18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Można powiedzieć, że Robert przeleciał kilka krów. Wczoraj podczas testów przed 70 Rajdem Polski miał małą przygodę i delikatnie poobijał Citroena DS3 RRC.



Żeby nie było, że tylko się rozbija, filmik z tych samych testów, widać jak zapierdala

Zgłoś
Avatar
Maniakson 2013-09-11, 15:19
Aż krowy spierdalajo
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2013-09-11, 15:44 1
Jeździ bardzo szybko ale zarazem bardzo niebezpiecznie, jak znajdzie odpowiedni kompromis to może namieszać w wrc.
Zgłoś
Avatar
l__s2 2013-09-11, 17:19 1
a tu ujęcie z innej kamery:

Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-11, 17:21 3
Kubica nie umie jeździć...tylko nie potrafi tego zrozumieć dopóki ma puls...
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2013-09-11, 21:40 2
Tak mi się skojarzyło...
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-09-11, 22:06 1
Z takim refleksem ten porządkowy powinien sobie znaleźć nowe hobby.
Zgłoś
Avatar
H................n 2013-09-12, 10:16
Zwróćcie uwagę na jego prawą dłoń jak u manekina jak sztuczna.....odpowiedzialnym za niezabezpieczenie bandy na rajdzie w 2011 powinno się strzaskać dłonie! obie !!
Zgłoś
Avatar
lasyk 2013-09-12, 10:21 6
Czytam wypowiedzi co niektórych cieci, co nie mają zielonego pojęcia o tym co aktualnie Robert robi i prezentuje i twierdze, że sadol powinien nazywać się Hejtistic.pl Tu kurwa jebane gimby siedzą i nic innego nie robią tylko pierdolą bzdury na WSZYSTKO co się tu znajdzie choć gówno wiedzą i w dupie byli. Pozdro jebane parówy oby wam życie dojebało.
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2013-09-12, 11:02
Mógł robić karierę w F1, ale przez zbytnie przywiązanie do rajdów, będzie się rozbijał tylko po polnych drogach. Szkoda.
Zgłoś
Avatar
meier 2013-09-12, 11:20 4
Robert dobrze jeździ i ma w tym wyniki a was nawet by nie wpuscili do takiego samochodu a co dopiero dawac za to hajs. Rozbił się to rozbił - tak bywa w tym sporcie. Ale to nie wy za to dajecie pieniądze tylko sponsorzy którzy wiedzą, że współpracują z wielkim talentem.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-09-12, 11:27
Ciekawe w jakich płatkach znalazł prawo jazdy
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-09-12, 11:38
meier napisał/a:

Robert dobrze jeździ i ma w tym wyniki a was nawet by nie wpuscili do takiego samochodu a co dopiero dawac za to hajs. Rozbił się to rozbił - tak bywa w tym sporcie. Ale to nie wy za to dajecie pieniądze tylko sponsorzy którzy wiedzą, że współpracują z wielkim talentem.


Nie ośmieszaj się. Sponsorzy polecieli na nazwisko i to dzięki niemu przynosi im hajsu w chuj. To że rozjebie auto to nic. Z pewnością jest wiele prawdziwych talentów, którzy nie mają takiej szansy bo sponsorzy nie chcą inwestować w nieznane im nazwiska.
Zgłoś
Avatar
pawelo88 2013-09-12, 11:42
Dla Roberta i Maćka zimny browar!
Zgłoś
Avatar
Rashad 2013-09-12, 11:59 4
@SQT
To sam wsiadz chojraku i pokaz. K**wa jak ja niecierpie takich kretynow, ktorzy w dupie byli i gowno widzieli. Oczywiscie znad klawiatury w domku wszystko wyglada tak prosto i zajebiscie. Nie, to niestety nie jest Need for Speed przykro mi. Jakby ktokolwiek chociaz liznal temat, to by wiedzial ze wypadki na rajdahc to jest po prostu chleb powszedni. Trasa jest zbyt nieprzewidywalna po przejezdzie nawet 1 auta wiecej i warunki sie caly czas zmieniaja. Z reszta slynny Colin McRae slynal czasem nawet bardziej z wypadkow niz ze swojej jazdy.
Podsumowujac kto nic nie robi, nie popelnia bledow. To jest pasja i zycie Roberta i jak zwykle jak to on robi swoje i ma gleboko w nosie czy sie to komus podoba.
I na absolutny koniec, wszyscy kierowcy ze stawki WRC sa pelni podziwu iz mimo znikomego doswiadczenia, potrafil sie wspiac tak wysoko w hierarchie i szczerze mowiac "modla sie" by on nie dostal auta WRC, bo moze nastapic swego rodzaju dominacja.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-09-12, 12:23
@Up, właśnie udowodniłeś że to ty w DUPIE byłeś i gówno widziałeś. Pokaż mnie to palcem gdzie napisałem o swojej skromnej osobie, że to ja mam jeździć ? Chłopaki a i czasem dziewczyny nie mają możliwości żeby sprawdzić się w tym sporcie bo kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Szwankuje zrozumienia tekstu pisanego ? Jak się nauczysz myśleć to możesz mi odpisać, a teraz nara leszczu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie