18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Przez ostatnie wydarzenia w Afganistanie pokazał się znowu kilkuletni film przedstawiający z jakimi afgańskimi rekrutami amerykańskie wojsko miało do czynienia. W skrócie, banda idiotów nosząca hełmy wojskowe tył naprzód i gówniarstwo, które chowa się przed przełożonymi żeby zapalić haszysz. Jak to określił wyższy stopniem afgański żołnierz, to margines społeczny wygoniony z wiosek za złe zachowanie. Ludzie bez patryiotyzmu, celu czy motywu. Jak tacy ludzie mieli utrzymać afganistan:lol:

Zgłoś
Avatar
Bloblas 2021-08-18, 23:15
Jak ja dawno dobrego haszu nie paliłem...
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2021-08-18, 23:31 2
Tam jest mentalność bardziej plemienna, a nie narodowa wokół kraju.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-08-18, 23:33 1
M00nSpeLL napisał/a:

Tam jest mentalność bardziej plemienna, a nie narodowa wokół kraju.



google.com/search?client=opera&q=dolina+pandższir&sourceid=op...
Zgłoś
Avatar
Prawodawca 2021-08-18, 23:41
Oooo u nich tez jest wot?
Zgłoś
Avatar
gugmen100 2021-08-19, 0:26
Na chuj hamburgery się tam pchały? Myśleli, że wjadą na szybko rozgonić kury po kątach, ale z partyzantką szanse małe. Bush myślał, że podbije świat, generały myślały, że się zapiszą na kartach sztuki wojennej.... Nonina
no i się zapisały
Zgłoś
Avatar
Cryo 2021-08-19, 6:19
_RottenFetus_ napisał/a:

Takie trochę pierdolenie. Z jednej strony jakoś USA czy ruskie nie mieli problemów żeby szkolić taliban i ludzi z tamtych regionów kiedy byli im potrzebni, ale kiedy Afganistan otwarcie staje się ich wasalem, to nagle nie potrafią nawet nikogo nauczyć strzelać.
Przecież to oczywiste, że na rękę im jest zdestabilizowane, chore i głupie państwo które mogą doić ze złóż naturalnych, i któremu mogą wciskać za miliony broń swoich koncernów zbrojeniowych. Nie dość że zarabiają koncerny, to jeszcze od czasu do czas taliban czy inne ISIS "przypadkiem" przejmie sporo broni i zapasów, i wojna może kręcić się latami.
USA technik destabilizacji społeczeństwa, i wypychania ludzi poza margines, przez lat wyćwiczyło na własnym terenie, a teraz wdraża to w innych krajach.



To prawda. W XXI wieku nie prowadzi się wojen na wyniszczenie. Opierdalasz sąsiada ze skarbów, ciągniesz kasę i zostawiasz państwo-trupa, które jest niezdolne do czegokolwiek oprócz wkurwiania swoich sąsiadów.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-08-19, 9:05 1
Wiek XX był wiekiem wojen o ropę. Wiek XXI będzie wiekiem wojen o lit, kobalt i miedź.
Zgłoś
Avatar
mav 2021-08-19, 12:22
_RottenFetus_ napisał/a:

Takie trochę pierdolenie. Z jednej strony jakoś USA czy ruskie nie mieli problemów żeby szkolić taliban i ludzi z tamtych regionów kiedy byli im potrzebni, ale kiedy Afganistan otwarcie staje się ich wasalem, to nagle nie potrafią nawet nikogo nauczyć strzelać.
Przecież to oczywiste, że na rękę im jest zdestabilizowane, chore i głupie państwo które mogą doić ze złóż naturalnych, i któremu mogą wciskać za miliony broń swoich koncernów zbrojeniowych. Nie dość że zarabiają koncerny, to jeszcze od czasu do czas taliban czy inne ISIS "przypadkiem" przejmie sporo broni i zapasów, i wojna może kręcić się latami.
USA technik destabilizacji społeczeństwa, i wypychania ludzi poza margines, przez lat wyćwiczyło na własnym terenie, a teraz wdraża to w innych krajach.



dobrze gada polać mu
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-08-19, 14:24
Skąd ja mam wiedzieć co on pierdoli? zucaj tłumaczenie albo proszę to wypierdolić tak po polsku

za chwilę kurwa Polskiego nie będziecie używać
wypierdolić to proszę pedały jebane
Zgłoś
Avatar
RamboSerbia 2021-08-19, 17:04
tfujdiler napisał/a:

Jebać zdrajców z uSA, pocieszające jest to że gdyby Rosja zdecydowała się zaatakować kraj w którym rządzi partia składająca się z kłamców i oportunistów. A 70% społeczeństwa dało się wyruchać za 500zł, to amerykańskie szmaty nie zdążą spierdolić z Polski.



Za to polskie szmaty by juz dawno spierdolily xD ale w sumie na miejscu amerykanow chuj bym wbil w tą chujolandie tak samo jak w Afganistan.

Zbysław napisał/a:

Skąd ja mam wiedzieć co on pierdoli? zucaj tłumaczenie albo proszę to wypierdolić tak po polsku
za chwilę kurwa Polskiego nie będziecie używać
wypierdolić to proszę pedały jebane



Było się uczyć jebany debilu
Zgłoś
Avatar
Koti 2021-08-20, 2:36
pięknie USA wyssało ten kraj z wszystkiego i tak po prostu sobie z niego wyjebali
Zgłoś
Avatar
Cheox 2021-08-21, 4:43
Myślicie, że "Hemrykańce" są tam dla ropy i innych korzysci? Ok... ale...
Są tam naprawdę po to, żeby być bliżej ruskich i chinoli, miec wieksze wpływy i mozliwosci...
Zgłoś
Avatar
OnCo 2021-09-02, 22:15
Koti napisał/a:

pięknie USA wyssało ten kraj z wszystkiego i tak po prostu sobie z niego wyjebali



A co takiego było do wyssania w Afganie?
Zgłoś