18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
niki99 2011-09-03, 19:49 1
kaspersky16 napisał/a:

No jakby nie było wina za każdym razem jest po stronie kierowcy z kamera ;] Na chuj ci ta kamera gościu ? W Polsce mówią " nie zachował pan szczególnej ostrożności i odległości od pojazdu poprzedzającego i tyle ;]


Odklej kurwa jaja z monitora i popatrz jeszcze raz na pierwszy filmik. Wina gościa? Może kurwa dla Ciebie jest to normalne, zajeżdżanie z dużą szybkością drogi komuś i mocne hamowanie, nawet jak z przodu NIC kurwa nie ma. Ale każdy normalny kierowca nie oglądający filmików na sadisticu swoim przyrodzeniem będzie wiedzieć kogo kurwa wina była. Dziękuje dobranoc...
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2011-09-03, 20:02
z tego 1 filmiku pod koniec myślałem że jakiś mulikill wyjdzie
Zgłoś
Avatar
gibdzioch 2011-09-03, 21:24
kaspersky zapewne prawka nie masz, bo skad bys wiedzial że gwałtowne hamowanie przed pojazdem poruszajacym się za tobą jest takze wykroczeniem KD (a dokladnie podciagniete to jest pod niebezpieczna jazde) nie wspomne że na upartego jest to tez wymuszanie pierszeństwa.
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2011-09-03, 21:38
i właśnie po to są kamery . Generalnie walisz z tyłu to płacisz , ale w tych przypadkach jest to spowodowanie zagrożenia w ruchu i wina leży po stronie tego z przodu .
Zgłoś
Avatar
aureatez 2011-09-03, 21:42
w ostatnim filmie ewidentna wina pedała w robuże
Zgłoś
Avatar
ziu2 2011-09-03, 22:02
generalnie jest ok ale przyjebac gosciowi w dupe bo zatrzymal sie przed przeejsciem to lipa troche
Zgłoś
Avatar
Mockba 2011-09-03, 22:10
Takim skurwysynom to bym tak, wylaczyl kamere, filmik zachowal, a na koniec nawpierdalal pał.

Za Honde w 1. filmiku chuj w dupe
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2011-09-04, 8:16
aureatez napisał/a:

w ostatnim filmie ewidentna wina pedała w robuże



przykro mi ale nie - jeżeli już chcemy być przepisowi tak jak ty, to kierowca przed zmianą pasa ruchu powinien się upewnić, czy swoim manewrem nie spowoduje zagrożenia - widząc przejście dla pieszych powinien zachować, jak to się mówi - "szczególną ostrożność" - czyli w skrócie: gwałtownym manewrem zmienił pas ruchu i nagłym hamowaniem stworzył sytuację niebezpieczną. Pominę już próbę wyprzedzania na przejściu dla pieszych tego busa na prawym pasie, który pieszych przepuszczał ... jedyną winą kolesia z kamerką jest ciągła jazda lewym pasem aha, i taka ciekawostka - sam posiadam rejestrator w aucie i dzięki temu wynegocjowałem niższe składki OC u ubezpieczyciela - także same korzyści z tego.
Zgłoś