18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Dres w BMW
o................9 • 2012-07-13, 20:10
to się popisał

sory ale nagrywane zużytym kondomem
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-07-14, 0:06 3
o czym wy w ogóle pierdolicie. myślicie że jak napiszecie długi post to zaraz będzie morze piw i w ogóle lans ? długi nie znaczy fajny. filmik przedstawia jebnięcie autem w słupek a wy dorabiacie do tego jakieś poboczne tematy z pizdy i doszukujecie się wielkiego sensu.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-07-14, 1:24
@up - Przepraszam

immortaldog napisał/a:



Nie chciałem Cię aż tak zranić moimi wypowiedziami. Nie płacz już, jutro będzie lepiej.



Nie mam pojęcia, skąd ci przyszło do głowy, że ktoś o twoim poziomie intelektu może mnie zranić, ale jak skończysz gimnazjum i zderzysz się z rzeczywistością to może zrozumiesz, że świat nie kręci się wokół ciebie.
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-14, 1:55
Slonx napisał/a:


Nie mam pojęcia, skąd ci przyszło do głowy



O niczym nie masz pojęcia. Ale jak wyprowadzisz się od rodziców z domu i przestaniesz żyć na garnuszku mamy to zrozumiesz.

Żegnam. Tylko się nie potnij po tym komentarzu apropos Twojej żałosnej osoby.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-07-14, 2:50 1
immortaldog napisał/a:



O niczym nie masz pojęcia. Ale jak wyprowadzisz się od rodziców z domu i przestaniesz żyć na garnuszku mamy to zrozumiesz.

Żegnam. Tylko się nie potnij po tym komentarzu apropos Twojej żałosnej osoby.



Znowu ten niezrozumiały wniosek, że każdy ma taki sam stan jak ty.
Wsiadaj do swojej bety sprzed 20 lat, włącz głośno techniawkę, żebyś nie słyszał stukania i wyrwij jakąś blacharę.
Tylko niech nie popełni ona błędu twojej matki sprzed kilkunastu lat i się zabezpieczcie. Lepiej, żebyś nie przekazał swoich genów, ziemia nosi już wielu idiotów, nie potrzebujemy następnych.
Zgłoś
Avatar
mutant 2012-07-14, 10:26
Jak zrobić keczup z buraka ??

-Wrzucić granat do BMW
Zgłoś
Avatar
Gruby84 2012-07-14, 10:26 4
I rok jebania w Anglii poszedł się pierdolić
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-07-14, 11:19
Chciał zwrócić na siebie uwagę - to zwrócił
Zgłoś
Avatar
Qbbus1 2012-07-14, 11:22
skad text ze to dres? z tego co widze ziomek ma dzinsy chcial sie poslizgac i mu nie poszlo, normalny klaps... nic w tym filmnie niezwykłego nie ma, a jezeli chodzi o auto to calkiem fajne szczerze mowiac a po 2 mogl to zrobic ktos w VW Oplu czy czym kolwiek innym, a ze trafilo akurat na BMW to wielki szal...
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-07-14, 11:45
Ta gumka to chyba rzeczywiście jedna z wielu z filmiku powyżej
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-14, 12:19 1
Slonx napisał/a:



Znowu ten niezrozumiały wniosek, że każdy ma taki sam stan jak ty.
Wsiadaj do swojej bety sprzed 20 lat, włącz głośno techniawkę, żebyś nie słyszał stukania i wyrwij jakąś blacharę.
Tylko niech nie popełni ona błędu twojej matki sprzed kilkunastu lat i się zabezpieczcie. Lepiej, żebyś nie przekazał swoich genów, ziemia nosi już wielu idiotów, nie potrzebujemy następnych.



Jak będziesz czekał na przystanku na swój autobusik z biletem w ręku za mamy pieniądze to przypomnij sobie całą naszą rozmowę.

Najazd na matkę, toż to ostatnie frajerstwo. Ale trzeba być frajerem by w takim wieku jeździć autobusem.

Na Twoją matkę nie będę najeżdżać bo wystarczy że ma takiego synka który nie potrafi się wyprowadzić z domku.

Pozdrawiam.

PS. Nie jeżdżę BMW ale lubię tę markę, W tej chwili kulam się C klasą z 2007 roku ale zamierzam sprzedać i kupić BMW.

Druga sprawa, nie mieszkam z rodzicami.

Po trzecie i ostatnie, wolałbym jeździć rozklekotanym maluchem niczym z filmu "Nic śmiesznego" niż jeździć autobusem z takimi frajerami jak Ty.

I co buraczku ? głupio Ci ? Żegnam.
Zgłoś
Avatar
Metyl30 2012-07-14, 13:07
masz na mysli tym kondonem w gornego filmiku.
Zgłoś
Avatar
mutant 2012-07-14, 13:51 3
immortaldog napisał/a:


W tej chwili kulam się C klasą z 2007 roku ale zamierzam sprzedać i kupić BMW.



Jak można szczycić się tym, że ci tato mietka kupił, wynagrodził ci brak swojej obecności w dzieciństwie czy co ?
Zgłoś
Avatar
Qbbus1 2012-07-14, 14:03 1
ja tam bym nie plakal jakby ojciec mi to wynagrodzil w ten sposob mimo ze niczego nie brakuje mojej BM-eczce ;D
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-07-14, 14:04
immortaldog,
Tak, tak, jest mi głupio.
C klasa... To tam cię przydzielą w następnym roku gimnazjum? Wiesz już, kto będzie twoją wychowawczynią?
A zaraz, napisałeś, że z 2007 roku, to wiele wyjaśnia. Aż tyle razy siadłeś?
Zgłoś
Avatar
Qbbus1 2012-07-14, 14:20
powiem wam jedno... to pewnie dlatego nie ciagnie mnie do czytania komentarzy... ludzie wypisuja tutaj takie glupoty ze az sie przykro robi...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie