18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
Pewien Pani urodziła synka i urosła mu/jej broda. Ach, te niemieckie kobiety

Cytat:

Mariam urodziła się w Niemczech. Ma 49 lat i od pewnego czasu ma zarost. Broda pojawiła się na jej twarzy zaraz po urodzeniu synka.

Prawdopodobnie przyczyną są zaburzenia hormonalne. Kobieta nie mogła się przyzwyczaić do codziennego wyrywania włosków pęsetą. Po jakimś czasie pozbycie się zarostu stało się coraz bardziej kłopotliwe. Włoski stały się twardsze, bardziej widoczne i szybko odrastały.

Gdy dorosły już syn Mariam wyprowadził się z domu, a ona pozostała bez pracy postanowiła nie golić już więcej brody. Swoimi odczuciami dzieliła się na blogu. Rodzina i przyjaciele kobiety byli zaskoczeni tym, co zobaczyli. Twierdzili, że Mariam wygląda odrażająco. Blog był w pewnym sensie miejscem na oczyszczenie. Dzięki niemu zaakceptowała swój wygląd i co najważniejsze polubiła siebie. Obecnie Mariam pracuje w cyrku i jest gotowa na miłość. Ma nadzieje, że znajdzie partnera, dla którego broda będzie fetyszem i że jej ukochany pokocha ją taką, jaką jest.

Lekarze wykluczyli poważną chorobę. Uspokajali zrozpaczoną kobietę mówiąc jej, że nie jest z tą przypadłością sama. Wiele kobiet ma podobny problem. 41 milionów kobiet w Stanach Zjednoczonych cierpi z powodu nadmiernego owłosienia. Z medycznego punktu widzenia nadmierne owłosienie w okolicach typowych dla mężczyzn, czyli np. na brodzie, na klatce piersiowej określa się mianem hirsutyzmu. W bardziej zaawansowanych przypadkach zazwyczaj jest podwyższony poziom androgenów, czyli męskich hormonów płciowych. Często nadmiernemu owłosieniu towarzyszą zaburzenia miesiączkowania i trądzik. Nadmiar androgenów towarzyszy zwykle chorobom nadnerczy lub jajników. Warto zrobić kilka badań, które zleci nam endokrynolog.







Źródło: TU.
Zgłoś
Avatar
stnproject 2013-04-12, 13:32
Ewa Drzyzga - jak bum cyk cyk
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-04-12, 13:38
wydawało mi się, że technologia poszła na tyle do przodu, że można zarost usuwać na stałe...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-04-12, 13:40
a może to facet. Teraz niektórzy się czeszą jak ostatnie pizdy i tak wyglądają.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-12, 13:51 3
Imię: Mariam - już tutaj chujem czuć na 20 cm
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2013-04-12, 13:51
rzygać mi się chce...
Zgłoś
Avatar
s................1 2013-04-12, 13:53
Stawiam flachę temu, kto powie, że ruchałby
Zgłoś
Avatar
.................. 2013-04-12, 13:55
supergrzybo1 napisał/a:

Stawiam flachę temu, kto powie, że ruchałby


Ruchałbym.
Dobra, dawaj flaszkę!
Zgłoś
Avatar
morfi00 2013-04-12, 13:57
technologia technologią wszystko zależy od predyspozycji organizmu nie zawsze laser usunie owłosienie na stałe czasami w 10-20 % a cena też nie jest mała więc pozostaje chyba tylko depilacja woskiem cóż najwyraźniej Jej to nie przeszkadza:) jest kobietą i mężczyzną we własnym domu:D
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-04-12, 13:59
Zarost to chuj. nawet po oczach i rysach twarzy widać że to facet.
Zgłoś
Avatar
gplayer47 2013-04-12, 14:09
Jest bardziej męska ode mnie. Nawet ja nie mam takiego zarostu mimo że jestem facetem i mam 24 lata
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-04-12, 14:19
Nie przesadzajcie , nie jest taka brzydka ...
Zgłoś
Avatar
jw_amigowiec 2013-04-12, 14:26
Zmazac mejkap i mamy "Jezusa" (wg obrazkow wygladal podobnie )
Zgłoś
Avatar
maniekbig 2013-04-12, 14:26
Mariam a synek to pewnie Miriam
Zgłoś
Avatar
beowulf111 2013-04-12, 14:28
arkadiuss92 napisał/a:

zabijcie to zanim zniesie jaja!

you make my day
Zgłoś
Avatar
meier 2013-04-12, 14:35
pewnie ma wiecej wlosow na mordzie niz wiekszosc "dorosłych" uzytkownikow sadola na klacie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie