18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Drogowa Wściekłość
Zgr3D • 2016-02-01, 18:48
Dość fajnie sklejony materiał, nie własny, ale po tagach nie znalazłem.



Nutka w tle: Les Friction - "World On Fire"
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2016-02-02, 9:37
Dobra nuta, zaraz śmigam po płytę
Zgłoś
Avatar
krysztal92 2016-02-02, 10:13 8
Ja pierdole i to jest prawdziwy Sadol... Mega kompilacja, daje do myślenia... Ale kurwa co ? Z wczorajszego dnia najwięcej piw dostał koleś co się wyjebał sypiąc sól na drogę a dalej koleś co trzyma iPad'a w ryju... Ehh co się dzieję....
Zgłoś
Avatar
GoldenArrow 2016-02-02, 12:55
Powinni to puszczać przed egzaminem na prawo jazdy.
Zgłoś
Avatar
salimeran 2016-02-02, 12:57
Wincyj!
Zajebista kompilacja. Jedna z lepszych, jakie widziałem - a widziałem sporo. Najlepszy fragment z wyciekającą krwią (takiej ilości i tak dobrego ujęcia jeszcze nie widziałem - mogę umrzeć w spokoju) i ten zaraz po 100% - koleś fajne kombo zaliczył (ale chciałbym zobaczyć, co zostało z pojazdów).
Krata piwa dla autora!

Edit: No i oczywiście temat leci do ulubionych.
Zgłoś
Avatar
evu1 2016-02-02, 15:37
Ten typek a skuterze z 3:07 o czymś mi przypomniał. Kiedyś z kolegami bawiliśmy się w taką zabawę na rowerach, że rozpędzaliśmy się na asfalcie (nie chodzi tutaj o czarnuchów) i najeżdżając tylnym kołem na rozgniecioną puszkę włączaliśmy tylny hamulec. No i kto trafił wpadał w taki delikatny poślizg i była zabawa!

Kocham sadistic'a, piwko za piękną kompilację!
Zgłoś
Avatar
kamillo16 2016-02-02, 18:36 2
takie sceny powinno się pokazywać na egzaminach na prawo jazdy
Zgłoś
Avatar
hundzik 2016-02-02, 18:58 5
up tak, to powinni pokazywac na kursach prawa jazdy. zajebista kompilacja. na hardzie dawno tak dobrego materiału nie widziałem.

znajomy rok temu rozpierdolił sie na drzewie, jechał renault megane III combi grandtour,pojemność 3.0, skrzynia pólautomat, 216KM, zajebista fura nawiasem mówiac, w środku trzech pasażerów i on, każdy srednio poltora promila. Auto do kasacji, wszystkie poduszki sie otwarły i kutrtyny, jednej osobie nic sie nie stało, druga jeden kręg pęknięty, trzecia dwa kręgi i złamany mostek, a kierowca złamane cztery kręgi plus mostek plus dwa zebra i stluczone pluco. jechali ze 190 na godzine. A czemu tak zapieprzali? bo jeden drugiemu chciał udowodnić że wyciśnie z "reni" wiecej i w krótszym czasie. na prostej drodze zlapali jednym kolem pobocze i polecieli na drzewko. wiecej sczescia niz rozumu mieli, wiec wg mnie najczestsza przyczyna takich wypadkow jest bezmyslnosc i brak wyobrazni.
Zgłoś
Avatar
gumis1412 2016-02-08, 21:10
Czy akcja z 1:52 to nie jest przypadkiem scena z planu filmowego do filmu ,,Szklana Pułapka 5"?
Zgłoś
Avatar
Zgr3D 2016-03-02, 18:27
gumis1412 napisał/a:

Czy akcja z 1:52 to nie jest przypadkiem scena z planu filmowego do filmu ,,Szklana Pułapka 5"?



I rosyjska flaga by dyndała na budynku po lewo ?
Zgłoś
Avatar
gumis1412 2016-03-08, 20:30
Zgr3D napisał/a:



I rosyjska flaga by dyndała na budynku po lewo ?



Akcja dzieje się w Rosji, więc czemu nie?
Zgłoś