18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
1r0n 2012-02-13, 1:37
Patrz mamo! Ten stadion śpieeewaaa!
Zgłoś
Avatar
Grubber 2012-02-13, 2:32 1
Jak można było tak spierdolić całkiem fajny utwór i zrobić z tego totalnie chujowy dubstep.
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-02-13, 8:48 1
nie moge już patrzeć i słuchac o stadionach....ale dubstep:)
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-13, 8:51 3
Ja nie rozumie co tak bambry psioczą na dubstepik, nie jest zły przeca.
Zgłoś
Avatar
Diamir 2012-02-13, 8:55
Gdyby nie "muzyka" to może nawet dałbym piwo
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2012-02-13, 9:10
Jak nie lubię słuchać dupstep'u, to taki motyw ze stadionem jest fajny.
Zgłoś
Avatar
KAZ!K 2012-02-13, 10:23
taka wizualizacja i dubstep to żadna filozofia - włączasz jedną lampę jak coś zaczyna harczeć i gimbusy od razu myślą że do rytmu... Nie dało się tego odpalić przy rockowym kawałku? Ano nie.... za trudne
Zgłoś
Avatar
wronek89 2012-02-13, 12:03
Nie kminie takich hejterów jacy tu robią jazdy po dubstepie.
Ja jakbym widział w tytule Heavy Metal Stadium to po prostu bym tego nie włączył.
Ale nieeee, lepiej sie zmusić do obejrzenia i srać potem ogniem...
Zgłoś
Avatar
Krzyz 2012-02-13, 13:12
Oj tam napinacie się kudłate brudaski, że "dópstep", ale napewno lepsze to od waszego "męęęętalu". Filmik fajny, piwko .
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-02-13, 15:00
Wrzucanie dubstepu na sadola to jak wejście do kościoła w koszulce TVNu.
Zgłoś
Avatar
cossac 2012-02-13, 15:30
PinkRose, Exelero, Grubber, Diamir, KAZ!K wytłumaczcie mi jak to jest być cwelem. Tyle razy się kurwa pisze że jak w tytule albo opisie dubstep to nie wchodzić, a jak już musicie to nie komentować. Wy po swojemu. Jak by się mówiło do ściany. Nawet gorzej, bo ściana nie przytaknie że zrozumiała i zrobi zupełnie na odwrót. Rockmani zajebani. A co do dźwięków przemiany w transformersach... to był jeden z powodów dla których podbiłem do kina. Jakieś kurwa ale co do mojej wypowiedzi?? napisz to na kartce i wsadź sobie w dupę tak jak lubisz.
Zgłoś
Avatar
plint4 2012-02-13, 16:17
O kurwa! Miazga... Kurwa komu chciało się ciągłe napierdalać w przełącznik światła, żeby taki efekt był O_o
Szacun
Zgłoś
Avatar
Rikudou Sennin 2012-02-13, 16:58
Nie przepadam za ta odmiana muzyki ale efekty swietlne robia wrazenie
Zgłoś
Avatar
OwnedIron 2012-02-13, 17:30
hejtersi pewnie wolą dreso-metalu słuchać albo hipho-polo wkurwiający ludzie masz inny gust to go sobie wsadź głęboko w dupę i się nim brędzluj zamiast zajmować miejsce na normalne komentarze
piss on you to
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-02-13, 18:10 1
PinkRose napisał/a:

Po chuj znać tytuł ? Ściągasz pierwsze lepsze dubstepowe gówno i bedzie brzmiało tak samo.



weź nie sraj ogniem, każdy słucha co lubi trochę szacunku. Serdecznie sram na hip hop, disco polo i nie chwalę się tym na prawo lewo. Dubstep rzadko słucham, jeśli piszesz to żeby tylko zgarnąć piwo to ubogie masz życie towarzyskie (ja go nie mam wcale i chuj, ale nie odstawiam takiej farsy)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie