18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Droga Krzyżowa
xai • 2012-09-22, 13:32
stacja piąta - żabka


2012-09-22, 17:33
Pozytywny koleś. Co Wy chcecie? :)

Musiał gdzieś przecież zaparkować.

2012-09-22, 17:43
przynajmniej ten jezus jest prawdziwy

2012-09-22, 18:02
To się znowu katole burzą :krejzi:

2012-09-22, 19:02
Kiedyś jak byłem w Zakopanem to też sobie w podobnym stroju zakonnik chodził, krzyża nie miał, ale za to półtoraka (miecz znaczy, nie miód pitny :D ) za pasem trzymał

2012-09-23, 21:57
Debile z was
Człowiek wieży w boga ma jakaś pasje, ślepą pasje ale zawsze jakaś ma.
Upodabnia się do Jezusa nosząc krzyż by mniej więcej zobaczyć jak cierpiał Jezus.
Może robi to dla jakiś wyższych celów lub dla siebie ale mimo wszystko robi coś by mógł poczuć że chociaż trochę poprawił swoje życie.
A połowa z was wyśmiewa go ponieważ albo jest dzieckiem któremu się nudzi przed kompem ale od niego nie odejdzie bo jest uzależniony i rosną na wpół ślepe chuderlaczki z debilnymi grzywkami bawiących się w Hipsterów lub jesteś grubym brzydkim kartoflem który nigdy nie będzie miał dziewczyny nie licząc tej na CZACIE internetowym i kumpli oprócz tymi z gier internetowych.

Ale tak poważnie to ci ludzie z takim fanatyzmem przesadzają rozumiem na jakiś pielgrzymkach czy coś w tym stylu a nie tak w biały dzień a potem do lekarza kolejkę przedłużają bo go stawy bolą

2012-09-24, 21:02
Danlew napisał/a:

Debile z was

A połowa z was wyśmiewa go ponieważ albo jest dzieckiem któremu się nudzi przed kompem ale od niego nie odejdzie bo jest uzależniony i rosną na wpół ślepe chuderlaczki z debilnymi grzywkami bawiących się w Hipsterów lub jesteś grubym brzydkim kartoflem który nigdy nie będzie miał dziewczyny nie licząc tej na CZACIE internetowym i kumpli oprócz tymi z gier internetowych.



dzieckiem już nie jestem, uzależniona raczej też nie (w końcu podniosłam tyłek z przed kompa robiąc te zdjęcia) , chuderlaczek z grzywka ..yy tez słabo, grubą bym się nie nazwała, raczej nie bede mieć dziewczyny mój chłop mi starczy.... ups nie trafileś ;) ale nie wazne

myśle ze tak samo zasłużył na znalezienie się tutaj jak i człowiek który jest cały wytatułowany i wykolczykowany, albo ktoś skaczący z okna, facet robiący debilne kawały swojej dziewczynie... i wiele innych "bohaterów" trafiających na sadola . bo wszystko co robią można nazwać jakaś pasją.

nawet grubas potykający się o swój brzuch, spożywanie dużej ilości fastfoodów dla niego też może być pasją ;)

a i nie moge zrozumieć tego że "chociaż trochę poprawił swoje życie" ? w jaki sposób ?