18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dostojne zdjęcia z paczek fajek.
S................h • 2013-11-19, 23:28
Witam.
Jako, iż jestem nałogowym palaczem oraz jako tako zbieram paczki fajek, poprosiłem ojca o fajki z jego delegacji. Z Rosji.
Takie o to zacne opakowania otrzymałem :



Teoretycznie, rozważane jest już od dawna (jak zawsze), wprowadzenie tychże zachęcających obrazków na wyroby tytoniowe na terenie całej UE.
Wprowadzone mają być jednolite paczki (ciemnozielone) z małym logiem oraz zdjęciami motywującymi do rzucenia palenia.
Czekamy, aż podobnymi zdjęciami upiększone zostaną produkty alkoholowe .
Mam nadzieję, że zachęciłem Państwa do palenia papierosów.
Pozdrawiam, idę na fajkę - jak widać, mój nałóg nie da się pokonać zwykłym obrazkom .

Nie było - materiał własny.

Po tagach odnalezione nie zostało.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-11-20, 23:32
Polak88, seba, co ty odpierdalasz grałem profesjonalnie 15 lat w tenisa ziemnego, do dziś wychodzę pograć co najmniej dwa razy w tygodniu, nie palę, nie piję (pełna abstynencja), a na kompie siedzę nie tak dużo, bo często gdzieś wychodzę.

Zabolało? Mam nadzieję. Mam pełne prawo "rzucać kamieniami" w was palaczy, bo nigdy nie byłem pijany i nigdy nie trzymałem w ustach nawet niezapaloną fajkę. A co do siedzenia przed kompem to nie noszę okularów ani nie mam problemów ze wzrokiem więc wiesz...
Zgłoś
Avatar
Masteroo 2013-11-20, 23:40
Juz niedługo w kioskach:
-Poproszę Camele.
-Proszę (podaje paczkę)
-a mogła by Pani mi dać z jakimś ślicznym martwym dzidziusiem na paczce?
-niestety zostały same amputowane nogi...
Zgłoś
Avatar
A................a 2013-11-20, 23:53
Mogę podrzucić zdjęcia Denimów (kartonowej jakości). Nie, nie palę(przynqjmniej nie nałogowo), rodzice.
Zgłoś
Avatar
Szeba12 2013-11-20, 23:54 1
Piwko dla autora za silną wolę i że nie dał się tym obrazkom ;s
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-11-21, 0:32 4
Ludzie ale macie ból dupy o te szlugi, co wam tak cholera przeszkadza, że inni się trują? Przecież palacz sam zarabia i ma prawo zdecydować jak sobie zdechnie i jak wyda swoją kaskę, czyż nie?
Miałem zamiar napisać to jako pierwszy ale widzę, że mnie ubiegli to tylko powtórzę, ilość pln-ów z akcyzy jest jednym z głównych źródełek budżetu, więc skończcie pierdolić o "leczeniu za wasz hajs".

@DUST DEVIL możesz sobie grać nawet 21 lat... w bolcowanie swojego odbytu własną ręką. Wyjebane mam na to, że miałeś smutne jak pizda życie i nie zakosztowałeś uciechy z nałogów.
Twój wybór, nie wnikam, nie wnikaj w mój. Analogicznie powinienem się wkurwiać, że Snopp Dog wciąga najczystszą koke, a ja jeszcze nie miałem okazji zakosztować... i z tego powodu będę walił hejty ^^

Wracając do fotek na fajkach, widziałem tego typu akcje reklamową na fajkach we Włoszech (2012), te same foty nawet, także nie jest to jakiś super news.
Zgłoś
Avatar
DeepInLove 2013-11-21, 3:48 1
Haha Rosjanie to debile zamiast wejsc na harda na sadisticu musza kupowac fajki
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-11-21, 4:45
lwRazor, "uciechy nałogów"... cóż skoro 21 lat nie ciągnęło mnie do skosztowania tych mitycznych "uciech" to chyba nie są to wcale aż takie uciechy Bo np zawsze interesował mnie smak awokado czy pieczonego węża(!) i kiedy miałem okazję to ją wykorzystywałem i próbowałem tych rzeczy, a skoro nie ciągnie mnie do alkoholu czy fajek to chyba oznacza, że nie są to produkty nie tyle pierwszej, co nawet trzeciej potrzeby i stan rozluźnienia czy dobrej zabawy bez problemu potrafię osiągnąć bez sięgania po alkohol, tak samo jak nie potrzebuję 3 setek żeby wyjść na parkiet.

No ale masz rację, że to Twój wybór i go szanuję
Zgłoś
Avatar
MrGizzy 2013-11-21, 8:46
Taa tato z delegacji przywozi

Camele to jedne z lepszych przemytniczych fajek
Zgłoś
Avatar
anetamineta 2013-11-21, 10:15
camel Twój stary to kabel tak wiem ,żałosne
Zgłoś
Avatar
joozef 2013-11-21, 10:24
Nie wiem skąd ta awantura o moje zdrowie. Ja zawsze proszę babkę w sklepie o fajki, na których jest napisane, że szkodzą kobietom w ciąży i osobom w moim otoczeniu a omijam te z rakiem płuc itp. Nie jestem kobietą, tym bardziej w ciąży, jestem też sobą a nie osobą w moim otoczeniu więc jaram spokojnie. Jeśli wejdą obrazki to analogicznie będę wybierał te z martwymi bobaskami i wcześniakami a nie z amputacjami i przedwczesnym starzeniem.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-11-21, 11:26
DUST DEVIL napisał/a:

Polak88, seba, co ty odpierdalasz grałem profesjonalnie 15 lat w tenisa ziemnego, do dziś wychodzę pograć co najmniej dwa razy w tygodniu, nie palę, nie piję (pełna abstynencja), a na kompie siedzę nie tak dużo, bo często gdzieś wychodzę.

Zabolało? Mam nadzieję. Mam pełne prawo "rzucać kamieniami" w was palaczy, bo nigdy nie byłem pijany i nigdy nie trzymałem w ustach nawet niezapaloną fajkę. A co do siedzenia przed kompem to nie noszę okularów ani nie mam problemów ze wzrokiem więc wiesz...


Zapomniałeś dodać, że nie dymałeś. Ale nie musisz, to widać wyraźnie.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-11-21, 14:20
quartz75, brzmisz jak ekspert (pewnie znasz się na tym "z autopsji") więc nie będę wyprowadzać ciebie z błędu żeby podnieść tobie samoocenę

#gimbo_alert!
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-11-21, 15:17
DUST DEVIL napisał/a:

Polak88, seba, co ty odpierdalasz grałem profesjonalnie 15 lat w tenisa ziemnego, do dziś wychodzę pograć co najmniej dwa razy w tygodniu, nie palę, nie piję (pełna abstynencja), a na kompie siedzę nie tak dużo, bo często gdzieś wychodzę.



Hej Dusty, musze Cię rozczarować -to co robił Ci tato, to nie gra w tenisa...
Zgłoś