18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
wympal 2013-05-26, 16:19
patrzcie jak to gówno rozsypuje się jak skorupka od jajka, francuska motoryzacja kurwa jego mać...
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2013-05-26, 17:05
@up to nie jest baranie konstrukcja auta z przed 3-5 lat. Zapewne zresztą te auto jest starsze od Ciebie
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2013-05-26, 19:39
no chłopaki bmw to to nie jest.. bokiem nie polatacie
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-05-26, 22:24
@Jacek86s

ten baran miał niejednego francuza i wie, ile są warte, lepiej skocz do najlbliższego warsztatu przy ASO jakiejś francuskiej marki i popytaj chłopaków co myślą o tych pojazdach zanim następnym razem pojedziesz kogoś od jakiegoś tryka czy indyka mośku.
Zgłoś
Avatar
wasiuu 2013-05-26, 22:33
@wympal, na chuj się stresujesz capie? Tez miałem już różne auta - od niemieckich przez japońca, po francuskie i jakoś żadne się szczególnie nie wyróżniało. Wszystkie sprawowały się podobnie. Lepiej przestań kupować zajechany szmelc od turasa z pierdyliardem kilometrów, po 7 kraksach i 4 powodziach. Będziesz miał trochę lepiej.
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-05-26, 23:39
@up

poziom kurwa, poziom trzymaj. mam wyrobioną opinię o francuzach i raczej jej nie zmienię. tak jak tego, że nie wyzywam ludzi w necie z byle powodu. lubię oglądać wypadki z amatorskich rajdów jak przy lekkich stłuczkach od tych peżotów i cytrym odpadają koła wraz z całą resztą, nawet skody i łady są bardziej wytrzymałe. a teraz szoruj do archiwum i udowodnij mi, jakim to jestem hipokrytą.
Zgłoś