18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
razoreus 2013-01-26, 0:21
ładnie zapierdala na podwojnej
Zgłoś
Avatar
MiloszS 2013-01-26, 2:11
perkusja brzmi jakby była z wiader
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2013-01-26, 2:22
majstersztyk? po chuju, sadzi kartofle i to wszystko
Zgłoś
Avatar
Nikloon666 2013-01-26, 6:11 2
ten od deicide jak zagra tak, to bedzie dobry
Zgłoś
Avatar
vodoslav 2013-01-26, 9:19 1
Jest troche błędów, ale zagrac to w taki sposób.. Skill do potegi! a ludki ktore wypowiadaja sie ze to zwykle napierdalanie- polowa pr0 by nie umiala zagrac takiej sieczki. Oczywiscie, szybciej nei znaczy lepiej- ale zagraj szybko bardzo skomplikowany kawałek..
Zgłoś
Avatar
EmPeroR77 2013-01-26, 11:35 2
ja osobiście wolę bible basher

Zgłoś
Avatar
p................6 2013-01-26, 15:47
zielonyyoo napisał/a:

kurwa przestańcie dodawać jakieś zjebane filmiki z tego kto jak gra (bo po 1. nie obchodzi mnie kto jakie postępy zrobił na miesiąc po kupnie perkusji, gitary itd), bo to w sumie nawet gra nie jest, tylko napierdalanie w gary w jakimś opętaniu. widzę zasada "im bardziej tym lepiej" wygrywa nad pięknymi utworami, a zespoły, których członkowie to narkomańskie ścierwo i idole zdziczałej młodzieży zarabiają tylko kase. smutne, smutne! jeżeli ktoś uważa, że takie takie monotonne i w efekcie idiotyczne granie jest pociągające to mu współczuję, bo nie wie, gdzie szukać prawdziwej muzyki (polecam utwory z filmu ogniem i mieczem- moje ulubione!)


to powiedzial ktos kto lubi muzyke z ogniem mieczem kurwa

idz spac poloz sie poczytaj jakas ksiazke wtpij cieple mleko z bulka i spac a nie na sadistica wlazisz

to juz oznaki nadciagajacej starosci wiec glos zabieraj moze na stronach o gotowaniu szachach? Jak twierdzisz ze te zespoly leca na kase to jestes wlasnie smutny a smutny bo glupi

nawet nie odpisuj starczy to co do tej pory namazales
Zgłoś
Avatar
karo666 2013-01-26, 22:26
Jan Benkwitz - wszystkie covery... to jest majsersztyk
Zgłoś