18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2019-04-09, 17:25 1
Gerwazy Waligóra napisał/a:

A co by Pan/Pani zrobiła gdyby urodziło się Pan/Pani dziecko Homo Sapiens?
Poziom powyższych wypowiedzi adekwatny...



No nie wiem kurwa. Może ściągnął sułtanne przed wejściem.
Zgłoś
Avatar
Putikonto 2019-04-09, 17:42 3
Skoro tak chcą tolerancji dla różnych ruchów, to może pora przywrócić fajność idei KKK?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-04-09, 18:36 5
20% ma wyprane mózgi... Wpajanie różnych wypaczeń skutkuję ich powielaniem. Każdy psycholog powie, że mozna stworzyć seryjnego mordercę przez złe dzieciństwo. Krzyk, przemoc etc wpływa na powstanie konkretnej osoby. Tak samo jest w tym przypadku. Mówmy wszystkim od małego takie rzeczy, a tak będa robić... Banalna strategia tworzenia słabych ludzi.

Wina jest rodziców, że pozwalają na takie pojebaństwa... Ja zabrałbym swojego dzieciaka i kazał napluć prosto w ryja babie co zaprosiła to cos do przedszkola
Zgłoś
Avatar
traf 2019-04-09, 18:42
Chcesz żyć w społeczeństwie bez idei LGBT ? Masz dosyć obcych na ulicach oraz boisz się ataków terrorystycznych? Już dziś wykup miejsce pod dom w położonej na 130 tysiącach hektarach "Enklawie" Tylko tak zachowasz spokój ducha i zadbasz o przyszłośc swoich dzieci
Zgłoś
Avatar
saves 2019-04-09, 18:54 3
Marzenie Trzaskowskiego i Rabieja.
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2019-04-09, 19:52 1
20% nastolatków to lgbt, dodać do tego dziectność na poziomie około 1,0. Me serce się raduje na widok anglo-sasów tonących we własnym (a może i cudzym) gównie
Zgłoś
Avatar
Alicjontko 2019-04-09, 20:17 6
Zastanawiam się skąd zrobił się taki wysyp tęczowych ludzi w ciągu jakichś 20 lat na zachodzie. Homoseksualiści byli są i będą tylko w pewnych dziejach ludzkości się ukrywali ze swoim popędem, a zaś w innych czasach pokazywali to bez najmniejszego skrępowania (bo i nie ma czego się krępować). Kiedyś wyznawałam zasadę "Leczyć prądem", ale poznałam jednego, drugiego i trzeciego geja i mówię kurde normalni ludzie, którzy tak samo jak ja załamują ręcę, gdy widzą toczące się przez ulice parady równości (lesbijki za to za każdym razem myślały tylko o jednym przez co mam do nich negatywne nastawienie)...ale transeksualiści...szczerze nie wiem co o tym sądzić. Widziałam facetów zrobionych na kobietę tak, że nawet bym nie pomyślała, że urodzili się kimś innym i to samo z kobietami przerobionymi na facetów. WIdzę, że wreszcie czują się ze sobą dobrze i wyglądają naprawdę normalnie i w sumie mnie to cieszy...ale jak widzę w supermarkecie chłopa jak dąb w perułczce, sukience jak u mojej babci i chuście na plecach to mnie przeszywa taka odraza do tego człowieka, naprawdę. Mam wrażenie, że im głośniej krzyczy LGBT i wszystkie podlegające mu dziwolągi to tym więcej młodych zaczyna ich naśladować ot tak z nudy albo sobie coś wmówią, że oni też tacy są...
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-04-09, 20:25 3
Lewactwo nie dopuszcza różnorodności to pierdolenie... Lewica jest faszystowska i każda inne ideologia niż lewicowa jest represjonowana i wykluczana z dyskursu społecznego w czasie rządów lewactwa.

Zastanawia mnie jedno... Na co liczy lewactwo? Takie nacje jak Chiny czy Rosja nie będą przeobrażały społeczeństwa w wersję LGBT więc za 30 lat gdy Europa miała by być już np pół na poł z Genderowo, Tęczowym społeczeństwem LGBT to na co oni liczą... Że co Rosja i Chiny będą się przyglądały.... Tyle kasy, takie rynki, taki możliwości jakie ma Europa i co... Genderowi Europejczycy będą sobie żyli spokojnie i dostatnie a Rosjanie i Chińczycy u siebie w domu tez spokojnie... mniej dostanie Nieee tak nie będzie.... Przyjdą...
Zgłoś
Avatar
8765tj 2019-04-09, 20:26 2
FoxEngine napisał/a:

Rodzice powinni dostać plaskacza.


Najlepiej patelnią
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-04-09, 22:24 4
Kiedyś jak ktoś był popierdolony lub zboczony to się mówiło na niego, że jest popierdolony lub zboczony.
Dzisiaj używa się słów typu "heteronienormatywny".
Za 20 lat pedofil nie będzie pedofilem tylko siusiakofrendsem.
Kurwa, zagładaa, to już koniec, trzeba gasić światła.
Zgłoś
Avatar
artuooo1 2019-04-09, 22:43 1
Budrys2000 napisał/a:

Kiedyś jak ktoś był popierdolony lub zboczony to się mówiło na niego, że jest popierdolony lub zboczony.
Dzisiaj używa się słów typu "heteronienormatywny".
Za 20 lat pedofil nie będzie pedofilem tylko siusiakofrendsem.
Kurwa, zagładaa, to już koniec, trzeba gasić światła.



Kiedyś było niewolnictwo. Kiedyś kobiety nie miały prawie żadnych praw. Kiedyś leworęczność była karą za grzechy, zmuszano dzieci do pisania prawą ręką.
I pomyśleć, że "20 lat" później to wszystko się zmieniło i kobiety maja równe prawa z mężczyznami, leworęczni są traktowani tak jak praworęczni, czarni są zazwyczaj traktowani jak biali. I w czasach, gdy odbywały się te "rewolucje" społeczne też byli tacy Antek01, janlew, poligon6, Musashi_Miyamoto i inne zatwardziałe stare dziady z tego forum. Świat się zmienia i tego nie zatrzymacie. Mam nadzieje, że dożyjecie czasów pełnej tolerancji i będziecie musieli oglądać 2 szczęśliwe osoby tej samej płci okazujące sobie miłość na ulicy.
Zgłoś
Avatar
somet 2019-04-10, 0:38 5
Zastanawiam się jak to się dzieje że kilka procent popierdoleńców narzuca swoje poglądy reszcie społeczeństwa, to jakiś fenomen...przecież wszystko ma swoje granice.

artuooo1 napisał/a:

Kiedyś było niewolnictwo. Kiedyś kobiety nie miały prawie żadnych praw. Kiedyś leworęczność była karą za grzechy, zmuszano dzieci do pisania prawą ręką.
I pomyśleć, że "20 lat" później to wszystko się zmieniło i kobiety maja równe prawa z mężczyznami, leworęczni są traktowani tak jak praworęczni, czarni są zazwyczaj traktowani jak biali. I w czasach, gdy odbywały się te "rewolucje" społeczne też byli tacy Antek01, janlew, poligon6, Musashi_Miyamoto i inne zatwardziałe stare dziady z tego forum. Świat się zmienia i tego nie zatrzymacie. Mam nadzieje, że dożyjecie czasów pełnej tolerancji i będziecie musieli oglądać 2 szczęśliwe osoby tej samej płci okazujące sobie miłość na ulicy.



A ja myślę że kiedyś wyczerpię się cierpliwość społeczeństwa i ...
Zgłoś
Avatar
Hedonistyczny 2019-04-10, 2:58 1
utylizował bym.
Zgłoś
Avatar
a................h 2019-04-10, 6:50
somet napisał/a:

Zastanawiam się jak to się dzieje że kilka procent popierdoleńców narzuca swoje poglądy reszcie społeczeństwa, to jakiś fenomen...przecież wszystko ma swoje granice.
A ja myślę że kiedyś wyczerpię się cierpliwość społeczeństwa i ...



Wszystko to dzieje się w sporej części z winy internetu, tego nowego internetu, gdzie programy, skrypty i boty decydują o tym co zobaczysz na ekranie, jakiego typu wiadomości przeczytasz, co znajdziesz w wyszukiwarce i na której pozycji. Niebawem będą decydować o tym co możesz napisać, choć w sumie to już mogą, ale jeszcze nie na tak wielką skalę.

I co się stanie jak się wyczerpie cierpliwość? Wyrzucisz elektronikę, a pedziów będziesz hejtowac na trzepaku z kolegami?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-04-10, 7:26 2
artuooo1 napisał/a:

Kiedyś było niewolnictwo. Kiedyś kobiety nie miały prawie żadnych praw. Kiedyś leworęczność była karą za grzechy, zmuszano dzieci do pisania prawą ręką.
I pomyśleć, że "20 lat" później to wszystko się zmieniło i kobiety maja równe prawa z mężczyznami, leworęczni są traktowani tak jak praworęczni, czarni są zazwyczaj traktowani jak biali. I w czasach, gdy odbywały się te "rewolucje" społeczne też byli tacy Antek01, janlew, poligon6, Musashi_Miyamoto i inne zatwardziałe stare dziady z tego forum. Świat się zmienia i tego nie zatrzymacie. Mam nadzieje, że dożyjecie czasów pełnej tolerancji i będziecie musieli oglądać 2 szczęśliwe osoby tej samej płci okazujące sobie miłość na ulicy.



Pierwotne znaczenie słowa tolerancja:
Szanujesz innych ludzi, mimo że nie podzielasz ich wartości, wierzeń, czynów.

Współczesne znaczenie słowa tolerancja:
Szanujesz innych ludzi i wierzysz, że ich wartości, prawdy, twierdzenia, wierzenia i czyny są równie słuszne jak twoje zdanie.

Różnica jest diametralna. Tolerancja to wspolczesnie słowo wytrych dla wszelkiej maści chorób.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie