18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
KAMA_PL 2013-04-06, 14:14
Wyczesane w kosmos. Lubiłem tą bajkę. Co jak co - ale ten klapek w 1:30 mnie rozku*wił.
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-04-06, 14:29
Jakim trzeba byc uposledzionym bachorem ogladalac wiecznie wkurwione małpoludki.. CHORE GŁUPIE JAK WRESTLING !!.. END
Zgłoś
Avatar
KAMA_PL 2013-04-06, 14:37
tekkit napisał/a:

Jakim trzeba byc uposledzionym bachorem ogladalac wiecznie wkurwione małpoludki.. CHORE GŁUPIE JAK WRESTLING !!.. END



Jak byłeś mały rodzice Cię bili? Nie miałeś kolegów? Jedyna rozrywka to była zadana przez starych książka do czytania?
A teraz na siłę próbujesz zatruć życie innym swoimi żabimi mądrościami?
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-04-06, 14:59
2:42 - widać kamerę
Zgłoś
Avatar
milkyloop1 2013-04-06, 15:14
Cytat:

"bajki" tak, anime dzieli się na ogrom kategorii z czego ponad 15 jest wyłącznie dla dorosłych poprzez zawartą tam ilość ogólnie pojętej przemocy i krwi, albo części intymnych.
Z resztą jak pewien użytkownik kiedyś napisał (bodajże spotkałem się z tym na YT) "Anime jak anime. Fanem nie jestem ale umiejętnościami graficznymi wyprzedzają cały świat o lata"



i po co te facepalmy pajacu, poprawilem tylko kolege z gory juz nawet nie mowiac o DB
Zgłoś
Avatar
karolu87 2013-04-06, 15:32 2
Wiele bym dał żeby wrócić do tych czasów których biegło się po szkole od razu do domu włączało się RTL7 i oglądało Dragon Ball a potem na trening
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-04-06, 15:37
coś pięknego, świetna realizacja...szacun dla gościa i autora.
piękne czasy, łezka mi się w oku zakręciła.
pamiętam jak w dzieciństwie chodziłem po szkole na treningi i nie miałem jak oglądać serii..z tego co pamiętam na rtl7 leciały dwie pod rząd, mama zawsze mi je nagrywała..raz jak nie nagrała to się o mało co nie poryczałem, a następnego dnia kupiła mi 2 zabawki podobne do tych właśnie, vegetę i goku:) ehhhh coś pięknego.
Zgłoś
Avatar
.................. 2013-04-06, 18:38
Szron napisał/a:

Jebać dragon-stolce i poke-bolce. Takie bajki to dla dzieci.



Znalazła się pizda wychowywana na pokemonach i chuj wie czym...
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-04-06, 19:18
milkyloop1 napisał/a:



i po co te facepalmy pajacu, poprawilem tylko kolege z gory juz nawet nie mowiac o DB



A po to dzieciaku, że bajką to sobie możesz nazwać krecika czy Reksia. Anime to zupełnie inna technologia.
Zgłoś
Avatar
Aeropalisada 2013-04-06, 23:36
5:45 już myślałem, że scalenie zrobią xD
Zgłoś
Avatar
Pegasi 2013-04-07, 13:17
Zgłoś
Avatar
Novik 2013-04-11, 23:13
te odłosy ;] nie ma jak dzieciństwo ;] piwo i chuj miałem podobne figurki
Zgłoś