18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
DubStep BeatBox
mrKris • 2012-07-17, 22:48
Wiem że nie lubicie dubstepów (stara gwardia) ale ten facet niszczy system



Zgłoś
Avatar
Nakwasowany 2012-07-18, 14:58
@konrad_n

Jedni zbierają truskawki inni dorabiają na ulicy, to żaden wstyd co więcej - szacunek. Wstyd to dostawać kieszonkowe od rodziców w wieku 16+
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-07-18, 15:00
DubStep Writer:

WOBWOBWOOOOOOB BUM DA BUM WZZZZZZZZZZZZZZZ WOOOB WOOOOB WOOOOB BZZZZZZZZZZZ

Dziekuje
Zgłoś
Avatar
mike83 2012-07-18, 15:01 1
Zwykły ćpun co żebrze na ulicy na wino i fete .
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2012-07-18, 15:17 2
co to za cwel za nim?
Zgłoś
Avatar
wraa 2012-07-18, 15:30 5
WSZYSTKIE WASZE JEBANE KOMENTARZE SA TAK ZENUJACE ZE CHUJ , TYPEK MA WIELKI TALENT A WY PIERDOLICIE ZE UDAJE WIERTARKE ALBO PRALKE , IDZCIE JEBANE HEJTERZY NA PODWORKO I POGRAJCIE W COS BO JESLI MACIE REPREZENTOWAC NASZE SPOLECZENSTWO ZA 10-15LAT TO TEN SWIAT KURWA UPADNIE Z TAKIMI PLEBSAMI JAK WY.
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-07-18, 15:41
gimbaza z kwejka sie zleciala, i wszystko procz rocka, metalu beda hejtowac ;x
Zgłoś
Avatar
lie 2012-07-18, 15:44
ja pierdole tyle hejtu to chyba nawet dowcipy bongmana nie otrzymują
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-07-18, 15:45
@wraa
To już nie ma kar za capsa? O.O
Zgłoś
Avatar
lysypllp 2012-07-18, 15:54 2
konrad_n napisał/a:

koles niczego nie niszczy, tylko zebrze na ulicy wydajac z siebie dziwne dzwieki machajac przy tym lapami.



"zebrze" powiadasz ? Nie wiem kto ci dał tyle piw chyba twoi kumple.
Pierdolisz głupoty nie znasz się na beat box'ie. Jeżeli wydaje ci się, że takie "dziwne dźwięki" tak łatwo z siebie "wydać" to kurwa czekam, aż ty coś wrzucisz na sadola. Wkurwiają mnie tacy ludzie, co to piszą głupoty i się nie znają na rzeczy. Beat box jest jak sztuka, jak śpiewanie. To sposób na wyrażanie siebie w życiu. Myślisz że ten koleś "zebrze" na ulicy z taką widownią ? i za te "wyzebrane" grosze kupił mikrofon,głośniki,wzmacniacz itp.? Ciekawe dlaczego zwykły żul z wyżebranej kasy nie kupi sobie takiego zestawu ?
Zgłoś
Avatar
muzykant 2012-07-18, 16:11 1
o ch*j wam chodzi z tym dubstepem polskie buraki ? Zajmuje się muzyką 15 lat,gram na trzech instrumentach,komponuje klasyke,przeszedłem pare zespołów (rock,jazz,blues) ,teraz zajmuje się muzyką elektroniczną.I wiecie co wam powiem ? Że żąden styl muzyczny(no może poza klasyką) nie jest tak k*rewsko skomplikowany jak muzyka elektroniczna.Dubstep robią w anglii z reguły ludzie 25-30 lat ,często po studiach muzycznych.Do robienia takiej muzyki trzeba posiadać ogromną wiedze nt.aranżacji,harmonii,do tego znać się na syntezatorach,masteringu i miksie.No i wyobrazna.
Zgłoś
Avatar
sosin84 2012-07-18, 16:29
Ci co najwięcej na niego pierdolą - między pracą a snem realizują swoje jedyne pasje życiowe: wożenie żony do koleżanek na herbatkę lub teściowej do biedronki po zakupy. Potraficie sami zrobić coś oryginalnego?
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-07-18, 16:30
konrad_n napisał/a:

koles niczego nie niszczy, tylko zebrze na ulicy wydajac z siebie dziwne dzwieki machajac przy tym lapami.


Dokładnie jest chujowy jak lato z radiem..
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-07-18, 16:49
Jeden słucha wycia pralki, drugi słucha jęczącego hipisa, trzeci wyjącego geja w remizie... Tylko, że kogo to obchodzi kto czego słucha? Współczuje osobom, które mają z tym problem.
Zgłoś
Avatar
groch777 2012-07-18, 16:52
rola drugoplanowa ... wtf ? się pytam....
Zgłoś
Avatar
Rama 2012-07-18, 17:03
Macha ręką jak ci ludzie co drą mordę na mieście z biblią w ręce...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie