18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
Avatar
ringus 2012-04-11, 9:58 1
Ja moim Golfem 1.6 w gazie tak wyjeżdżam z podwórka.
Też mi coś.
Zgłoś
Avatar
kl3juuu 2012-04-11, 10:48
Długo się kurwa akcja rozkręca...
Polecam od 2:01...

Ps: Dobry młody
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-04-11, 12:11
Kolejny filmik z "driftującym" dzieciakiem. Ujęcie z zewnątrz z dobrze widocznym kierowcą? Oczywiście nie ma, ciekawe dlaczego. Poza tym jeśli ktoś próbował kiedyś driftu na suchym asfalcie to wie jak silne są przeciążenia nawet przy małych prędkościach, a kierownica lata jak pojebana i wymaga pełnego skupienia. Tymczasem oni sobie tam siedzą spokojnie jakby jechali do cioci na imieniny, a dzieciak kręci kierownicą bez żadnego pośpiechu.
Jak dla mnie fejk i jestem zdziwiony, że większość to łyka...
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-04-11, 12:37
Wszystko fajnie, ale dlaczego nie ma kluczyków w stacyjce?
Zgłoś
Avatar
sherman 2012-04-11, 12:52
Mały nawet nie sięga nogami do podłogi. W sumie zaden ewenement. Podejrzewam, że każdy bardziej kumaty czlowiek ogarnalby to po kilku godzinach mając tatusia, ktorego stac na wykladanie pieciocyfrowych sum na utrzymanie furki. Kilkaset koni, wybebeszony do zera samochod i naped na tyl. Hmmm, pierwszy lepszy gibon, ktory wcisnie gaz w podłoge chociaz chwile pójdzie bokiem, ale nie powiem....zajebiscie mu kurwa zazdroszcze : (
Zgłoś
Avatar
iceman_ 2012-04-11, 16:50
brixu napisał/a:


Na terenie zamkniętym wyłączonym z ruchu drogowego z autem możesz sobie robic co chcesz nie majac prawka



W Polsce już nie
Zgłoś
Avatar
czarenio 2012-04-11, 20:04
Abortator666 napisał/a:

Dobry drift nie jest zły.


Smaczne naleśniki nie są niesmaczne. Co Ty kurwa nie powiesz?
Zgłoś
Avatar
Pani Kierowniczka 2012-04-13, 0:02
lepiej żeby miał taką pasję niż potem zasilał szeregi tępej gimbusiarni i siedział gdzieś w jakiejś melinie z tanim browarem.
Zgłoś