18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2013-11-15, 23:34
dno dnów osiągniete tym programem...
Zgłoś
Avatar
justin_bimber 2013-11-15, 23:35
<b>Teraz ten like ma 4 tyś lików</b> !!!
Zgłoś
Avatar
pireus 2013-11-15, 23:46
Kurwa mać, kim trzeba być aby coś takiego oglądać i jeszcze na dodatek się kurwa czymś takim ekscytować? Ja pierdole... Nawet nie zamierzam zaspokajać ciekawości i nie włączę tego gówna. A ludzie, którym podobają się tego typu programy, powinni iść się leczyć kurwa.
Zgłoś
Avatar
Ingox 2013-11-16, 0:04
A ja pierwszy odcinek tego czegoś włączyłem, z ciekawości. Nie wiem jak Wy to widzicie, ale jak dla mnie to to jest wyreżyserowane w 100%. Polecam oglądanie dla beki, jeśli ktoś zdaje sobie sprawę że to kolejna odsłona trudnych spraw czy innego dlaczego ja to ogląda się to fajnie
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-11-16, 2:16 1
Typowe dla Polskich telewizji: Skopiować najgorszy i najdurniejszy program z USA (Jersey Shore) zamiast jakiegoś na poziomie jak np QI (z UK). Zaraz kurwa Honey Booboo zrobią /facepalm
Zgłoś
Avatar
D................r 2013-11-16, 4:17 1
Obejrzałem pierwszy odcinek tego gówna i wciąż nie mogę wyjść z podziwu że to nie jest reżyserowane, nie da się pytać takim debilem, to jest po prostu nie możliwe...
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2013-11-16, 11:08
Nie dam piwa bo nie znam żadnej wypowiadającej się osoby ani nie wiem o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
CzarnaMatrona 2013-11-16, 11:37
warsaw whore...
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-11-16, 13:15 1
@ Anders Breivik

I dobrze, że tego nie widziałeś, bo pewnie musiałbyś po raz kolejny użyć swojego karabinu.

Jak samopoczucie w więzieniu ?

Temperatura kawy się poprawiła? Masz dostęp do internetu? Czy mam Ci wysłać paczkę?

Od kiedy tak dobrze władasz polskim?
Zgłoś
Avatar
słit_dżizas 2013-11-16, 18:05
Ingox napisał/a:

Polecam oglądanie dla beki



No chyba kpisz. Jakbym chciał obejrzeć coś "dla beki", to sobie popatrzę na Mocne Sobotnie Kino w TV Puls, a nie na bandę pustaków, którzy za pół roku będą takimi celebrytami jak ta cycolina z Euro.

PS. Przyłączam się do apelu o linka ale tylko jeżeli będzie widać cycki.
Zgłoś
Avatar
sadolfan 2013-11-16, 19:53
znam duzo osob po maturze rezprezentujace poziom rynsztoka
Zgłoś