18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dotacja na kursy dla cyganów
lorris • 2013-10-15, 0:24
Ahoj Sadole. W dniu dzisiejszym debiutuję jako jeden z użytkowników ( do tej pory śledziłam sadistic jako niezarejestrowany gość).

Dzisiaj słuchając radia, myślałam, że źle dosłyszałam informacje, więc postanowiłam sprawdzić ową wiadomość w internecie. No i jednak dobrze usłyszałam...

"Stowarzyszenie Nomada otrzymało dotację na realizację projektu "Przyjazne przestrzenie miasta - przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu dzieci rumuńskich mieszkających we Wrocławiu".
Wrocławska Nomada jest jedną z czterech organizacji, które otrzymały dofinansowanie z Funduszu Społecznego Notariatu 2013. Do konkursu zgłoszono 246 projektów. Wyłoniono najciekawsze projekty poświęcone walce z wykluczeniem społecznym dzieci i młodzieży."


Małe Rumunki będą między innymi uczestniczyć w zwiedzaniu miasta i poznawaniu zabytków Wrocławia. A tą wiedzę na pewno spożytkują w praktyce i będą wiedzieć gdzie najwięcej wyżebrzą od turystów i naiwnych mieszkańców...
Zgłoś
Avatar
reczi 2013-10-15, 18:28
Znów gimbo prawica sra na sadolu. Obyście się w trumnach posrali, parchate tłumoki. Pisać nie potrafią a innym chcą życie ustawiać.
Zgłoś
Avatar
The_Andrzej 2013-10-15, 20:09 3
Pisząc "rumunki" masz na myśli cyganów czy Rumunów, bo jeśli cyganów to fakt, chujowo, ale czy zwykli Rumuni coś komuś zawinli?
Zgłoś
Avatar
merh 2013-10-15, 20:36 1
Pojedz, autorze, do Rumunii i dopiero wypowiadaj sie o Rumunach. Maja takie samo zdanie o cyganach jak Polacy,Słowacy i reszta swiata.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-10-15, 20:40 1
LordJamaican napisał/a:

[...]
Ps. witamy na sadolu, cycki mile widziane


giboN31 napisał/a:

No to skoro już masz swój profil to możesz się podzielić zdjęciami cycków, to taki rodzaj tutejszej inicjacji xD



Nie ma to jak plebs.

reczi napisał/a:

Znów gimbo prawica sra na sadolu. Obyście się w trumnach posrali, parchate tłumoki. Pisać nie potrafią a innym chcą życie ustawiać.



A Ty zamknij mordę.
Zgłoś
Avatar
ptaq666 2013-10-15, 21:52
Pleso93 napisał/a:


Nie ma to jak plebs.



A Tobie o co chodzi? Też jestem za tym, żeby pokazała cycki.
Ponadto popieram kolegów powyżej - nie mylić Rumunów z cyganami.
Zgłoś
Avatar
AdresatkaNieznana 2013-10-15, 23:09
w Poznaniu w jednym z gimbazjów chcieli otworzyć klasę dla dzieci romskich. Jak szybko ktoś zarzucił tą propozycją tak rodzice z innych klas: jak przyjdą tu małe cygany, my zabieramy nasze dzieci. Wszystko w temacie, małe cygany w Poznaniu nadal żrą gruz.
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-10-16, 1:11
cygańskie dzieci również dostają wyprawki szkolne... to jest dopiero* wywalenie pieniędzy.

*wersja dla osób o ograniczonych możliwościach: "do piero"
Zgłoś
Avatar
dth 2013-10-16, 21:18
Rumuńskie nie znaczy cygańskie, cyganie nie mają obywatelstwa. Rumuni są ogólnie dosyć podobni w zachowaniu do Polaków, więc się tak nie srajcie.

Nawet mamy sporo wspólnych słów, głównie przekleństwa, między innymi dziwka, kurwa itp
Zgłoś