanie paczkami ale tylko i wyłącznie tymi na których nie ma oznaczeń "Ostrożnie Szkło" itd - choć nie zaprzeczę, że i takim zdarza się mniejsza uwaga przy dostawie.

Na filmiku widać, że przy odbiorze paczek pomagają nadawcy tak więc wątpię w to by znajdowało się w nich coś co może ulec podczas rzucania uszkodzeniu - nie dramatyzujcie.

Co się tyczy sprawdzania przesyłek przy kurierze to znajdź mi takiego który da Ci sprawdzić paczkę przed podpisaniem odbioru ;p To jedyne zabezpieczenie kuriera przed pociągnięciem go do odpowiedzialności za uszkodzoną paczkę (jeśli jest). Dla mnie sprawa zawsze była prosta.

Podpisujesz - odbierasz na miejscu. Nie podpisujesz - odmowa przyjęcia i paka wraca do nadawcy. Jeśli ten nie widzi żadnych nieprawidłowości paczka znowu leci do Ciebie z podwójną opłata za transport..

Zresztą co ja pisał będę.. są leniwy i niedbali kurierzy ale to mały procent.. wszyscy jednak mają przejebane w tej robocie.
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-01-04, 6:21
jeśli dalej pracujecie jako kurierzy... szczerze wam współczuje.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-05-08, 15:19
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-05-26, 10:03
przeprowadzka

wyładunek w gratisie od firmy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie