18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Onos 2013-04-16, 16:49 1
Hahahah, zepnijcie d**y. Chyba na sadisticu zaczeli przebywac Ci ktorzy codziennie powoduja korki swoja jakze bezpieczna i zmulaszcza jazda. Po pierwsze to jest Gruzja, jak tam nie byliscie to nie pier**lcie jak powinni jezdzic a jak nie. Po drugie wole takich kierowcow niz opoznionych w rozwoju ktorym start po zmienieniu sie na zielone zajmuje tyle zeby nastepny za nim w kolejce juz dostal czerwone. Po trzecie selekcja naturalna zweryfikuje wszystko, jak ktos nie wie ze mieszka w Gruzji to proste ze wpadnie kiedys pod taka Bmke. Kazdy z nas i tak kiedys

Zgłoś
Avatar
las84500 2013-04-16, 17:12
11:00 zajebiście driftersko profesjonalna pozycja za kierownicą, normalnie
Co za różnica czy fotel na taryfiarza, czy dupa na skrzynce z kartoflami.

Zgłoś
Avatar
Lumpy 2013-04-16, 17:30 4
1. Method Man - Release Yo' Delf (The Prodigy Mix)
2. Shahmen - Mark (low bass)
3. The Go! Team - Apollo Throwdown (Star Slinger Remix)
4. Depth Charge - Sex, Sluts & Heaven (bordello mix)
5. Swollen Members - Reclaim The Throne
6. Delinquent Habits -- Return Of The Tres
7. Shahmen - Van Gogh's Crows
8. I Monster - Dayderam In Blue

Caly soundtrack
Zgłoś
Avatar
Torghal 2013-04-16, 19:51
Szacunek za umiejętności, a głęboki chuj w dupę za egoizm i brak wyobraźni - nie każdy na drodze jest takim mistrzem kierownicy. Na szkodę, taką agresywną jazdą, bardziej narażeni są kierowcy niedzielni niż oni sami. Niech sobie zasuwają wyłącznie po mało uczęszczanych drogach za miastem, a nie po ciasnych i zatłoczonych ulicach to będzie spoko.
Zgłoś
Avatar
dubbeat 2013-04-16, 21:02
Nie wiedziałem, że Breivik wyszedł z więzienia
Zgłoś
Avatar
MorbidEmpire 2013-04-16, 22:13
Panowie całkiem ładnie zapierdalają. Ale, niektórzy powinni zainwestować w zawieszenie, bo bujają się jak stare kobyły. No i ta tragiczna pozycja za kółkiem. Fotel jak z salonu, pozycja leżąca. Tak siedząc, to można meczyk obejrzeć i piwko walnąć, a nie zapierdalać bokiem. Co do pierdolenia 'jakie to oni zagrożenie stwarzają ojojojojojo'. Każdy z nas ogląda ten sam filmik i każdy z nas to widzi. Ciekawe jest to, że twórcy filmiku cenzurują każde przekleństwo, a podczas tych 19 minut złamali większość kodeksu drogowego
Zgłoś
Avatar
kamuha 2013-04-16, 23:27 1
tenkowal napisał/a:

swoją drogą u nich jeżdżenie w sposób agresywny jest normalne, ale wypadków mają mało. czemu? to proste. podczas dwutygodniowego pobytu w Gruzji naliczyłem całe 5 kobiet za kierownicami.



sranie w banie.
po pierwsze adrenalina jest tam wtedy kiedy przechodzi się przez ulicę albo jedzie się marszrutką. Po drugie jadąc z Batumi w górach co kilkadziesiąt kilometrów widzieliśmy czołówki.
Szczerze to na drodze bałem się tam o wiele bardziej niż u ciapatych.
poza obyczajami drogowymi Gruzini to ludzie złoto. Nigdzie nie kochają Polaków bardziej niż tam.
Zgłoś
Avatar
grunzi 2013-04-17, 1:03
A ja uważam taką jazdę po zatłoczonym mieście za buractwo. Może to imponuje młodym dzieciakom co w nocy jeżdżą autami rodziców (sam też tak robiłem) ale po przejechaniu mnóstwa km stwierdzam że co najmniej było to głupie. Taka jazda w mieście w dzień to czysty bandytyzm i sądzę, że predzej czy później bedzie ich filmik in memorium dla któregoś wariata co się rozpieprzy.
Zgłoś
Avatar
bialaseek 2013-04-18, 16:24
@pika, @maciek
Mają lepiej zrobione odcinki dróg. W Tbilisi jako tako jeszcze da się jeździć, ale wystarczy wyjechać z miasta i chuj bombki strzela. Najgorsza którą jechałem to była chyba "ekspresówka" do Rustavi. Generalnie to drogi mają dziurawe jak my, nawet dużo gorsze. Kto był ten potwierdzi.
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2014-06-12, 15:04 1
Wrzucam tekst z tematu-dubla, który dotyczy tego filmiku

slooikk napisał/a:

Zginął Georgian ''Giorgi Tevzadze''. "Legendarny" kierowca BMW M5, przez niektórych podziwiany, przez następnych nazywany idiotą. Zdania są podzielone i nie bawmy się w dyskusje co i jak to robił.

Co do śmierci, dał poprowadzić swój samochód koledze, poszło coś nie tak i przywalili w drzewo. Giorgi siedział na pasażerce i zginął na miejscu ... kolega - kierowca - przeżył.

ObrazekObrazek

A tu filmik przedstawiający umiejętności truposza.



Zgłoś
Avatar
Doxsar 2014-06-12, 15:11
Boguś z m3 przy nich trochę słabo się stara
Zgłoś